Obecny czas: Czw, 25.06.2026, 4:35




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1164 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 59  Następna
Jakie fajne auta widzieliście? 
Autor Wiadomość
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Taka mała zajawka dzisiejszego dnia ;)

Image
Image
Image
Image
Image
Image

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Nie, 01.07.2012, 23:49
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 694
Miejscowość: Charlotte, NC
Samochód: 328i F30;M3 E90;126p
Post Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Zygfrydiusz napisał(a):
Voltem nie wstydziłbym się turlac po mieście... pod warunkiem, że w garażu czekałoby mocne V8.


Miesięcznik Car and Driver co roku robi listę "10 Best", wybierając 10 najlepszych samochodów. Kryteria są proste: Startują zwycięzcy ubiegłorocznej edycji konkursu plus wszystkie nowe modele, jakie weszły na rynek przez ostatnie 12 miesięcy. Auta są testowane, oceniane obiektywnie, nie są porównywane między sobą, ale oceniane jest jak wypadają na tle aut podobnej klasy. Co też nie znaczy, że np. auto elektryczne musi tam być. Nie ma żadnych wstępnych podziałów na klasy i często jest kilka aut podobnej wielkości, a z innej grupy nie ma nikogo. Jedyne ograniczenie, to cena poniżej 80 tys dolarów. 10 Best 2011:

BMW 3 Series
Cadillac CTS-V
Chevrolet Volt
Ford Mustang
Honda Accord
Honda Fit
Hyundai Sonata
Mazda MX-5
Porsche Boxster/Cayman
Volkswagen GTI

Na najnowszej liście, 10 Best 2012, nie ma już Volta i Sonaty, wyparły ich nowsze modele: Audi A6/A7 i Ford Focus.

Audi A6/A7 3.0 Quattro
BMW 3-Series
Cadillac CTS-V
Ford Focus
Ford Mustang GT and Boss 302.
Honda Accord
Honda Fit
Mazda MX-5 Miata
Porsche Boxster and Cayman
Volkswagen Golf and GTI

Jak widać, czasem jest wybierany konkretny samochód, z konkretnym silnikiem, czasem niektóre modele, jak np. Mustangi z silnikami V8, ale już nie V6, czasem, jak w przypadku Audi. uznaje się podobne modele za to samo i dlatego A6/A7 otrzymały wspólne miejsce na liście.

BMW 3-series jest na liście21 lat z rzędu, Honda Accord była 23 razy, ale miała okresy przerw. Volt był tylko raz, ale i tak jest to wielki sukces, bo redaktorzy Car and Driver nie są "zieloni". Nie patrzą na auto przez palce, bo jest politycznie poprawne. Nie oceniają pobłażliwie, bo to hybryda, diesel, czy Electric. Napisali: "To put it simply, the Chevy Volt was far and away the biggest surprise to every editor at this year’s 10Best event." Czyli, mówiąc po prostu, była to największa niespodzianka dla nich samych. Ale Toyota Prius też była tam raz, w 2004 roku, a to auto trudno nazwać ekscytującym...

Ja w każdym razie ciągle wolałbym M3, MX-5, Caymana, Bossa 302, czy CTS-V, niż Volta, ale kto wie... Jako drugie, czy trzecie auto... W końcu nasz najnowszy nabytek, Taurus z 2000 roku, też był na liście 10 Best... :lol:

_________________
FORUM

YOU TUBE


Pon, 02.07.2012, 0:41
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 855
Miejscowość: Kołobrzeg
Samochód: Accord CM2
Post Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Kobi wspomniał o GTP no to ja też:
Image
http://www.nowakiewicz.info/2012/07/gra ... -2012.html

_________________
... hontou?


Pon, 02.07.2012, 0:49
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 145
Miejscowość: Guildford, Larch Avenue 65
Samochód: Składak
Post Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Ice nie miałem aparatu i robiłem fonem i du*a...
I zapodaje kolejne 3 samochodziki ;d

Image
Image
Image

Wiem "upalcowany" obiektyw ;D

_________________
Aj koming bek, Jesturdej and my new name.


Pon, 02.07.2012, 0:56
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3769
Post Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Ale foty tego amerykańskiego coś, które nawet trudno rozpoznać że zdjęć mogłeś sobie już darować, skoro du*a.

_________________
Czas dostrzec, że fora motoryzacyjne to siedlisko nieudaczników, którzy często nawet nie prowadzili samochodów, jakie skreślili za 'brzydki wygląd', cierpiących na przekonanie, że na prawdę znają się na motoryzacji, gdy... nie mają o niej pojęcia.
Nie marnuj życia, leć robić coś pożytecznego.


Pon, 02.07.2012, 1:44
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Zygfrydiusz byłeś na całym pokazie ? ;)

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Pon, 02.07.2012, 9:47
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2897
Miejscowość: Inowrocław | Poznań
Post Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Kobi, a jak tam z najważniejszym zdjęciem ? :mryellow:


Pon, 02.07.2012, 9:49
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post Re: Jakie fajne auta widzieliście?
choopster napisał(a):
Kobi, a jak tam z najważniejszym zdjęciem ? :mryellow:


Wyslało się mr Koenigsegg :twisted:

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Pon, 02.07.2012, 10:23
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 145
Miejscowość: Guildford, Larch Avenue 65
Samochód: Składak
Post Re: Jakie fajne auta widzieliście?
OK. To bede dodawał tylko z aparatu :wink:

A tu jeszcze kilka z Wysp..

i tak. Pierwszy samochód nadal nie wiem jaki to... Myśle że jakiś Austin ale model :?:

Image
Image

A teraz samochody inne. są w kolejności od tych zwyklejszych do tych na które można dłuzej popaczyć ;D

Image
Image
Image
Image

i oczywiście nie bede was zanudzał... i na koniec Lotus ;D

Image

_________________
Aj koming bek, Jesturdej and my new name.


Pon, 02.07.2012, 11:05
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2897
Miejscowość: Inowrocław | Poznań
Post Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Kobi napisał(a):
Wyslało się mr Koenigsegg :twisted:


:lol: :lol:

Grzybeusz, wybacz szczerość, ale dodałeś auta, których w Polsce jest sporo, ale na wyspach ma to wszystko status jak u nas Fiat Panda. Zachowajmy jakiś poziom.... :wink:

ode mnie kilka przypadkowych strzałów z Poznania :)

Image

Image

Image


Pon, 02.07.2012, 12:25
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3769
Post Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Image Image Image Image Image Image

_________________
Czas dostrzec, że fora motoryzacyjne to siedlisko nieudaczników, którzy często nawet nie prowadzili samochodów, jakie skreślili za 'brzydki wygląd', cierpiących na przekonanie, że na prawdę znają się na motoryzacji, gdy... nie mają o niej pojęcia.
Nie marnuj życia, leć robić coś pożytecznego.


Pon, 02.07.2012, 13:09
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20837
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Kolejny (za przeproszeniem) członek orlenowskiego zarządu :?: :mryellow:

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Pon, 02.07.2012, 13:36
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 855
Miejscowość: Kołobrzeg
Samochód: Accord CM2
Post Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Kobi napisał(a):
Zygfrydiusz byłeś na całym pokazie ? ;)

Nie - na 17 byłem umówiony, więc już o 16:40 próbowałem się z tej imprezy wydostać ;)

_________________
... hontou?


Pon, 02.07.2012, 19:07
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2897
Miejscowość: Inowrocław | Poznań
Post Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Wszystko wczoraj w przeciągu 30min w Poznaniu :) oczywiście było tego więcej, jakieś zwykłe AMG, Porsche, STI... ale fotografowałem najgrubsze :wink:

Image

Image

Image

Image


Śro, 04.07.2012, 17:53
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3894
Post Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Wczoraj widziałem 370Z i muszę przyznać że o ile na zdjęciach wygląda fatalnie i nie podobał mi się wygląd tego samochodu, to na żywo wygląda genialnie. Zdjęcia nie mam bo przejeżdżał dość daleko i z komórki wyszłoby dość fatalnie. Ciekawe że ten samochód jest tak niefotogeniczny.

_________________
Grip, grip, grip, front-end push, wheel-twirling, slide, crash, hospital. That’s kind of how it goes. - Krótki opis jazdy samochodami marki Audi.


what happened, happened and couldn't have happened any other way


Nie, 08.07.2012, 6:30
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3836
Miejscowość: SH
Samochód: Civic 1.8 VTEC
Post Re: Jakie fajne auta widzieliście?
choopster napisał(a):
Image

Gość w Kangoo musiał się poczuć jak w Monte Carlo. ;)

Grzybeusz napisał(a):
Pierwszy samochód nadal nie wiem jaki to... Myśle że jakiś Austin ale model :?:

Morris Minor. To tak jakbyś u nas zrobił zdjęcie Poloneza Trucka...


Nie, 08.07.2012, 16:38
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7825
Miejscowość: Szczecin
Samochód: nazi hacz fwd pb
Post Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Image

Image

_________________
PB RWD jest wysoko


Nie, 08.07.2012, 20:14
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 145
Miejscowość: Guildford, Larch Avenue 65
Samochód: Składak
Post Re: Jakie fajne auta widzieliście?
DKW F5 ?? Czy mylę się ??

PS zdjęcie Mazdy RX-7 sie nada do tego tematu ?? Bo nie wiem czy robić ;D

_________________
Aj koming bek, Jesturdej and my new name.


Sob, 14.07.2012, 19:39
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3769
Post Re: Jakie fajne auta widzieliście?
O ile znośnej jakości, to myślę, że nada się ;)

_________________
Czas dostrzec, że fora motoryzacyjne to siedlisko nieudaczników, którzy często nawet nie prowadzili samochodów, jakie skreślili za 'brzydki wygląd', cierpiących na przekonanie, że na prawdę znają się na motoryzacji, gdy... nie mają o niej pojęcia.
Nie marnuj życia, leć robić coś pożytecznego.


Nie, 15.07.2012, 17:48
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7825
Miejscowość: Szczecin
Samochód: nazi hacz fwd pb
Post Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Grzybeusz napisał(a):
DKW F5 ?? Czy mylę się ??


To jest Audi.

_________________
PB RWD jest wysoko


Nie, 15.07.2012, 21:41
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1164 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 59  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018