 |
|
Obecny czas: Pon, 22.06.2026, 11:56
|
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy
| Autor |
Wiadomość |
|
bartez
Postów: 7825 Miejscowość: Szczecin
Samochód: nazi hacz fwd pb
|
 Re: 2013 Ford B-max
Na ĹĽywo dalej wyglÄ…da Ĺşle.
_________________ PB RWD jest wysoko
|
| Pon, 16.04.2012, 20:15 |
|
 |
|
gibki8
Postów: 6186 Miejscowość: Jarosław
|
 Re: 2013 Ford B-max
To prawda ale dla mnie na żywo zrobił trochę lepsze wrażenie niż na zdjęciach 
_________________ http://picasaweb.google.pl/gibki8/Depec ... z11022010# https://picasaweb.google.com/gibki8/Col ... onNarodowy
Życie jest zbyt krótkie żeby jeździć dieslem!!
|
| Pon, 16.04.2012, 20:46 |
|
 |
|
Michae
Postów: 3769
|
 Re: 2013 Ford B-max
Od tylu IMO nie było źle, całkiem przyzwoicie z tej strony wyszedł. Poza tym całkiem ciekawie prezentowało się to w pełni wyeksponowane wnętrze, brak słupka B robi swoje 
_________________ Czas dostrzec, że fora motoryzacyjne to siedlisko nieudaczników, którzy często nawet nie prowadzili samochodów, jakie skreślili za 'brzydki wygląd', cierpiących na przekonanie, że na prawdę znają się na motoryzacji, gdy... nie mają o niej pojęcia. Nie marnuj życia, leć robić coś pożytecznego.
|
| Pon, 16.04.2012, 23:47 |
|
 |
|
gibki8
Postów: 6186 Miejscowość: Jarosław
|
 Re: 2013 Ford B-max
Takie tam z testów zderzeniowych      quattroroute "przeszkoda" waży 950kg i jest rozpędzana do 50km/h. Podobno B-Max uzyskał 5-gwiazdek w testach NCAP przygotowanych na 2012 rok   http://www.automobile-magazine.fr/media ... max/(video)/70005#galerie_top http://www.automobile-magazine.fr/media ... max/(video)/70006#galerie_top automobile
_________________ http://picasaweb.google.pl/gibki8/Depec ... z11022010# https://picasaweb.google.com/gibki8/Col ... onNarodowy
Życie jest zbyt krótkie żeby jeździć dieslem!!
|
| Śro, 18.04.2012, 14:26 |
|
 |
|
RR ltd Co.
Moderator
Postów: 20837 Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
|
 Re: 2013 Ford B-max
_________________ Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram
|
| Śro, 19.09.2012, 14:29 |
|
 |
|
Aveya
Postów: 797
|
 Re: 2013 Ford B-max
No i kolejny raz fabryka Forda w Rumunii zatrzymuje produkcję z powodu słabego zainteresowania modelem B-Max. W tym roku (01-07/2014) w Europie sprzedano zaledwie 36 167 sztuk tego modelu B-Max, co oznacza spadek o prawie 20% w porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku. Czemu mnie to nie dziwi 
|
| Wto, 02.09.2014, 8:59 |
|
 |
|
RR ltd Co.
Moderator
Postów: 20837 Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
|
 Re: 2013 Ford B-max
A jakie jest porównanie tych cyferek z Merivą?
_________________ Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram
|
| Wto, 02.09.2014, 9:01 |
|
 |
|
Aveya
Postów: 797
|
 Re: 2013 Ford B-max
Podejrzewam, że podobne. W Niemczech Meriva sprzedała się w tym okresie w liczbie ok. 10.700 szt., B-Max - 8.200. Rumuńska fabryka produkuje (produkowała) ok. 60-70.000 szt. tego modelu rocznie. W 2013 roku odniósł sukces jako rynkowa nowość i w Europie poszło ok. 58 tys.
Chyba największym rynkiem dla B-Maksa są Niemcy i Wielka Brytania.
|
| Wto, 02.09.2014, 9:48 |
|
 |
|
3co
Postów: 3836 Miejscowość: SH
Samochód: Civic 1.8 VTEC
|
 Re: 2013 Ford B-max
To jest kolejny dowód na to, że minivany w Europie się już nie sprzedają. Teraz europejczycy na potęgę kupują sami wiecie co. 
|
| Wto, 02.09.2014, 10:04 |
|
 |
|
RR ltd Co.
Moderator
Postów: 20837 Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
|
 Re: 2013 Ford B-max
Ja osobiście wyleczyłem się z miniwanów, wolę coś z niższym środkiem ciężkości.
_________________ Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram
|
| Wto, 02.09.2014, 10:08 |
|
 |
|
cobra
Postów: 2400
Samochód: Grande Punto 1.2
|
 Re: 2013 Ford B-max
Dobrze byłoby jeszcze poszukać danych o sprzedaży dla nowości w tym segmencie. Meriva ma już swoja latka i z tego może wynikać jej przeciętna sprzedaż. B-Max ma poza tym jedną bardzo istotną wadę - malutką tylną kanapę. No ale wiadomo, uniwersalnym rozwiązaniem problemu jest jak najszybsze dodanie do oferty odmiany Cross. 
|
| Wto, 02.09.2014, 10:36 |
|
 |
|
james_gastovski
Postów: 1354
|
 Re: 2013 Ford B-max
Ciągle mnie dziwi jak to Ford chyba jako jedyna marka w Europie ma jeszcze tak dużą ofertę różnej maści vanów. I nie zamierzają z niej rezygnować mimo zmieniającego się rynku, bo kolejne generacje S-Maxa i Galaxy są w przygotowaniu, a C-Max dostanie lifting.
_________________ Moja prospektów kolekcja niewielka
|
| Wto, 02.09.2014, 11:41 |
|
|
Kto jest online |
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość |
|
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum Nie możesz edytować swoich postów na tym forum Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
|
|  |