Czw, 24.05.2012, 10:29
Pon, 28.05.2012, 20:24

Pon, 28.05.2012, 20:36
Pon, 28.05.2012, 20:45
Pon, 28.05.2012, 21:17
Pon, 28.05.2012, 21:34
Pon, 28.05.2012, 21:40
Pon, 28.05.2012, 21:44
Pon, 28.05.2012, 22:00
Pon, 28.05.2012, 22:02
Pon, 28.05.2012, 22:04
Pon, 28.05.2012, 22:06
Grzyws napisał(a):Jakoś niedawno czytałem raport że zrealizowali mniej niż połowę tego co zakładano.
Pon, 28.05.2012, 22:20
Pon, 28.05.2012, 22:31
Dżony napisał(a):Narzekasz na jakość nowo wybudowanych dróg? przecież nie wiadomo jak się będą sprawować.
To, że drogi u nas szybciej niszczeją niż np. w Niemczech to nie wina drogi bo ona jest budowana według tej samej technologii i norm.
Pon, 28.05.2012, 22:32
Ice napisał(a):szkoda jednak, że wynika on z kopanej imprezy, a nie z tego że od lat Polska tych dróg potrzebowała. I dalej potrzebuje, a po Euro nie czarujmy się - budowa spadnie o 90% i fundusze są już obecnie okrojone totalnie. A rzecz bardziej istotna - zobaczymy jak te drogi będą wyglądać po 2-3 latach. Wyjdzie, czy nie są to wysztukowane inwestycje tylko pod Euro, tak jak wiele świeżych remontów mniejszych obiektów budowlanych.
Pon, 28.05.2012, 23:03
Wto, 29.05.2012, 6:00
Autostrady są drogie ale w większości krajów gdzie nie ma winiet kosztują takie pieniądze.
Narzekasz na jakość nowo wybudowanych dróg? przecież nie wiadomo jak się będą sprawować.
To, że drogi u nas szybciej niszczeją niż np. w Niemczech to nie wina drogi bo ona jest budowana według tej samej technologii i norm tylko pojazdów które się po niej poruszają, droga jest od początku projektowana pod wyznaczony dopuszczalny nacisk na oś, wytrzymałości materiałów nie oszukasz i po pewnym czasie po prostu ulegnie zniszczeniu.
To ile zrobiono zależy od punktu widzenia.
Dla niektórych nie zrobiono nic: http://niezalezna.pl/27978-kaczynski-ro ... uro?page=1
i tak miał wyczucie czasu bo niedługo potem można już było jeździć tym odcinkiem: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... 2__To.html
a prawda jest taka, że wybudowano więcej niż w jakimkolwiek wcześniejszym okresie w Polsce, możecie sobie nawet brać pod uwagę dekady.
Od rządów Gierka to jest największy skok cywilizacyjny w naszym kraju i nie chodzi tu tylko o drogi.
Wto, 29.05.2012, 6:50
Wto, 29.05.2012, 10:27
Dżony napisał(a):POŃCZAK już wiesz na co idą Twoje podatki z paliwa
Wto, 29.05.2012, 15:22
Do punktu pierwszego prosty przykład Chorwacja
Skoro tak narzekacie to sprawdźcie ile TIR'ów jeździ u nas po zwykłych drogach a ile w Niemczech.
z tym gospodarowaniem środków to zastanów się dlaczego tyle było narzekań, że za tyle ile proponuje państwo nie da się wybudować drogi i musiały się za to brać niejednokrotnie zagraniczne firmy.