Obecny czas: Czw, 28.03.2024, 13:17




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
2011 Suzuki Swift 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 28
Miejscowość: Gdańsk
Post Re: 2011 Suzuki Swift
Szkoda, że tylko na tyle jest stać w tym momencie Suzuki. Zawsze oczekiwałem po nich dobrze prezentujących się aut, które nie byłyby jak wszystkie inne i jakoś zawsze byłem zawiedziony efektami ich pracy...
Tym bardziej jest mi szkoda, bo pamiętam jeszcze prototyp wcześniejszej wersji i miałem nadzieję, że za dużo nie zmienią. Widać, że takie rzeczy to tylko Francuzi umieją...


Pią, 06.08.2010, 22:29
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post Re: 2011 Suzuki Swift
Image Image Image Image Image

Źródło: carscoop.blogspot.com

Ceny nowego Swifta zaczynają się od 39.900 złotych
http://motoryzacja.interia.pl/hity_dnia ... zl,1525039

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Czw, 02.09.2010, 19:34
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1624
Miejscowość: Łódź
Samochód: Volvo 940 kombi 2.0T
Post Re: 2011 Suzuki Swift
Suzuki Swift Sport
Cytuj:
Na skromnym stoisku Suzuki we Frankfurcie pojawił się model Swift w najmocniejszej odmianie Sport. Z czym Suzuki startuje do europejskich rywali?

Na pierwszy rzut oka widać dużo drapieżniejszą stylistykę, którą miejski Swift zawdzięcza nowym zderzakom, listwom progowym, spoilerom, 17-calowym obręczom (ogumienie 195/45 R17). Animuszu dodaje także symetrycznie wyprowadzony układ wydechowy otulony czarnym plastikiem mającym udawać dyfuzor. Zapowiada się nieźle.

Także w środku znajdziemy sportowo wyprofilowane fotele obszyte czerwoną nicią, aluminiowe wstawki i kilka subtelnych akcentów stylistycznych odróżniających wersję Sport od pozostałych wariantów.

Zarządzanie pracą układu napędowego odbywa się poprzez sześciobiegową przekładnię ręczną, a źródłem mocy jest silnik R4 o pojemności 1,6 litra (M16A) – także zapowiada się całkiem obiecująco, jednak gdy dojdziemy do parametrów tej jednostki napędowej czerwona nić na fotelach i sportowy charakter samochodu nieco blaknie. Najmocniejsza odmiana Swifta dysponuje mocą 136 KM (@6900 rpm) i maksymalnym momentem obrotowym rzędu 160 Nm (@4400 rpm). Nie podano jeszcze osiągów auta, wiemy tylko, że średnie zużycie paliwa ma wynosić 6,4 litra na 100 kilometrów pokonanych w cyklu mieszanym.

Suzuki Swift Sport wygląda obiecująco, ale czy w porównaniu z silną europejską konkurencją o ugruntowanej pozycji ma jakiekolwiek szanse na rynkach Europy? Z pewnością zadecyduje cena.

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

C: autokult.pl, netcarshow.com

_________________
www.diecastclub.pl


Śro, 19.10.2011, 10:18
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2693
Miejscowość: Człowiek z nikąd...
Samochód: ..i bez samochodu :(
Post Re: 2011 Suzuki Swift
Zmian niewiele, ale to nie wazne bo jak dla mnie jest to dalej jeden z najladniejszych malych samochodow.

Poza tym ma normalne, fajnie wykonane wnetrze, a nie jak to teraz jest w modzie jakas kolorowa mydelniczke.

_________________
STOP! ukradaczom tożsamośći! i ACTA tez stop.


Śro, 19.10.2011, 10:21
Profil

Postów: 2400
Samochód: Grande Punto 1.2
Post Re: 2011 Suzuki Swift
Te podwójne wydechy z tyłu wyglądają trochę żałośnie. Poza tym fajniejszy niż seria, ale mimo wszystko bardziej podoba mi się poprzednia generacja (czy, jak kto woli, wersja przed faceliftingiem ;)).


Śro, 19.10.2011, 12:58
Profil
Post Re: 2011 Suzuki Swift
Suzuki traktuje model Sport jako uzupełnienie dotychczasowej gamy Swifta. Nie żaden nowy model czy też lifting dotychczasowego.


Pon, 24.10.2011, 18:39

Postów: 636
Miejscowość: Suwałki
Samochód: VW Passat B3
Post Re: 2011 Suzuki Swift
W moim mieście jakiś miesiąc temu powstał salon Suzuki,byłem dziś,zapytałem sprzedawcę czy to nowa generacja czy lifting,odpowiedział że lifting


Sob, 03.12.2011, 13:17
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3769
Post Re: 2011 Suzuki Swift
Sprzedawców z rzetelną wiedzą mają, nie ma co :wink: Może się czepiam, ale sprzedawca powinien wiedzieć trochę więcej, niż przykładowy pan Roman, który swoją wiedzę opiera na zeznaniach szwagra/syna/siostrzeńca oraz tygodnikach motoryzacyjnych ;)

_________________
Czas dostrzec, że fora motoryzacyjne to siedlisko nieudaczników, którzy często nawet nie prowadzili samochodów, jakie skreślili za 'brzydki wygląd', cierpiących na przekonanie, że na prawdę znają się na motoryzacji, gdy... nie mają o niej pojęcia.
Nie marnuj życia, leć robić coś pożytecznego.


Sob, 03.12.2011, 17:03
Profil

Postów: 797
Post Re: 2011 Suzuki Swift
Jak donoszą na dalekim wschodzie, nowy Sport ma mieć silnik 1.4 BoosterJet o mocy ok. 140 KM i napęd na 4 koła.


Sob, 22.08.2015, 11:10
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2188
Post Re: 2011 Suzuki Swift
Glory

Image

Image

Image

Źródła:
motoroids.com
offlinebazaar.com


Cytuj:
Indyjski oddział Suzuki pochwalił się nową edycją specjalną modelu Swift. Wyróżnia się ona przede wszystkim dość wyniosłą nazwą Glory. Klienci mogą liczyć jednak także na ciekawą kolorystykę i interesujące dodatki.

Na pokładzie znajdziemy kamerę cofania i system audio z Bluetooth. Brakuje natomiast tak oczywistych rzeczy jak poduszki powietrzne, wspomaganie kierownicy, czy tylna wycieraczka. Witamy w Indiach.Hinduscy marketingowcy woleli wydać pieniądze na wymyślenie nazwy Glory i ubranie nadwozia w biały lakier ozdobiony czarnymi i czerwonymi wstawkami. Auto bez wątpienia przykuwa uwagę. Szkoda tylko, że w środku jest zupełnie puste.

To dobra propozycja dla tych, którzy lubią rzucać się w oczy, lecz niekoniecznie zależy im na bezpieczeństwie.

v10.pl



Nie, 04.10.2015, 22:00
Profil

Postów: 2400
Samochód: Grande Punto 1.2
Post Re: 2011 Suzuki Swift
Glorious Swift Master Race. :D


Pon, 05.10.2015, 7:21
Profil

Postów: 797
Post Re: 2011 Suzuki Swift
Aaaaaa! Masakra jakaś.
Chcieli wyręczyć hinduskich fanów tjuninku? :/
Ta wersja jest jednak bezpieczniejsza od podstawowej, bo ma ABS i EBD :lol:

To już w Brazylii mają 100x sensowniejsze wersje, np. Sport R:
Image


Pon, 05.10.2015, 10:45
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018