Obecny czas: Pon, 22.06.2026, 13:27




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6808 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324 ... 341  Następna
Tjunink :D 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 644
Miejscowość: Stuposiany
Post Re: Tjunink :D
cobra napisał(a):
Było? :)

Było nieraz - przecie to replika Lambo od Bojar Tuning :mryellow:

_________________
W oczekiwaniu na mojego własnego sedana RWD PB w manualu


Nie, 08.01.2012, 23:56
Profil

Postów: 2400
Samochód: Grande Punto 1.2
Post Re: Tjunink :D
WieĹ› tuning za konkretne pieniÄ…dze. :lol:

http://otomoto.pl/lexus-lx570-invader-l ... 01941.html


Pon, 09.01.2012, 20:29
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 644
Miejscowość: Stuposiany
Post Re: Tjunink :D
cobra napisał(a):
WieĹ› tuning za konkretne pieniÄ…dze. :lol:

http://otomoto.pl/lexus-lx570-invader-l ... 01941.html

To nie może być prawda :shock:

_________________
W oczekiwaniu na mojego własnego sedana RWD PB w manualu


Pon, 09.01.2012, 21:51
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 855
Miejscowość: Kołobrzeg
Samochód: Accord CM2
Post Re: Tjunink :D
Cheetah napisał(a):
cobra napisał(a):
WieĹ› tuning za konkretne pieniÄ…dze. :lol:

http://otomoto.pl/lexus-lx570-invader-l ... 01941.html

To nie może być prawda :shock:


Podesłałem współlokatorowi: "fajny".

Dzizaz z kim ja mieszkam...

_________________
... hontou?


Pon, 09.01.2012, 22:18
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20837
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: Tjunink :D
http://otomoto.pl/volkswagen-golf-golf- ... 29296.html

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Czw, 12.01.2012, 13:00
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20837
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: Tjunink :D
Skrzywdzony Copen
Image

Image

Image

Image

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Sob, 14.01.2012, 21:41
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: Tjunink :D
Klasyka gatunku :mryellow: :mryellow: :mryellow:

Image Image Image Image Image Image Image Image Image

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Czw, 19.01.2012, 18:44
Profil

Postów: 2400
Samochód: Grande Punto 1.2
Post Re: Tjunink :D
http://otomoto.pl/opel-corsa-profesjona ... 63854.html


Pią, 20.01.2012, 15:05
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5892
Miejscowość: Kraków
Samochód: Audi A3 1.8 `98
Post Re: Tjunink :D
http://otomoto.pl/daewoo-lanos-tuning-1 ... 88675.html


Pią, 20.01.2012, 19:07
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3894
Post Re: Tjunink :D
coś ostatnio więcej takich padak widać.

_________________
Grip, grip, grip, front-end push, wheel-twirling, slide, crash, hospital. That’s kind of how it goes. - Krótki opis jazdy samochodami marki Audi.


what happened, happened and couldn't have happened any other way


Pią, 20.01.2012, 19:40
Profil

Postów: 2400
Samochód: Grande Punto 1.2
Post Re: Tjunink :D
Tego Lanosa z lambo doorsami to już od niepamiętnych czasów gościu sprzedaje. Jak dobrze pamiętam początkowo kosztował coś koło 15k. :D


Pią, 20.01.2012, 22:01
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20837
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: Tjunink :D
Po prostu nie może pozbyć się ścierwa :lol:

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Pią, 20.01.2012, 23:00
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 929
Samochód: Viggen
Post Re: Tjunink :D
Bosozoku :

http://www.youtube.com/watch?v=85xyVYxlbTM&feature=player_embedded

_________________
,,Lepiej milczeć i sprawiać wrażenie głupca,
niż przemówić i rozwiać wszelkie wątpliwości'' - Lincoln


http://www.hattrick.org/Signup/Invite.aspx?ref=2PU488


Pią, 20.01.2012, 23:14
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 8586
Miejscowość: Wrocław
Samochód: Włoski
Post Re: Tjunink :D
Japońskie przepisy zezwalają na coś takiego :?: U nas to by nie przeszło :?

_________________
Alfa Romeo - la meccanica delle Emozioni
Dźwięk V6 Busso o poranku, jak espresso dla uszu!
La vita è troppo corta per non guidare italiano!

Why can't we just love everybody and judge them by the car they drive?


Pią, 20.01.2012, 23:28
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3769
Post Re: Tjunink :D
ZezwalajÄ…, na zlotach siÄ™ u nich tego pojawia od groma ;)

_________________
Czas dostrzec, że fora motoryzacyjne to siedlisko nieudaczników, którzy często nawet nie prowadzili samochodów, jakie skreślili za 'brzydki wygląd', cierpiących na przekonanie, że na prawdę znają się na motoryzacji, gdy... nie mają o niej pojęcia.
Nie marnuj życia, leć robić coś pożytecznego.


Pią, 20.01.2012, 23:41
Profil

Postów: 12
Post Re: Tjunink :D
ale Corsa zrobiona naprawdÄ™ profesjonalnie :) hahaha

_________________
Optymalizacja stron www


Wto, 24.01.2012, 11:29
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5892
Miejscowość: Kraków
Samochód: Audi A3 1.8 `98
Post Re: Tjunink :D
http://imageshack.us/photo/my-images/401/dsc0318v.jpg/


Sob, 28.01.2012, 16:10
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20837
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: Tjunink :D
Tyle powera z tych rur, ĹĽe aĹĽ zderzak siÄ™ pogiÄ…Ĺ‚ :lol:

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Sob, 28.01.2012, 21:52
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2897
Miejscowość: Inowrocław | Poznań
Post Re: Tjunink :D
Image

Image

ec


Wto, 31.01.2012, 20:12
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1062
Miejscowość: Głowno (EZG)
Samochód: Hyundai Coupe
Post Re: Tjunink :D
Gościu chyba wykupił całą dostawę części z Tesco :lol:

_________________
Zapraszam na Petrolheads Polska. Ciekawostki/Nowości/Relacje


Wto, 31.01.2012, 20:36
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6808 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324 ... 341  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018