 |
|
Obecny czas: Pon, 22.06.2026, 3:06
|
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy
2012 Peugeot Urban Crossover Concept / 2008 Concept
| Autor |
Wiadomość |
|
morphy
Postów: 3978 Miejscowość: Pomorze
Samochód: Opel Astra G Caravan
|
 2012 Peugeot Urban Crossover Concept / 2008 Concept
|
| Pon, 23.04.2012, 10:08 |
|
 |
|
Alfisti4ever
Postów: 8586 Miejscowość: Wrocław
Samochód: Włoski
|
 Re: 2012 Peugeot Urban Crossover Concept
No nawet ciekawe 
_________________ Alfa Romeo - la meccanica delle Emozioni Dźwięk V6 Busso o poranku, jak espresso dla uszu! La vita è troppo corta per non guidare italiano!
Why can't we just love everybody and judge them by the car they drive?
|
| Pon, 23.04.2012, 19:21 |
|
 |
|
morphy
Postów: 3978 Miejscowość: Pomorze
Samochód: Opel Astra G Caravan
|
 Re: 2012 Peugeot Urban Crossover Concept
|
| Śro, 25.04.2012, 21:29 |
|
 |
|
Michae
Postów: 3769
|
 Re: 2012 Peugeot Urban Crossover Concept
Tiguan a la Peugeot  Ale przynajmniej Pug wypuścił wreszcie jakiegoś wyglądającego koncepta 
_________________ Czas dostrzec, że fora motoryzacyjne to siedlisko nieudaczników, którzy często nawet nie prowadzili samochodów, jakie skreślili za 'brzydki wygląd', cierpiących na przekonanie, że na prawdę znają się na motoryzacji, gdy... nie mają o niej pojęcia. Nie marnuj życia, leć robić coś pożytecznego.
|
| Czw, 26.04.2012, 9:24 |
|
 |
|
Iwantpeugeot208
Postów: 20
|
 Re: 2012 Peugeot Urban Crossover Concept
Fajny ten concept, ale ten na chinski rynek wyglada jakos malo europejsko.
|
| Sob, 05.05.2012, 19:05 |
|
 |
|
Michae
Postów: 3769
|
 Re: 2012 Peugeot Urban Crossover Concept
Padłem, myśl tygodnia 
_________________ Czas dostrzec, że fora motoryzacyjne to siedlisko nieudaczników, którzy często nawet nie prowadzili samochodów, jakie skreślili za 'brzydki wygląd', cierpiących na przekonanie, że na prawdę znają się na motoryzacji, gdy... nie mają o niej pojęcia. Nie marnuj życia, leć robić coś pożytecznego.
|
| Sob, 05.05.2012, 20:35 |
|
 |
|
Iceman
Postów: 3300
|
 Re: 2012 Peugeot Urban Crossover Concept
Ciekawe ile z tego prototypu zostaie w serii - oby całość, tu nie ma czego ugrzeczniać 
_________________
Cytuj: okol napisał(a): A juz IMO napewno lepsze niz obecne Bravo, ktore jest zupelnie nijakie.
|
| Sob, 05.05.2012, 22:07 |
|
 |
|
ArcherPAF
Postów: 34 Miejscowość: Uć
Samochód: P 107 RC 85KM
|
 Re: 2012 Peugeot Urban Crossover Concept
rzeczywiście fajny ten concept. Zastanawia mnie tylko jaki to ma być model względem obecnego nazewnictwa... na 2008 to trochę za duże... macie jakieś pomysły? PS tu też znalazłem trochę informacji o nim: http://www.peugeotblog.pl/index.php/340 ... er-concept
_________________ Pzdr from ŁDZ, Basiu
Peugeot 107 RC [85KM / 119Nm] Peugeot 207 SW Premium 1.6 HDi [110KM / 256Nm]
|
| Śro, 09.05.2012, 20:39 |
|
 |
|
okol
Postów: 2693 Miejscowość: Człowiek z nikąd...
Samochód: ..i bez samochodu :(
|
 Re: 2012 Peugeot Urban Crossover Concept
oni sami chyba nie wiedza... bo teraz to 3008 jest wieksze od 4008... 
_________________ STOP! ukradaczom tożsamośći! i ACTA tez stop.
|
| Śro, 09.05.2012, 21:59 |
|
 |
|
Iwantpeugeot208
Postów: 20
|
 Re: 2012 Peugeot Urban Crossover Concept
ArcherPAF napisał(a): rzeczywiście fajny ten concept. Zastanawia mnie tylko jaki to ma być model względem obecnego nazewnictwa... na 2008 to trochę za duże... macie jakieś pomysły? PS tu też znalazłem trochę informacji o nim: http://www.peugeotblog.pl/index.php/340 ... er-conceptA dlaczego za duży na 2008? Będzie miał zaledwie 4,14 m długości, czyli niewiele ponad typowy rozmiar aut z segmentu B.
|
| Czw, 10.05.2012, 5:47 |
|
 |
|
ArcherPAF
Postów: 34 Miejscowość: Uć
Samochód: P 107 RC 85KM
|
 Re: 2012 Peugeot Urban Crossover Concept
z tego co gdzieś czytałem to Peugeot wycofuje się z SW dla 208 i ma być kolejne 4 cyfrowe oznaczenie... ale gabarytowo mi za duże na 2008, bo już bardziej podłazi pod 3008... przynajmniej dla mnie...
a ma ktoś jakieś spyfoty projektowanego 2008??
_________________ Pzdr from ŁDZ, Basiu
Peugeot 107 RC [85KM / 119Nm] Peugeot 207 SW Premium 1.6 HDi [110KM / 256Nm]
|
| Czw, 10.05.2012, 22:28 |
|
 |
|
Opelu
Postów: 607 Miejscowość: Jarocin
|
 Re: 2012 Peugeot Urban Crossover Concept
Trochę to tak brzmi jakby dla ciebie za duży dla Golfa był Tiguan i powinien raczej się nazywać Touareg i rywalizować z X5... Może mają inne plany co do nazwy, w końcu każdy bazuje na jakiejś logice i domysłach. Nie wiem w takim razie jak dla ciebie powinien wyglądać 208 SUV? 380x172x160? Wtedy już pasowałby raczej pod twoje autko  Szczerze to ciężko mi znaleźć mniejszego suva/crossovera wśród konkurencji, pomijając Juke'a ale tam na tylnych siedzeniach przewieziesz najwyżej chichuachue w różowym sweterku, a tutaj jest potencjał na coś sporo ciekawszego niż Encore/Mokka i tańszego niż Mini Wieśniak.
_________________ "Being second is to be the first of the ones who lose." Ayrton Senna da Silva Motor Show 2012
|
| Czw, 10.05.2012, 22:52 |
|
 |
|
Iwantpeugeot208
Postów: 20
|
 Re: 2012 Peugeot Urban Crossover Concept
Opelu napisał(a): Trochę to tak brzmi jakby dla ciebie za duży dla Golfa był Tiguan i powinien raczej się nazywać Touareg i rywalizować z X5... Może mają inne plany co do nazwy, w końcu każdy bazuje na jakiejś logice i domysłach. Nie wiem w takim razie jak dla ciebie powinien wyglądać 208 SUV? 380x172x160? Wtedy już pasowałby raczej pod twoje autko  Szczerze to ciężko mi znaleźć mniejszego suva/crossovera wśród konkurencji, pomijając Juke'a ale tam na tylnych siedzeniach przewieziesz najwyżej chichuachue w różowym sweterku, a tutaj jest potencjał na coś sporo ciekawszego niż Encore/Mokka i tańszego niż Mini Wieśniak. Jest jeszcze Toyota Urban Cruiser w tej klasie.
|
| Pią, 11.05.2012, 20:21 |
|
 |
|
Opelu
Postów: 607 Miejscowość: Jarocin
|
 Re: 2012 Peugeot Urban Crossover Concept
Dla mnie to szrot w cenie złota więc w ogóle nie brałem pod uwagę, tam też przestronność i jakość plastików jest na poziomie poprzedniego Yarisa czyli lekko mówiąc śmieszna
_________________ "Being second is to be the first of the ones who lose." Ayrton Senna da Silva Motor Show 2012
|
| Pią, 11.05.2012, 23:17 |
|
 |
|
Iwantpeugeot208
Postów: 20
|
 Re: 2012 Peugeot Urban Crossover Concept
Zdjęcia szpiegowskie 2008 zamieszczone w necie w tamtym tygodniu sugerują nieco inną sylwetkę i szczegóły niż to cośmy widzieli na zdjęciach z Pekinu. Trzeba poczekać na targi w Paryżu, może odsłonią rąbka tajemnicy.
|
| Sob, 08.09.2012, 15:55 |
|
 |
|
Opelu
Postów: 607 Miejscowość: Jarocin
|
 Re: 2012 Peugeot Urban Crossover Concept
_________________ "Being second is to be the first of the ones who lose." Ayrton Senna da Silva Motor Show 2012
|
| Śro, 12.09.2012, 9:26 |
|
 |
|
Iceman
Postów: 3300
|
 Re: 2012 Peugeot Urban Crossover Concept / 2008 Concept
Mało zmian w stosunku do UC Concept, co może zwiastować bardzo zblizoną formę wersji seryjnej. Francja daje czadu 
_________________
Cytuj: okol napisał(a): A juz IMO napewno lepsze niz obecne Bravo, ktore jest zupelnie nijakie.
|
| Śro, 12.09.2012, 10:27 |
|
 |
|
Iwantpeugeot208
Postów: 20
|
 Re: 2012 Peugeot Urban Crossover Concept / 2008 Concept
Zauważcie, że na zdjęciach szpiegowskich jest inna atrapa chłodnicy i tablica z tyłu jest wyżej, lusterka są znacznie większe niż na koncepcie, moim zdaniem wersja do produkcji będzie się różniła detalami od koncepcyjnej i to sporo.
|
| Śro, 12.09.2012, 16:36 |
|
 |
|
Grzybeusz
Postów: 145 Miejscowość: Guildford, Larch Avenue 65
Samochód: Składak
|
 Re: 2012 Peugeot Urban Crossover Concept / 2008 Concept
Ładny ja bym osobiście wprowadził kilka zmian.. Linię dachu z tyłu obniżyć taki a'la X6 ale nie za bardzo i kształt okienek tylne drzwi i słupek C. Bo za bardzo Tiguan'a widać
_________________ Aj koming bek, Jesturdej and my new name.
|
| Pią, 14.09.2012, 10:13 |
|
 |
|
lordzofmafia
Postów: 6258 Miejscowość: Racibórz - Wawa
Samochód: Das Auto mit TDI
|
 Re: 2012 Peugeot Urban Crossover Concept / 2008 Concept
Czyżby wracała moda na "Laser Stripes"?
_________________ Old Opels never die!!! Opel - Wir lieben autos Od dużej pojemności lepsza jest tylko jeszcze większa pojemność - A. Opel 08.2007 - 08.2010 - '93 Opel Vectra GT - Rost In Peace ;(
|
| Nie, 16.09.2012, 14:19 |
|
|
Kto jest online |
Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 1 gość |
|
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum Nie możesz edytować swoich postów na tym forum Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
|
|  |