 |
|
Obecny czas: Pon, 22.06.2026, 10:26
|
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy
| Autor |
Wiadomość |
|
RR ltd Co.
Moderator
Postów: 20837 Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
|
 2013 Ford B-max
Pierwsze zdjęcie modelu seryjnego  Cytuj: Ford will throw open the doors to its all-new production-ready Ford B-MAX compact multi-activity vehicle when it takes a starring role at the 2012 Geneva Motor Show in March.
Ford President and CEO Alan Mulally will be in Geneva to unveil the new B-MAX, which promises to set new standards with its unique design and best-in-class technological features. Its return to Geneva, in full production form, comes just a year after the concept was unveiled at the 2011 Geneva Motor Show.
"The B-MAX combines an exciting, innovative design with features that only previously have been found in bigger cars," said Stephen Odell, chairman and CEO, Ford of Europe. "It's a brand new car that responds to the needs of an increasing number of customers who want much more from their small cars."
Bringing the Ford B-MAX to production demanded a new approach to door construction, which has resulted in wide-open access for drivers, passengers and luggage; with the center pillars integrated into the doors themselves. The Ford B-MAX also will deliver superior craftsmanship and high quality materials rarely found on an affordable compact car, together with flexible-seating and class-leading load-space.
Ford's new 1.0-litre EcoBoost petrol engine, with its advanced combination of power and efficiency, will be available on the Ford B-MAX, as will Duratorq TDCi diesels. The Ford B-MAX goes on sale in Europe later in 2012. netcarshow
_________________ Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram
|
| Śro, 01.02.2012, 9:22 |
|
 |
|
morphy
Postów: 3978 Miejscowość: Pomorze
Samochód: Opel Astra G Caravan
|
 Re: 2013 Ford B-max
Ĺadny...do sĹ‚upka B. Potem kaszana. Tak jak z Grand C-Max. Do tego niepewny silnik 1.0 Turbo. WedĹ‚ug mnie Ford jeĹ›li chodzi o stylistykÄ™ ma teraz jakiĹ› gorszy okres. Miejmy nadzieje,ĹĽe przynajmniej techniczne to bÄ™dÄ… dobre samochody.
|
| Śro, 01.02.2012, 13:24 |
|
 |
|
Alfisti4ever
Postów: 8586 Miejscowość: Wrocław
Samochód: Włoski
|
 Re: 2013 Ford B-max
Nie podoba mi siÄ™  WyglÄ…da niezgrabnie morphy napisał(a): WedĹ‚ug mnie Ford jeĹ›li chodzi o stylistykÄ™ ma teraz jakiĹ› gorszy okres. Zgadzam siÄ™, jedynie Mondeo trzyma jakiĹ› poziom 
_________________ Alfa Romeo - la meccanica delle Emozioni Dźwięk V6 Busso o poranku, jak espresso dla uszu! La vita è troppo corta per non guidare italiano!
Why can't we just love everybody and judge them by the car they drive?
|
| Śro, 01.02.2012, 13:56 |
|
 |
|
karol383
Postów: 636 Miejscowość: Suwałki
Samochód: VW Passat B3
|
 Re: 2013 Ford B-max
Jest ok,jedyne co mi siÄ™ w nim nie podoba to przesuwane drzwi
|
| Śro, 01.02.2012, 14:26 |
|
 |
|
Michae
Postów: 3769
|
 Re: 2013 Ford B-max
Faktycznie ostatnio u Forda słabo z wyglądem aut. Nawet Mondeo moim zdaniem szału nie robi i jak na razie z nowych aut to przyzwoicie wygląda tylko Focus Sedan i Kombi, Fiesta i C-Max 5-osobowy. Reszta niestety czeka na lepsze czasy 
_________________ Czas dostrzec, że fora motoryzacyjne to siedlisko nieudaczników, którzy często nawet nie prowadzili samochodów, jakie skreślili za 'brzydki wygląd', cierpiących na przekonanie, że na prawdę znają się na motoryzacji, gdy... nie mają o niej pojęcia. Nie marnuj życia, leć robić coś pożytecznego.
|
| Śro, 01.02.2012, 14:39 |
|
 |
|
smog
Postów: 296 Miejscowość: Wawa
Samochód: Picasso THP, Mazda 3
|
 Re: 2013 Ford B-max
Jak dla mnie nowy focus przestaje trzymać poziom jak zajrzy się do środka. Na początku zrobiło to na mnie wrażenie to bogactwo, ale jak ochłonąłem to doszło do mnie, że to jest ta sama szkoła co hyundai. Przestylizowane wszystko maksymalnie.
|
| Śro, 01.02.2012, 17:00 |
|
 |
|
gibki8
Postów: 6186 Miejscowość: Jarosław
|
 Re: 2013 Ford B-max
 auto.cz
_________________ http://picasaweb.google.pl/gibki8/Depec ... z11022010# https://picasaweb.google.com/gibki8/Col ... onNarodowy
Życie jest zbyt krótkie żeby jeździć dieslem!!
|
| Śro, 01.02.2012, 20:18 |
|
 |
|
Davin
Postów: 921
Samochód: DS3 '14
|
 Re: 2013 Ford B-max
niech pokażą też tył, bo jestem bardzo ciekaw czy udało się im zrobić coś gorszego od c-max'a 5os 
|
| Śro, 01.02.2012, 20:22 |
|
 |
|
morphy
Postów: 3978 Miejscowość: Pomorze
Samochód: Opel Astra G Caravan
|
 Re: 2013 Ford B-max
|
| Śro, 01.02.2012, 20:33 |
|
 |
|
cobra
Postów: 2400
Samochód: Grande Punto 1.2
|
 Re: 2013 Ford B-max
Ależ koszmarnie wygląda... od takiej Merivy dzielą go lata świetlne.
|
| Czw, 02.02.2012, 13:53 |
|
 |
|
polac
Postów: 3319 Miejscowość: Miechów
|
 Re: 2013 Ford B-max
1.Czekamy na A-maxa 2.Silnik 1.0 Ecoboost więc jak nam siądzie ten boost to nam się robi super ECO i dostajemy osiągi rodem z Aisana 3x na nie.
_________________ [']Zulu-2.X.1990-11.II.2007-PAMIĘTAMY!!!![']
|
| Czw, 02.02.2012, 17:26 |
|
 |
|
RR ltd Co.
Moderator
Postów: 20837 Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
|
 Re: 2013 Ford B-max
  carscoop
_________________ Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram
|
| Pią, 10.02.2012, 10:41 |
|
 |
|
Alfisti4ever
Postów: 8586 Miejscowość: Wrocław
Samochód: Włoski
|
 Re: 2013 Ford B-max
Nie ma słupka B  Tego się nie spodziewałem, totalne zaskoczenie 
_________________ Alfa Romeo - la meccanica delle Emozioni Dźwięk V6 Busso o poranku, jak espresso dla uszu! La vita è troppo corta per non guidare italiano!
Why can't we just love everybody and judge them by the car they drive?
|
| Pią, 10.02.2012, 10:46 |
|
 |
|
lukasras
Postów: 116 Miejscowość: Między Jasłem, a Dębicą
Samochód: Das Auto
|
 Re: 2013 Ford B-max
Może to tylko złudzenie, ale wygląda, że żeby wysiąść z tyłu trzeba będzie dobrze kombinować, żeby to zrobić za pierwszym razem. Jeszcze jak będą zamknięte drzwi z przodu to już nie wiem jak to przeciętny 100kg Amerykanin zrobi. Te drzwi z tyłu odsuwają się na strasznie małą odległość.
|
| Pią, 10.02.2012, 11:06 |
|
 |
|
gibki8
Postów: 6186 Miejscowość: Jarosław
|
 Re: 2013 Ford B-max
 auto.cz
_________________ http://picasaweb.google.pl/gibki8/Depec ... z11022010# https://picasaweb.google.com/gibki8/Col ... onNarodowy
Życie jest zbyt krótkie żeby jeździć dieslem!!
|
| Pią, 10.02.2012, 11:23 |
|
 |
|
sebastianadam
Postów: 1062 Miejscowość: Głowno (EZG)
Samochód: Hyundai Coupe
|
 Re: 2013 Ford B-max
Lepiej by zrobili otwieranie drzwi jak w Merivie bo żeby wysiąść z 2 rzędu trzeba będzie otworzyć przednie drzwi czyli i tak musi być miejsce obok Mam nadzieje że nie będzie 7os. wersji.
_________________ Zapraszam na Petrolheads Polska. Ciekawostki/Nowości/Relacje
|
| Pią, 10.02.2012, 12:11 |
|
 |
|
kenji
Postów: 9296 Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
|
 Re: 2013 Ford B-max
Czekam na crashtest boczny ale zdecydowanie bardzie czekam na dzwona prosto z ulicy - imo motocykliści będą przelatywać przez środek B-Maxa jak gołębie. Chyba że te drzwi ważą 500kg i maja tytanowe zbrojenia. Wtedy auto waży pewnie z 2.5tony i nie jedzie i w cholerę pali. Wniosek jest prosty, w cenie B Maxa można kupić SECa i bezpieczniej i dostojniej wozić dzieci do szkoły przy zachowaniu takich samych opłat drogowych.
_________________ locha lover
|
| Pią, 10.02.2012, 12:59 |
|
 |
|
Michae
Postów: 3769
|
 Re: 2013 Ford B-max
sebastianadam napisał(a): Lepiej by zrobili otwieranie drzwi jak w Merivie bo ĹĽeby wysiąść z 2 rzÄ™du trzeba bÄ™dzie otworzyć przednie drzwi czyli i tak musi być miejsce obok Mam nadzieje ĹĽe nie bÄ™dzie 7os. wersji. SprĂłbuj sobie w takiej Merivie na zatĹ‚oczonym parkingu wysiąść razem z przednim pasaĹĽerem...
_________________ Czas dostrzec, że fora motoryzacyjne to siedlisko nieudaczników, którzy często nawet nie prowadzili samochodów, jakie skreślili za 'brzydki wygląd', cierpiących na przekonanie, że na prawdę znają się na motoryzacji, gdy... nie mają o niej pojęcia. Nie marnuj życia, leć robić coś pożytecznego.
|
| Pią, 10.02.2012, 13:30 |
|
 |
|
johny
Moderator
Postów: 17291 Miejscowość: Darłówko
Samochód: Nazi-coupe 3.0 R6 Pb
|
 Re: 2013 Ford B-max
Brak słupka to w pewnym stopniu mała rewolucja co prawda Mazda RX8 też nie miała ale to trochę inna sprawa. Zastanawiam się czy to cokolwiek zmieni przeciesz wsiadanie do auta to prosta sprawa a brak słupa niczego w tej kwestii nie zmieni. Desing niestety taki sobie.
_________________ To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy
Broń Masowego Wyprzedzania
|
| Pią, 10.02.2012, 14:54 |
|
 |
|
Kruszon
Postów: 1015 Miejscowość: Dąbrowa Górnicza [SD]
Samochód: S.Felicia Fiesta mk7
|
 Re: 2013 Ford B-max
Ciekawa sprawa, jeżeli chodzi o brak słupka B, aczkolwiek tak jak ktos zauważył przy uderzeniu w bok, może być nieciekawie z ludzmi siedzącymi z boku.
_________________ Ahh... ta Skoda :) Przemyslane Rozwiązania Ahh... ten Ford :) Feel the Difference - Kinetic Design Święty Krzysztof jeździ z Tobą tylko do 120 km/h. Przy większych prędkościach swoje miejsce oddaje Św. Piotrowi Urodziłem się po to,aby jeździć ...
|
| Pią, 10.02.2012, 15:28 |
|
|
Kto jest online |
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość |
|
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum Nie możesz edytować swoich postów na tym forum Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
|
|  |