Obecny czas: Pon, 22.06.2026, 13:28




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6808 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 321, 322, 323, 324, 325, 326, 327 ... 341  Następna
Tjunink :D 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 3769
Post Re: Tjunink :D
Przyjrzyj się dokładnie zdjęciom to zrozumiesz, dlaczego w tym temacie jest jego miejsce.

_________________
Czas dostrzec, że fora motoryzacyjne to siedlisko nieudaczników, którzy często nawet nie prowadzili samochodów, jakie skreślili za 'brzydki wygląd', cierpiących na przekonanie, że na prawdę znają się na motoryzacji, gdy... nie mają o niej pojęcia.
Nie marnuj życia, leć robić coś pożytecznego.


Sob, 10.03.2012, 16:53
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 929
Samochód: Viggen
Post Re: Tjunink :D
Image

Cytuj:
Niedawno w Nowym Jorku odbyła się licytacja Maybacha zkawałka Kanye Westa- Otis, w którym pojawił się także Jay-Z.Na potrzeby wideoklipu został on zniszczony, lub jak kto woli 'stuningowany w znacznym stopniu'.
Uznano, że skoro samochód ten wystąpił w teledysku obok takich gwiazd jak Kanye West i Jay-Z to powinien on być traktowany jako dzieło sztuki..
Dlatego też licytacja odbyła się wśród prac artystów tworzących w nurcie sztuki współczesnej. Spodziewano się, że Maybach mimo tak daleko idących zmian w jego wyglądzie, wzorem prac najwybitniejszych artystów będzie cieszył się ogromnym zainteresowaniem, ale spodziewaną kwotę skromnie podawano na 100 000-150 000 dolarów. Niestety dla organizatorów zainteresowanie kupujących okazało się znacznie mniejsze niż zakładano i ostatecznie nowy właściciel niemieckiego złomu lub jak kto woli dzieła sztuki, wszedł w jego posiadanie za równowartość 60 000$. Cała kwota zostanie przeznaczona na cele charytatywne.


Image

Image

Image

Image


Nie ma to jak kupić fure za kilkaset k (pół bańki?więcej?) zielonych,rozpieprzyć,wrzucić na kilka minet do teledysku, i wystawić jako 'dzieło sztuki',po czym sprzedać i przeznaczyć 60k $ na cele charytatywne..

ps.nie wiedziałem gdzie to wrzucić,bo do 'Fajne auta w teledyskach' raczej nie heh

_________________
,,Lepiej milczeć i sprawiać wrażenie głupca,
niż przemówić i rozwiać wszelkie wątpliwości'' - Lincoln


http://www.hattrick.org/Signup/Invite.aspx?ref=2PU488


Pią, 16.03.2012, 17:55
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3894
Post Re: Tjunink :D
LEŻĘ. Serio to coś poszło za 60k $? Myślałem że jeszcze mniej.

_________________
Grip, grip, grip, front-end push, wheel-twirling, slide, crash, hospital. That’s kind of how it goes. - Krótki opis jazdy samochodami marki Audi.


what happened, happened and couldn't have happened any other way


Pią, 16.03.2012, 21:21
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1624
Miejscowość: Łódź
Samochód: Volvo 940 kombi 2.0T
Post Re: Tjunink :D
Przypomniałem sobie przy tej okazji tą idiotyczną piosenkę, szajs jakich mało. :/ :/ :roll:

_________________
www.diecastclub.pl


Pią, 16.03.2012, 21:46
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20837
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: Tjunink :D
Należało się :P

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Pią, 16.03.2012, 22:14
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3769
Post Re: Tjunink :D
Od razu szajs.:roll: Lepsze, niĹĽ homoseksualne piosenki drugiego frontu MurzynĂłw w muzyce, ktĂłrzy nie poszli drogÄ… hip-hopu.

EOT

A co do samego Maybacha to... Niektórym się naprawdę poprzewracało w niektórych miejscach.

_________________
Czas dostrzec, że fora motoryzacyjne to siedlisko nieudaczników, którzy często nawet nie prowadzili samochodów, jakie skreślili za 'brzydki wygląd', cierpiących na przekonanie, że na prawdę znają się na motoryzacji, gdy... nie mają o niej pojęcia.
Nie marnuj życia, leć robić coś pożytecznego.


Pią, 16.03.2012, 22:15
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 644
Miejscowość: Stuposiany
Post Re: Tjunink :D
Wilhelm Maybach pewnie siÄ™ przewraca w grobie :o

_________________
W oczekiwaniu na mojego własnego sedana RWD PB w manualu


Nie, 25.03.2012, 12:43
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 982
Miejscowość: Stargard Szcz.
Samochód: Leon TSI, C25 Camper
Post Re: Tjunink :D
kompletnie im się już w dupach poprzewracało od tego dobrobytu


Nie, 25.03.2012, 16:32
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: Tjunink :D
A ja jako jeden z nielicznych kompletnie nie rozumiem afery. Biorąc pod uwagę jaka kasa się kręci na rynku muzycznym w USA, ile się bierze za koncert, ile się zarabia w tej półce artystów rocznie i jakie są budżety na jeden teledysk, to nie wiem co za różnica, czy część budżetu na kręcenie teledysku przeznaczy się na kręcenie na jachcie, na prywatnej wyspie, czy na zdemolowanie Maybacha. A do tego po całej akcji cała kasa została przekazana na cele charytatywne więc... co w tym złego? To nie jest wyrzucanie kasy w błoto na dewastacje Maybacha, tylko zainwestowanie tej kasy w budżet do teledysku.

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Nie, 25.03.2012, 17:26
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20837
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: Tjunink :D
Indie
Image

Malezja
Image

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Pon, 26.03.2012, 12:06
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3769
Post Re: Tjunink :D
Riksza Custom gniecie czachÄ™ :lol:

_________________
Czas dostrzec, że fora motoryzacyjne to siedlisko nieudaczników, którzy często nawet nie prowadzili samochodów, jakie skreślili za 'brzydki wygląd', cierpiących na przekonanie, że na prawdę znają się na motoryzacji, gdy... nie mają o niej pojęcia.
Nie marnuj życia, leć robić coś pożytecznego.


Pon, 26.03.2012, 16:51
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5892
Miejscowość: Kraków
Samochód: Audi A3 1.8 `98
Post Re: Tjunink :D
http://otomoto.pl/volkswagen-passat-1-9 ... 43652.html


Wto, 10.04.2012, 19:42
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20837
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: Tjunink :D
Image

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Śro, 11.04.2012, 8:24
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4215
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Uno / Saab 900 2.0T
Post Re: Tjunink :D
To jest (było?) RX-8??

_________________
Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.


Śro, 11.04.2012, 8:25
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20837
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: Tjunink :D
Tak :mryellow:

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Śro, 11.04.2012, 8:47
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3894
Post Re: Tjunink :D
Z tÄ… mazdÄ… przekraczamy granice bezgranicznej durnoty.

_________________
Grip, grip, grip, front-end push, wheel-twirling, slide, crash, hospital. That’s kind of how it goes. - Krótki opis jazdy samochodami marki Audi.


what happened, happened and couldn't have happened any other way


Śro, 11.04.2012, 9:55
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2013
Miejscowość: Białystok
Samochód: szwedzka cegła
Post Re: Tjunink :D
MoĹĽe jest chociaĹĽ niewidoczna dla radarĂłw?

_________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.' - S. Lem


Śro, 11.04.2012, 11:30
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3769
Post Re: Tjunink :D
Za parę lat z RX8-ki będzie rarytas niemal na miarę innego świetnego auta z Wanklem - NSU Ro 80, więc kiepska baza.

_________________
Czas dostrzec, że fora motoryzacyjne to siedlisko nieudaczników, którzy często nawet nie prowadzili samochodów, jakie skreślili za 'brzydki wygląd', cierpiących na przekonanie, że na prawdę znają się na motoryzacji, gdy... nie mają o niej pojęcia.
Nie marnuj życia, leć robić coś pożytecznego.


Śro, 11.04.2012, 14:55
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: Tjunink :D
Image

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Pią, 13.04.2012, 12:36
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2013
Miejscowość: Białystok
Samochód: szwedzka cegła
Post Re: Tjunink :D
Smutne - na miejscu kierowcy jeździłbym zawsze w ciemnych okularach, żeby kierowcy Matizów wyprzedzających mnie na starcie spod świateł nie widzieli mojej twarzy...

_________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.' - S. Lem


Pią, 13.04.2012, 21:10
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6808 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 321, 322, 323, 324, 325, 326, 327 ... 341  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018