 |
|
Obecny czas: Czw, 25.06.2026, 7:18
|
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy
| Autor |
Wiadomość |
|
polac
Postów: 3319 Miejscowość: Miechów
|
 Re: Tablice rejestracyjne
_________________ [']Zulu-2.X.1990-11.II.2007-PAMIĘTAMY!!!![']
|
| Śro, 13.04.2011, 13:54 |
|
 |
|
Mefisto
Postów: 2386 Miejscowość: Miechów [KMI]
Samochód: FIAT Punto Evo
|
 Re: Tablice rejestracyjne
Ice, szanuje to. Przynajmniej widać, że jedzie typowy świniarz Lublinem w kierunku Kleparza, czy Rybitw, a tutaj większość takich Czy nie da się tego jakoś pogodzić? Nie chciałbym tracić "powiatowości" tablic. Wykluczone. Aczkolwiek system taki chociażby jak w Szewcji jest świetny. Czy więc nie może być ogólnokrajowego systemu, gdzie auto przy corocznym przeglądzie będzie notowane, razem z przebiegiem itd. Po zmianie właściciela tablice zmieniłyby się na właściwe w stosunku do miejsca zamieszkania właściciela, i to również zostałoby odnotowane w systemie. Można by wtedy dojść ilu właścicieli i skąd miał dany pojazd. Mam nadzieję, że ci debile nie spieprzą tego....
_________________ [']Zulu - 2 X 1990 - 11 II 2007['] PAMIĘTAMY
|
| Śro, 13.04.2011, 15:03 |
|
 |
|
kenji
Postów: 9296 Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
|
 Re: Tablice rejestracyjne
Jeśli do tego dojdzie to musi nas czekać reforma wydawania tablic, nowe wyróżniki itp. Po zgłębieniu tematu uważam że to całkiem logiczny pomysł.
_________________ locha lover
|
| Śro, 13.04.2011, 17:15 |
|
 |
|
kenji
Postów: 9296 Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
|
 Re: Tablice rejestracyjne
_________________ locha lover
|
| Śro, 13.04.2011, 20:50 |
|
 |
|
kenji
Postów: 9296 Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
|
 Re: Tablice rejestracyjne
_________________ locha lover
|
| Nie, 17.04.2011, 16:26 |
|
 |
|
lordzofmafia
Postów: 6258 Miejscowość: Racibórz - Wawa
Samochód: Das Auto mit TDI
|
 Re: Tablice rejestracyjne
_________________ Old Opels never die!!! Opel - Wir lieben autos Od dużej pojemności lepsza jest tylko jeszcze większa pojemność - A. Opel 08.2007 - 08.2010 - '93 Opel Vectra GT - Rost In Peace ;(
|
| Pią, 22.04.2011, 19:09 |
|
 |
|
kenji
Postów: 9296 Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
|
 Re: Tablice rejestracyjne
Chyba pierwsza Laguna w Szczecinie (1994) i jedna z pierwszych indywidualek w mieście.  
_________________ locha lover
|
| Pią, 22.04.2011, 23:06 |
|
 |
|
bartez
Postów: 7825 Miejscowość: Szczecin
Samochód: nazi hacz fwd pb
|
 Re: Tablice rejestracyjne
_________________ PB RWD jest wysoko
|
| Wto, 26.04.2011, 18:22 |
|
 |
|
RR ltd Co.
Moderator
Postów: 20837 Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
|
 Re: Tablice rejestracyjne
Że co? 
_________________ Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram
|
| Wto, 26.04.2011, 20:58 |
|
 |
|
bartez
Postów: 7825 Miejscowość: Szczecin
Samochód: nazi hacz fwd pb
|
 Re: Tablice rejestracyjne
_________________ PB RWD jest wysoko
|
| Pon, 02.05.2011, 12:51 |
|
 |
|
RR ltd Co.
Moderator
Postów: 20837 Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
|
 Re: Tablice rejestracyjne
Zdjęcie mojego syna, którego też wdrożyłem w to zainteresowanie 
_________________ Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram
|
| Pon, 02.05.2011, 13:03 |
|
 |
|
Pauloz
Postów: 44 Miejscowość: PLE/PL
Samochód: wóz ludowy
|
 Re: Tablice rejestracyjne
Emer napisał(a): Przed chwilÄ… w radiu sĹ‚yszaĹ‚em, ĹĽe od wiosny przyszĹ‚ego roku majÄ… wprowadzić przepis, ĹĽe tablica rejestracyjna bÄ™dzie przypisana do samochodu na staĹ‚e. Nie bÄ™dzie jej zmiany przy zmianie wĹ‚aĹ›ciciela. Nie umiem niestety znaleźć potwierdzenia tej wiadomoĹ›ci w necie. TeĹĽ o tym sĹ‚yszaĹ‚em ale w tv i teĹĽ mnie to nie cieszy, choc w tv wszyscy happy, bo to przecieĹĽ oszczÄ™dność - jakby ktoĹ› codziennie auto zmieniaĹ‚  Moim zdaniem nie ma siÄ™ z czego cieszyć, tablice ktoĹ› w koĹ„cu produkuje a jak ta ustawa wejdzie w ĹĽycie firmy produkujÄ…ce je zmniejsza produkcjÄ™ i ileĹ› ludzi straci pracÄ™  Jak juĹĽ jestem w tym temacie - w Lesznie (wlkp) widywaĹ‚em kiedyĹ› IbizÄ™ o numerze PL 00001, niestety nie mam zdjÄ™cia 
_________________ "Лучше плохо ездить, чем хорошо ходить"....
|
| Wto, 03.05.2011, 20:04 |
|
 |
|
RR ltd Co.
Moderator
Postów: 20837 Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
|
 Re: Tablice rejestracyjne
To musiał być Seat Ibiza  Kolejne dzieło mojego syna 
_________________ Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram
|
| Wto, 03.05.2011, 20:48 |
|
 |
|
Thomson
Postów: 386 Miejscowość: Hrubieszów k/Zamościa
Samochód: VW Polo 1,9 SDI
|
 Re: Tablice rejestracyjne
RR, skoro już syna pasją zaraziłeś, czas zakupić mu lepszą komórkę 
_________________ Ksiądz to jednak bardzo mądry człowiek, sam ślubów udziela ale sam nigdy się nie ożeni.
|
| Nie, 08.05.2011, 13:51 |
|
 |
|
RR ltd Co.
Moderator
Postów: 20837 Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
|
 Re: Tablice rejestracyjne
Ericssony robią niezłe zdjęcia (vide moje powyższe - w większości robione też SE), tylko obiekt był w ruchu Przykład z dziś  
_________________ Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram
|
| Nie, 08.05.2011, 16:14 |
|
 |
|
Ice
Moderator
Postów: 24507
|
 Re: Tablice rejestracyjne
WTF z tÄ… ostatniÄ…?
_________________ | pajacyk.pl • polskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.
|
| Nie, 08.05.2011, 19:01 |
|
 |
|
RR ltd Co.
Moderator
Postów: 20837 Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
|
 Re: Tablice rejestracyjne
Tzw. "modelowa" - resztę sobie domyśl 
_________________ Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram
|
| Nie, 08.05.2011, 20:09 |
|
 |
|
kulikowski
Postów: 7543 Miejscowość: Warszawa
|
 Re: Tablice rejestracyjne
czy ktoĹ› siÄ™ zna na starych czarnych sowieckich/rosyjskich tablicach (z cyrylicÄ…)  za wszelki info z gĂłry dziekujÄ™.
_________________ no i jest! Solidarni z Ukrainą
Ostatnio edytowany przez kulikowski, Pon, 09.05.2011, 9:12, edytowano w sumie 1 raz
|
| Nie, 08.05.2011, 20:23 |
|
 |
|
RR ltd Co.
Moderator
Postów: 20837 Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
|
 Re: Tablice rejestracyjne
_________________ Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram
|
| Pon, 09.05.2011, 6:08 |
|
 |
|
FTO
Postów: 364 Miejscowość: Corby
Samochód: Civic Coupe D16Y7
|
 Re: Tablice rejestracyjne
Pauloz napisał(a): Emer napisał(a): Przed chwilÄ… w radiu sĹ‚yszaĹ‚em, ĹĽe od wiosny przyszĹ‚ego roku majÄ… wprowadzić przepis, ĹĽe tablica rejestracyjna bÄ™dzie przypisana do samochodu na staĹ‚e. Nie bÄ™dzie jej zmiany przy zmianie wĹ‚aĹ›ciciela. Nie umiem niestety znaleźć potwierdzenia tej wiadomoĹ›ci w necie. TeĹĽ o tym sĹ‚yszaĹ‚em ale w tv i teĹĽ mnie to nie cieszy, choc w tv wszyscy happy, bo to przecieĹĽ oszczÄ™dność - jakby ktoĹ› codziennie auto zmieniaĹ‚  Moim zdaniem nie ma siÄ™ z czego cieszyć, tablice ktoĹ› w koĹ„cu produkuje a jak ta ustawa wejdzie w ĹĽycie firmy produkujÄ…ce je zmniejsza produkcjÄ™ i ileĹ› ludzi straci pracÄ™   Przestancie pie****** farmazony. Kupilem pare dni temu pierwsze auto w PL i krew mnie zalewa. W piatek wyszedlem z Wydzialu Komunikacji uprzednio nawrzucajac burakom w kolejce a dzisiaj juz wystalem bite 2 godziny czekajac na tymczasowy dowod, wiec bede musial stac tam znowu niestety. Jak mialem zaplacic 180 zl za przerejestrowanie (MASAKRA) to okienko kasowe zamkneli z powodu jakiejs awarii i walilem z buta do centrum (bo juz zdalem stare tablice). A jak wrocilem po jakis 30 min to przed drzwiami wciaz stal gosc ktory byl za mna w kolejce, pewnie panie mialy przerwe na kawe bo go nie wpuscily. Stracilem pol dnia i czeka mnie to jeszcze raz!!! W UK mialem 5 samochodow i z domu wychodzilem tylko jak mialem je kupic. Papiery wysyla sprzedajacy do DVLA a po paru tygodniach ja dostaje poczta nowe kompletnie NIC nie placac. Dodatkowym plusem tablic przypisanych do auta jest to ze mozna przesledzic historie samochodu bo wszystko jest w systemie. A tablice w UK dorabiaja w kazdym sklepie motoryzacyjnym i mozesz sobie pier***** nawet kursywe na tablicy jak masz taka zachcianke. Dodatkowo przy sprzedazy auta tablice specjalne najczesciej sa zostawiane przez sprzedajacego, wiec nie trzeba sie martwic. Wiec niech nikt mi nie wciska ze obecny system jest dobry, a Ci ktorzy produkuja tablice i siedza w urzedach moga byc bezrobotni jak dla mnie po tym jak dzisiaj musialem zaplacic te pier****** 180zl, na szczescie nie musialem placic tej je***** oplaty skarbowej bo calkiem by mnie krew zalala. Jeszcze czeka mnie zdzieranie zasranej naklejki z szyby !!!!!!!!!!!!!!!!! A zeby nie bylo ze OT to widzialem dzisiaj blachy F1 MISIA 
|
| Pon, 09.05.2011, 18:32 |
|
|
Kto jest online |
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości |
|
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum Nie możesz edytować swoich postów na tym forum Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
|
|  |