Obecny czas: Pon, 22.06.2026, 3:12




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
2012 Peugeot Urban Crossover Concept / 2008 Concept 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 3978
Miejscowość: Pomorze
Samochód: Opel Astra G Caravan
Post 2012 Peugeot Urban Crossover Concept / 2008 Concept
Peugeot pokaże w Pekinie małego crossovera segmentu B. Mierzy 4,14m długości i 1,74m szerokości. Póki co Peugeot nie podaje więcej informacji. Zarówno jeśli chodzi o układ napędowy, jak i kiedy miała by być premiera wersji produkcyjnej. Jednak to nie stanie się wcześniej niż na początku 2013r.

Image Image Image Image Image

(C) NCS


Pon, 23.04.2012, 10:08
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 8586
Miejscowość: Wrocław
Samochód: Włoski
Post Re: 2012 Peugeot Urban Crossover Concept
No nawet ciekawe :wink:

_________________
Alfa Romeo - la meccanica delle Emozioni
Dźwięk V6 Busso o poranku, jak espresso dla uszu!
La vita è troppo corta per non guidare italiano!

Why can't we just love everybody and judge them by the car they drive?


Pon, 23.04.2012, 19:21
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3978
Miejscowość: Pomorze
Samochód: Opel Astra G Caravan
Post Re: 2012 Peugeot Urban Crossover Concept
Image Image Image Image Image Image

(c) worldscoop


Śro, 25.04.2012, 21:29
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3769
Post Re: 2012 Peugeot Urban Crossover Concept
Tiguan a la Peugeot :P Ale przynajmniej Pug wypuścił wreszcie jakiegoś wyglądającego koncepta ;)

_________________
Czas dostrzec, że fora motoryzacyjne to siedlisko nieudaczników, którzy często nawet nie prowadzili samochodów, jakie skreślili za 'brzydki wygląd', cierpiących na przekonanie, że na prawdę znają się na motoryzacji, gdy... nie mają o niej pojęcia.
Nie marnuj życia, leć robić coś pożytecznego.


Czw, 26.04.2012, 9:24
Profil

Postów: 20
Post Re: 2012 Peugeot Urban Crossover Concept
Fajny ten concept, ale ten na chinski rynek wyglada jakos malo europejsko.


Sob, 05.05.2012, 19:05
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3769
Post Re: 2012 Peugeot Urban Crossover Concept
Padłem, myśl tygodnia :lol: :twisted:

_________________
Czas dostrzec, że fora motoryzacyjne to siedlisko nieudaczników, którzy często nawet nie prowadzili samochodów, jakie skreślili za 'brzydki wygląd', cierpiących na przekonanie, że na prawdę znają się na motoryzacji, gdy... nie mają o niej pojęcia.
Nie marnuj życia, leć robić coś pożytecznego.


Sob, 05.05.2012, 20:35
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3300
Post Re: 2012 Peugeot Urban Crossover Concept
Ciekawe ile z tego prototypu zostaie w serii - oby całość, tu nie ma czego ugrzeczniać :twisted:

_________________
Cytuj:
okol napisał(a):
A juz IMO napewno lepsze niz obecne Bravo, ktore jest zupelnie nijakie.


Sob, 05.05.2012, 22:07
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 34
Miejscowość:
Samochód: P 107 RC 85KM
Post Re: 2012 Peugeot Urban Crossover Concept
rzeczywiście fajny ten concept.

Zastanawia mnie tylko jaki to ma być model względem obecnego nazewnictwa... na 2008 to trochę za duże...

macie jakieś pomysły?


PS
tu też znalazłem trochę informacji o nim:
http://www.peugeotblog.pl/index.php/340 ... er-concept

_________________
Pzdr from ŁDZ,
Basiu

Peugeot 107 RC [85KM / 119Nm]
Peugeot 207 SW Premium 1.6 HDi [110KM / 256Nm]


Śro, 09.05.2012, 20:39
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2693
Miejscowość: Człowiek z nikąd...
Samochód: ..i bez samochodu :(
Post Re: 2012 Peugeot Urban Crossover Concept
oni sami chyba nie wiedza... bo teraz to 3008 jest wieksze od 4008... :)

_________________
STOP! ukradaczom tożsamośći! i ACTA tez stop.


Śro, 09.05.2012, 21:59
Profil

Postów: 20
Post Re: 2012 Peugeot Urban Crossover Concept
ArcherPAF napisał(a):
rzeczywiście fajny ten concept.

Zastanawia mnie tylko jaki to ma być model względem obecnego nazewnictwa... na 2008 to trochę za duże...

macie jakieś pomysły?


PS
tu też znalazłem trochę informacji o nim:
http://www.peugeotblog.pl/index.php/340 ... er-concept


A dlaczego za duży na 2008? Będzie miał zaledwie 4,14 m długości, czyli niewiele ponad typowy rozmiar aut z segmentu B.


Czw, 10.05.2012, 5:47
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 34
Miejscowość:
Samochód: P 107 RC 85KM
Post Re: 2012 Peugeot Urban Crossover Concept
z tego co gdzieś czytałem to Peugeot wycofuje się z SW dla 208 i ma być kolejne 4 cyfrowe oznaczenie... ale gabarytowo mi za duże na 2008, bo już bardziej podłazi pod 3008... przynajmniej dla mnie...

a ma ktoś jakieś spyfoty projektowanego 2008??

_________________
Pzdr from ŁDZ,
Basiu

Peugeot 107 RC [85KM / 119Nm]
Peugeot 207 SW Premium 1.6 HDi [110KM / 256Nm]


Czw, 10.05.2012, 22:28
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 607
Miejscowość: Jarocin
Post Re: 2012 Peugeot Urban Crossover Concept
Trochę to tak brzmi jakby dla ciebie za duży dla Golfa był Tiguan i powinien raczej się nazywać Touareg i rywalizować z X5... Może mają inne plany co do nazwy, w końcu każdy bazuje na jakiejś logice i domysłach. Nie wiem w takim razie jak dla ciebie powinien wyglądać 208 SUV? 380x172x160? Wtedy już pasowałby raczej pod twoje autko :)
Szczerze to ciężko mi znaleźć mniejszego suva/crossovera wśród konkurencji, pomijając Juke'a ale tam na tylnych siedzeniach przewieziesz najwyżej chichuachue w różowym sweterku, a tutaj jest potencjał na coś sporo ciekawszego niż Encore/Mokka i tańszego niż Mini Wieśniak.

_________________
"Being second is to be the first of the ones who lose."
Ayrton Senna da Silva
Motor Show 2012


Czw, 10.05.2012, 22:52
Profil

Postów: 20
Post Re: 2012 Peugeot Urban Crossover Concept
Opelu napisał(a):
Trochę to tak brzmi jakby dla ciebie za duży dla Golfa był Tiguan i powinien raczej się nazywać Touareg i rywalizować z X5... Może mają inne plany co do nazwy, w końcu każdy bazuje na jakiejś logice i domysłach. Nie wiem w takim razie jak dla ciebie powinien wyglądać 208 SUV? 380x172x160? Wtedy już pasowałby raczej pod twoje autko :)
Szczerze to ciężko mi znaleźć mniejszego suva/crossovera wśród konkurencji, pomijając Juke'a ale tam na tylnych siedzeniach przewieziesz najwyżej chichuachue w różowym sweterku, a tutaj jest potencjał na coś sporo ciekawszego niż Encore/Mokka i tańszego niż Mini Wieśniak.

Jest jeszcze Toyota Urban Cruiser w tej klasie.


Pią, 11.05.2012, 20:21
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 607
Miejscowość: Jarocin
Post Re: 2012 Peugeot Urban Crossover Concept
Dla mnie to szrot w cenie złota więc w ogóle nie brałem pod uwagę, tam też przestronność i jakość plastików jest na poziomie poprzedniego Yarisa czyli lekko mówiąc śmieszna

_________________
"Being second is to be the first of the ones who lose."
Ayrton Senna da Silva
Motor Show 2012


Pią, 11.05.2012, 23:17
Profil

Postów: 20
Post Re: 2012 Peugeot Urban Crossover Concept
Zdjęcia szpiegowskie 2008 zamieszczone w necie w tamtym tygodniu sugerują nieco inną sylwetkę i szczegóły niż to cośmy widzieli na zdjęciach z Pekinu. Trzeba poczekać na targi w Paryżu, może odsłonią rąbka tajemnicy.


Sob, 08.09.2012, 15:55
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 607
Miejscowość: Jarocin
Post Re: 2012 Peugeot Urban Crossover Concept
Peugeot w Paryżu pokaże nową odsłonę tego konceptu, o bardziej sensownej nazwie 2008 Concept. Autko jest niemal identyczne więc nie robiłem nowego tematu.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

carscoop

_________________
"Being second is to be the first of the ones who lose."
Ayrton Senna da Silva
Motor Show 2012


Śro, 12.09.2012, 9:26
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3300
Post Re: 2012 Peugeot Urban Crossover Concept / 2008 Concept
Mało zmian w stosunku do UC Concept, co może zwiastować bardzo zblizoną formę wersji seryjnej. Francja daje czadu :mryellow:

_________________
Cytuj:
okol napisał(a):
A juz IMO napewno lepsze niz obecne Bravo, ktore jest zupelnie nijakie.


Śro, 12.09.2012, 10:27
Profil

Postów: 20
Post Re: 2012 Peugeot Urban Crossover Concept / 2008 Concept
Zauważcie, że na zdjęciach szpiegowskich jest inna atrapa chłodnicy i tablica z tyłu jest wyżej, lusterka są znacznie większe niż na koncepcie, moim zdaniem wersja do produkcji będzie się różniła detalami od koncepcyjnej i to sporo.


Śro, 12.09.2012, 16:36
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 145
Miejscowość: Guildford, Larch Avenue 65
Samochód: Składak
Post Re: 2012 Peugeot Urban Crossover Concept / 2008 Concept
Ładny ja bym osobiście wprowadził kilka zmian.. Linię dachu z tyłu obniżyć taki a'la X6 ale nie za bardzo i kształt okienek tylne drzwi i słupek C. Bo za bardzo Tiguan'a widać

_________________
Aj koming bek, Jesturdej and my new name.


Pią, 14.09.2012, 10:13
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 6258
Miejscowość: Racibórz - Wawa
Samochód: Das Auto mit TDI
Post Re: 2012 Peugeot Urban Crossover Concept / 2008 Concept
Czyżby wracała moda na "Laser Stripes"?

_________________
Old Opels never die!!!
Opel - Wir lieben autos
Od dużej pojemności lepsza jest tylko jeszcze większa pojemność - A. Opel
08.2007 - 08.2010 - '93 Opel Vectra GT - Rost In Peace ;(


Nie, 16.09.2012, 14:19
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018