Obecny czas: Pon, 22.06.2026, 11:56




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 52 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
2013 Ford B-max 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 7825
Miejscowość: Szczecin
Samochód: nazi hacz fwd pb
Post Re: 2013 Ford B-max
Na ĹĽywo dalej wyglÄ…da Ĺşle.

_________________
PB RWD jest wysoko


Pon, 16.04.2012, 20:15
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 6186
Miejscowość: Jarosław
Post Re: 2013 Ford B-max
To prawda ale dla mnie na żywo zrobił trochę lepsze wrażenie niż na zdjęciach ;)

_________________
http://picasaweb.google.pl/gibki8/Depec ... z11022010#
https://picasaweb.google.com/gibki8/Col ... onNarodowy



Życie jest zbyt krótkie żeby jeździć dieslem!!


Pon, 16.04.2012, 20:46
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3769
Post Re: 2013 Ford B-max
Od tylu IMO nie było źle, całkiem przyzwoicie z tej strony wyszedł. Poza tym całkiem ciekawie prezentowało się to w pełni wyeksponowane wnętrze, brak słupka B robi swoje :D

_________________
Czas dostrzec, że fora motoryzacyjne to siedlisko nieudaczników, którzy często nawet nie prowadzili samochodów, jakie skreślili za 'brzydki wygląd', cierpiących na przekonanie, że na prawdę znają się na motoryzacji, gdy... nie mają o niej pojęcia.
Nie marnuj życia, leć robić coś pożytecznego.


Pon, 16.04.2012, 23:47
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 6186
Miejscowość: Jarosław
Post Re: 2013 Ford B-max
Takie tam z testĂłw zderzeniowych ;)
Image
Image
Image
Image
quattroroute

"przeszkoda" waży 950kg i jest rozpędzana do 50km/h. Podobno B-Max uzyskał 5-gwiazdek w testach NCAP przygotowanych na 2012 rok

Image
Image
Image

http://www.automobile-magazine.fr/media ... max/(video)/70005#galerie_top
http://www.automobile-magazine.fr/media ... max/(video)/70006#galerie_top
automobile

_________________
http://picasaweb.google.pl/gibki8/Depec ... z11022010#
https://picasaweb.google.com/gibki8/Col ... onNarodowy



Życie jest zbyt krótkie żeby jeździć dieslem!!


Śro, 18.04.2012, 14:26
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20837
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: 2013 Ford B-max
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
leblogauto

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Śro, 19.09.2012, 14:29
Profil

Postów: 797
Post Re: 2013 Ford B-max
No i kolejny raz fabryka Forda w Rumunii zatrzymuje produkcję z powodu słabego zainteresowania modelem B-Max.
W tym roku (01-07/2014) w Europie sprzedano zaledwie 36 167 sztuk tego modelu B-Max, co oznacza spadek o prawie 20% w porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku.

Czemu mnie to nie dziwi :roll:


Wto, 02.09.2014, 8:59
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20837
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: 2013 Ford B-max
A jakie jest porównanie tych cyferek z Merivą?

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Wto, 02.09.2014, 9:01
Profil

Postów: 797
Post Re: 2013 Ford B-max
Podejrzewam, że podobne. W Niemczech Meriva sprzedała się w tym okresie w liczbie ok. 10.700 szt., B-Max - 8.200.
Rumuńska fabryka produkuje (produkowała) ok. 60-70.000 szt. tego modelu rocznie. W 2013 roku odniósł sukces jako rynkowa nowość i w Europie poszło ok. 58 tys.

Chyba największym rynkiem dla B-Maksa są Niemcy i Wielka Brytania.


Wto, 02.09.2014, 9:48
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3836
Miejscowość: SH
Samochód: Civic 1.8 VTEC
Post Re: 2013 Ford B-max
To jest kolejny dowód na to, że minivany w Europie się już nie sprzedają. Teraz europejczycy na potęgę kupują sami wiecie co. ;)


Wto, 02.09.2014, 10:04
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20837
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: 2013 Ford B-max
Ja osobiście wyleczyłem się z miniwanów, wolę coś z niższym środkiem ciężkości.

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Wto, 02.09.2014, 10:08
Profil

Postów: 2400
Samochód: Grande Punto 1.2
Post Re: 2013 Ford B-max
Dobrze byłoby jeszcze poszukać danych o sprzedaży dla nowości w tym segmencie. Meriva ma już swoja latka i z tego może wynikać jej przeciętna sprzedaż. B-Max ma poza tym jedną bardzo istotną wadę - malutką tylną kanapę.

No ale wiadomo, uniwersalnym rozwiązaniem problemu jest jak najszybsze dodanie do oferty odmiany Cross. ;)


Wto, 02.09.2014, 10:36
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1354
Post Re: 2013 Ford B-max
Ciągle mnie dziwi jak to Ford chyba jako jedyna marka w Europie ma jeszcze tak dużą ofertę różnej maści vanów. I nie zamierzają z niej rezygnować mimo zmieniającego się rynku, bo kolejne generacje S-Maxa i Galaxy są w przygotowaniu, a C-Max dostanie lifting.

_________________
Moja prospektów kolekcja niewielka


Wto, 02.09.2014, 11:41
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 52 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018