Obecny czas: Czw, 25.06.2026, 3:55




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1164 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 59  Następna
Jakie fajne auta widzieliście? 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 9296
Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
Post Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Ostatnio wysyp ich u nas...

_________________
locha lover


Pią, 15.06.2012, 18:53
Profil

Postów: 648
Samochód: V6 Pb & 1.9 TDI
Post Re: Jakie fajne auta widzieliście?
RR Phantom :wink: Pierwszy raz na żywo...wielka locha :shock: Rejestracja R1 SIARA. Niestety byłem za kółkiem także bez zdjęcia.

_________________
Mam dwa Passaty B5 w tym jeden w TEDEIKU...Czy jestem już koneserem?

Jestem specjalistą od B5, proszę o zadawanie pytań (mimo, że nie noszę skarpet do sandałów, nie mam wąsa i nie nazywam się Henryk)


Pią, 15.06.2012, 19:20
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2641
Miejscowość: Białystok
Samochód: VW Passat CC 1.8 TSI
Post Re: Jakie fajne auta widzieliście?
choopster napisał(a):
Auto sprowadzone po biciu :wink: i było u nas klepane. Gdzieś miałem zdjęcia, jeśli znajdę to podrzucę :)

EDIT:

Image

Image

Cytuj:
Diablo chyba VT roadster z roku 99. Ma tabliczke z symbolem SV ale nie wiadomo o co chodzi. Auto niedawno przypłyneło z USA. Nabył je moj znajomy. Niedługo po naprawie i rejestracji pewnie nim troche posmigam( za kierwnica raczej nie). Auto ma uszkadzna prawa strone tyłu tzn zdezak i nadkole. Przy nalewaniu płynu chłodniczego okazało sie ze prawa chłodnica rowniez przecieka i trzeba ja robic.


Zdjęcia i tekst Robak z ec.pl

Grubo zes odkopał tam :lol: ... pewnie ze 2 lata. Auto juz smiga od dawien dawna.


Pią, 15.06.2012, 19:46
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 607
Miejscowość: Jarocin
Post Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Fajne jak dla kogo, ale niedawno był przypadkiem poruszany jego temat na forum:

Image

Image

_________________
"Being second is to be the first of the ones who lose."
Ayrton Senna da Silva
Motor Show 2012


Sob, 16.06.2012, 12:09
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20837
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Na wptr.pl nawet go nasz user rejestrował
Image

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Sob, 16.06.2012, 18:27
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 607
Miejscowość: Jarocin
Post Re: Jakie fajne auta widzieliście?
No pacz, czyli nasz naczelny fotograf choopster mnie ubiegł :)

_________________
"Being second is to be the first of the ones who lose."
Ayrton Senna da Silva
Motor Show 2012


Sob, 16.06.2012, 19:10
Profil

Postów: 648
Samochód: V6 Pb & 1.9 TDI
Post Re: Jakie fajne auta widzieliście?
R36 na Interlagosach <3 Pożądam...

_________________
Mam dwa Passaty B5 w tym jeden w TEDEIKU...Czy jestem już koneserem?

Jestem specjalistą od B5, proszę o zadawanie pytań (mimo, że nie noszę skarpet do sandałów, nie mam wąsa i nie nazywam się Henryk)


Sob, 16.06.2012, 19:50
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20837
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: Jakie fajne auta widzieliście?
B5 FL też by na nich ładnie wyglądał :oops:

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Sob, 16.06.2012, 20:54
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Nie.

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Nie, 17.06.2012, 14:38
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2897
Miejscowość: Inowrocław | Poznań
Post Re: Jakie fajne auta widzieliście?
heheh nie sądziłem, że urzeknie was Passat :mryellow: gdybym wiedział to bym wkleił na forum :) ale dla mnie auto przegenialne, całkiem fajnie to brzmi :wink:


Nie, 17.06.2012, 14:40
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 694
Miejscowość: Charlotte, NC
Samochód: 328i F30;M3 E90;126p
Post Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Kilka fotek z ostatnich dni. Więcej na moim forum.

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

_________________
FORUM

YOU TUBE


Pon, 25.06.2012, 1:05
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9296
Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
Post Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Fajne - niefajne ale już rzadkie.

Image
Image
Image
Image
Image
Image

_________________
locha lover


Pią, 29.06.2012, 21:18
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3246
Miejscowość: Kraków
Samochód: F02 750Li/Panamera T
Post Re: Jakie fajne auta widzieliście?
AC Cobra, grubo Hiob, nigdy nie widziałem na żywo. Wozy na platformie też dobre ;)

_________________
Polakom gratulujemy Wisły Kraków

Aston Martin Lagonda Limited & Top Gear


Sob, 30.06.2012, 9:33
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2897
Miejscowość: Inowrocław | Poznań
Post Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Ja dzisiaj pojechałem ojcu zatankować auto za 50zł (burżuazja :lol: ) i na stacji dobry Techart Magnum się regenerował :)

Image

Image


Sob, 30.06.2012, 14:58
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 694
Miejscowość: Charlotte, NC
Samochód: 328i F30;M3 E90;126p
Post Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Coraz trudniej znaleźć coś niezwykłego do tego wątku... Ale tych chyba jeszcze nie było. Nissan Leaf i Chevrolet Volt, zakupione niedawno przez miasto Charlotte, NC

Image Image Image Image Image Image Image Image Image

A dla tradycjonalistów, coś z innej epoki:

Image Image Image

_________________
FORUM

YOU TUBE


Nie, 01.07.2012, 0:26
Profil

Postów: 648
Samochód: V6 Pb & 1.9 TDI
Post Re: Jakie fajne auta widzieliście?
O ile Volt wygląda naprawdę korzystnie to Leaf jest jedną wielką pomyłką :?

_________________
Mam dwa Passaty B5 w tym jeden w TEDEIKU...Czy jestem już koneserem?

Jestem specjalistą od B5, proszę o zadawanie pytań (mimo, że nie noszę skarpet do sandałów, nie mam wąsa i nie nazywam się Henryk)


Nie, 01.07.2012, 7:09
Profil

Postów: 16
Post Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Kilka aut z GTP które się przetoczyły przez miasto :D
http://youtu.be/aNq2XFEhQTw


Nie, 01.07.2012, 16:36
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 855
Miejscowość: Kołobrzeg
Samochód: Accord CM2
Post Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Voltem nie wstydziłbym się turlac po mieście... pod warunkiem, że w garażu czekałoby mocne V8.

_________________
... hontou?


Nie, 01.07.2012, 22:21
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 145
Miejscowość: Guildford, Larch Avenue 65
Samochód: Składak
Post Re: Jakie fajne auta widzieliście?
ostatnio po spacerku dodałem zdjecia merola SL 2012 (jest w dziale seryjne> mercedes sl 2012).

Dzisiaj po spacerku też mam nowe fotki ciekawych samochodzików na osiedlu ;D

A tu uwaga najciekawsze auto któremu udało sie zrobić zdjęcie ;d


Image
Image
Image
Image
Image

Z daleka myślałem że to prawdziwy Rolls ale jest to Lincoln Town Car "kanciak" z body kitem Rolls Royce. fajny ma znaczek "Rolls Style"



I drugie Autko... raczej autka ale jeden z nich ma coś oryginalnego ;d
Image
Image
Image
Oba obok siebie i identyczne ale jeden jeszcze na USA blachach ;d

i zła wiadomość jadąc dziś do sklepu śledziłem Ferrari F430. Często je widuje ale nigdy nie mam okazji zrobić zdjęcia. dziś już za nim jechałem lecz gdy dogoniłem to właściciel już wieżdzał do garazu...
I dobra wiadomość jak bede widział jakieś fajne samochody to dam fotki ;D

PS mam zdjęcia jeszcze C63 AMG i dodam pozniej i jeszcze pytanko. Czy zdjęcia ze zlotów też sie liczą ??

_________________
Aj koming bek, Jesturdej and my new name.


Ostatnio edytowany przez Grzybeusz, Nie, 01.07.2012, 23:30, edytowano w sumie 1 raz

Nie, 01.07.2012, 23:21
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Grzybeusz napisał(a):
i zła wiadomość jadąc dziś do sklepu śledziłem Ferrari F430. Często je widuje ale nigdy nie mam okazji zrobić zdjęcia. dziś już za nim jechałem lecz gdy dogoniłem to właściciel już wieżdzał do garazu...


Jakoś przeżyjemy bez większej ilości tak znakomitej jakości zdjęć.

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Nie, 01.07.2012, 23:27
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1164 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 59  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018