 |
|
Obecny czas: Czw, 25.06.2026, 3:56
|
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy
| Autor |
Wiadomość |
|
Ice
Moderator
Postów: 24507
|
 Re: Tablice rejestracyjne
Teoretycznie nie powinieneś takiej kwadratowej blachy dostać z przodu. Teoretycznie. Istnieje przepis, który wyznacza gdzie taka blacha może być i generalnie samochód osobowy w żaden sposób się nie mieści do tego zbioru. Na szczęście jest to raczej martwy przepis, co widać na drogach. Kwestia urzędnika, ale raczej nie powinien nikt robić problemu, szczególnie gdy w razie jakiś wątpliwości powiesz, że inaczej się u Ciebie nie da 
_________________ | pajacyk.pl • polskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.
|
| Czw, 31.05.2012, 14:40 |
|
 |
|
POŃCZAK
Postów: 6345 Miejscowość: Bielsko-Biała
Samochód: E36 318ti / 626 gf
|
 Re: Tablice rejestracyjne
Nie wiem czy nie wezmę zwykłej, bo ta polska kwadratowa blacha ma wymiary powierzchni dachu mojego domu, w porównaniu z JDM, UK, czy USDM. A prostokąt też bym dał na bok na dole, przynajmniej mniejsza jest.. Zobaczymy.
_________________ http://www.tanidrift.pl
|
| Czw, 31.05.2012, 14:44 |
|
 |
|
stan1906
Postów: 3246 Miejscowość: Kraków
Samochód: F02 750Li/Panamera T
|
 Re: Tablice rejestracyjne
_________________ Polakom gratulujemy Wisły Kraków
Aston Martin Lagonda Limited & Top Gear
|
| Czw, 31.05.2012, 19:21 |
|
 |
|
stan1906
Postów: 3246 Miejscowość: Kraków
Samochód: F02 750Li/Panamera T
|
 Re: Tablice rejestracyjne
 Motorniczy tramwaju też mu robił zdjęcie bo stał na szynach i blokował przejazd 
_________________ Polakom gratulujemy Wisły Kraków
Aston Martin Lagonda Limited & Top Gear
|
| Nie, 03.06.2012, 22:09 |
|
 |
|
Ice
Moderator
Postów: 24507
|
 Re: Tablice rejestracyjne
 Ty też jesteś Bogiem... 
_________________ | pajacyk.pl • polskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.
|
| Pią, 08.06.2012, 13:03 |
|
 |
|
Opelu
Postów: 607 Miejscowość: Jarocin
|
 Re: Tablice rejestracyjne
_________________ "Being second is to be the first of the ones who lose." Ayrton Senna da Silva Motor Show 2012
|
| Wto, 12.06.2012, 22:20 |
|
 |
|
Ice
Moderator
Postów: 24507
|
 Re: Tablice rejestracyjne
Kolejna edycja jak w najdurniejszy sposób wydać tysiaka 
_________________ | pajacyk.pl • polskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.
|
| Śro, 13.06.2012, 16:00 |
|
 |
|
Opelu
Postów: 607 Miejscowość: Jarocin
|
 Re: Tablice rejestracyjne
Co poradzisz, niektórym w dupie się przewraca od dobrobytu 
_________________ "Being second is to be the first of the ones who lose." Ayrton Senna da Silva Motor Show 2012
|
| Śro, 13.06.2012, 17:13 |
|
 |
|
Michae
Postów: 3769
|
 Re: Tablice rejestracyjne
W przypadku już nie najnowszego Miniacza nie koniecznie właściciel musi srać hajsem 
_________________ Czas dostrzec, że fora motoryzacyjne to siedlisko nieudaczników, którzy często nawet nie prowadzili samochodów, jakie skreślili za 'brzydki wygląd', cierpiących na przekonanie, że na prawdę znają się na motoryzacji, gdy... nie mają o niej pojęcia. Nie marnuj życia, leć robić coś pożytecznego.
|
| Śro, 13.06.2012, 20:19 |
|
 |
|
Opelu
Postów: 607 Miejscowość: Jarocin
|
 Re: Tablice rejestracyjne
Właścicielka nie, ale jej tatuś tak  Moja znajoma dostała rok temu na osiemnastkę Mini Coopera z salonu, tutaj mogło być podobnie 
_________________ "Being second is to be the first of the ones who lose." Ayrton Senna da Silva Motor Show 2012
|
| Śro, 13.06.2012, 20:34 |
|
 |
|
choopster
Postów: 2897 Miejscowość: Inowrocław | Poznań
|
 Re: Tablice rejestracyjne
I co w tym złego ? Znam dziewczynę która na 18stkę dostała Merca C 63 AMG z salonu, a jej siostra na 18stke otrzymała Ferrari California. Stać, to mogą  przynajmniej jest coś innego na ulicach 
|
| Śro, 13.06.2012, 21:02 |
|
 |
|
kenji
Postów: 9296 Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
|
 Re: Tablice rejestracyjne
Takie tam:  
_________________ locha lover
|
| Śro, 13.06.2012, 21:03 |
|
 |
|
Opelu
Postów: 607 Miejscowość: Jarocin
|
 Re: Tablice rejestracyjne
choopster, dokładnie takie podejście mi się podoba, więcej do oglądania dla nas  Ale daj spokój, jesteś z Inowrocławia, tam są inne realia  U mnie Cooper już robi szał 
_________________ "Being second is to be the first of the ones who lose." Ayrton Senna da Silva Motor Show 2012
|
| Śro, 13.06.2012, 21:45 |
|
 |
|
Michae
Postów: 3769
|
 Re: Tablice rejestracyjne
choopster napisał(a): I co w tym złego ? Znam dziewczynę która na 18stkę dostała Merca C 63 AMG z salonu, a jej siostra na 18stke otrzymała Ferrari California. Stać, to mogą  przynajmniej jest coś innego na ulicach  Cóż, jestem Polakiem więc otwarcie przyznam, że du*a boli  A na serio to jak ktoś nie ma co robić z kasą to niech da potrzebującym/chorym/td., a nie rozdaje dzieciakom, które ledwo odrosły od ziemi a tu ju z auta za grubą kasę jakby to były modele z AutoArt czy innych Minichampsów. Niech tam sobie kupują, ale mi chodzi o sam fakt, Enzo Ferrari nie byłby dumny, że robi auta dla córeczek tatusiów na emejzing ejtin 
_________________ Czas dostrzec, że fora motoryzacyjne to siedlisko nieudaczników, którzy często nawet nie prowadzili samochodów, jakie skreślili za 'brzydki wygląd', cierpiących na przekonanie, że na prawdę znają się na motoryzacji, gdy... nie mają o niej pojęcia. Nie marnuj życia, leć robić coś pożytecznego.
|
| Śro, 13.06.2012, 23:31 |
|
 |
|
POŃCZAK
Postów: 6345 Miejscowość: Bielsko-Biała
Samochód: E36 318ti / 626 gf
|
 Re: Tablice rejestracyjne
Jak ktoś ma kasę to niech ma bo jest jego, jeśli jej nie ukradł. I nie powinien ją od razu dawać na biednych itd bo nie każdy jest filantropem. Taki lajf. Aha - zawsze mnie dziwi jak ktoś może mieć takie myślenie, że go du*a boli, że ktoś inny ma, a on nie. To znaczy, że ten co ma jest ^%@#^@^!!! Zamiast spróbować do tego dojść co on, albo po prostu powiedzieć, że do szczęścia nie potrzebny Ci iPhone5 i Ferrari FF. Mi nie jest. Nie lubię otaczać się drogimi rzeczami. Fajnie jak ktoś na 18 dostanie Mini Coopera, skoro rodzice mają hajs to bardzo fajnie, niech będzie ciekawie na ulicach. Takie życie. Jeden urodzi się z 18 palcami i HIV, inny będzie Einsteinem a jeszcze inny mną (współczuję tego ostatniego) - także na ulicach jest różnorodność, od SLS do CC700. Mnie tylko zabiło wydanie 1k na indywidualne blachy w ... Tico.  Podwojenie wartości auta 
_________________ http://www.tanidrift.pl
|
| Czw, 14.06.2012, 0:02 |
|
 |
|
Michae
Postów: 3769
|
 Re: Tablice rejestracyjne
Z tym boleniem du*y nie pisałem poważnie, jakby co 
_________________ Czas dostrzec, że fora motoryzacyjne to siedlisko nieudaczników, którzy często nawet nie prowadzili samochodów, jakie skreślili za 'brzydki wygląd', cierpiących na przekonanie, że na prawdę znają się na motoryzacji, gdy... nie mają o niej pojęcia. Nie marnuj życia, leć robić coś pożytecznego.
Ostatnio edytowany przez Michae Wto, 19.06.2012, 16:53, edytowano w sumie 2 razy
|
| Czw, 14.06.2012, 0:21 |
|
 |
|
kenji
Postów: 9296 Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
|
 Re: Tablice rejestracyjne
Pisałeś
_________________ locha lover
|
| Czw, 14.06.2012, 6:27 |
|
 |
|
Opelu
Postów: 607 Miejscowość: Jarocin
|
 Re: Tablice rejestracyjne
_________________ "Being second is to be the first of the ones who lose." Ayrton Senna da Silva Motor Show 2012
|
| Wto, 19.06.2012, 0:24 |
|
 |
|
Michae
Postów: 3769
|
 Re: Tablice rejestracyjne
Wiesz kto wiesza flagi na autach lepiej niż sami właściciele, wiesz lepiej od autora co miał na myśli pisząc posta... No, grubo.
_________________ Czas dostrzec, że fora motoryzacyjne to siedlisko nieudaczników, którzy często nawet nie prowadzili samochodów, jakie skreślili za 'brzydki wygląd', cierpiących na przekonanie, że na prawdę znają się na motoryzacji, gdy... nie mają o niej pojęcia. Nie marnuj życia, leć robić coś pożytecznego.
|
| Wto, 19.06.2012, 17:04 |
|
 |
|
gibki8
Postów: 6186 Miejscowość: Jarosław
|
 Re: Tablice rejestracyjne
Takie tam z Zenonem 
_________________ http://picasaweb.google.pl/gibki8/Depec ... z11022010# https://picasaweb.google.com/gibki8/Col ... onNarodowy
Życie jest zbyt krótkie żeby jeździć dieslem!!
|
| Czw, 21.06.2012, 17:44 |
|
|
Kto jest online |
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości |
|
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum Nie możesz edytować swoich postów na tym forum Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
|
|  |