Obecny czas: Czw, 25.06.2026, 7:18




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1178 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 59  Następna
Tablice rejestracyjne 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 3319
Miejscowość: Miechów
Post Re: Tablice rejestracyjne
Ice napisał(a):
Ciężko będzie rozpoznać krawaciarza, czy chamstwo z Miechowa :twisted:

Do you wanna fight :?: :?: :twisted: :twisted: :twisted:

_________________
[']Zulu-2.X.1990-11.II.2007-PAMIĘTAMY!!!![']


Śro, 13.04.2011, 13:54
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2386
Miejscowość: Miechów [KMI]
Samochód: FIAT Punto Evo
Post Re: Tablice rejestracyjne
Ice, szanuje to. Przynajmniej widać, że jedzie typowy świniarz Lublinem w kierunku Kleparza, czy Rybitw, a tutaj większość takich :>
Czy nie da się tego jakoś pogodzić? Nie chciałbym tracić "powiatowości" tablic. Wykluczone. Aczkolwiek system taki chociażby jak w Szewcji jest świetny. Czy więc nie może być ogólnokrajowego systemu, gdzie auto przy corocznym przeglądzie będzie notowane, razem z przebiegiem itd. Po zmianie właściciela tablice zmieniłyby się na właściwe w stosunku do miejsca zamieszkania właściciela, i to również zostałoby odnotowane w systemie. Można by wtedy dojść ilu właścicieli i skąd miał dany pojazd. Mam nadzieję, że ci debile nie spieprzą tego....

_________________
[']Zulu - 2 X 1990 - 11 II 2007[']
PAMIĘTAMY


Śro, 13.04.2011, 15:03
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9296
Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
Post Re: Tablice rejestracyjne
Jeśli do tego dojdzie to musi nas czekać reforma wydawania tablic, nowe wyróżniki itp. Po zgłębieniu tematu uważam że to całkiem logiczny pomysł.

_________________
locha lover


Śro, 13.04.2011, 17:15
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9296
Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
Post Re: Tablice rejestracyjne
Image
Image
Image

_________________
locha lover


Śro, 13.04.2011, 20:50
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9296
Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
Post Re: Tablice rejestracyjne
Image
Image

_________________
locha lover


Nie, 17.04.2011, 16:26
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 6258
Miejscowość: Racibórz - Wawa
Samochód: Das Auto mit TDI
Post Re: Tablice rejestracyjne
Image

_________________
Old Opels never die!!!
Opel - Wir lieben autos
Od dużej pojemności lepsza jest tylko jeszcze większa pojemność - A. Opel
08.2007 - 08.2010 - '93 Opel Vectra GT - Rost In Peace ;(


Pią, 22.04.2011, 19:09
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9296
Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
Post Re: Tablice rejestracyjne
Chyba pierwsza Laguna w Szczecinie (1994) i jedna z pierwszych indywidualek w mieście.
Image
Image

_________________
locha lover


Pią, 22.04.2011, 23:06
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7825
Miejscowość: Szczecin
Samochód: nazi hacz fwd pb
Post Re: Tablice rejestracyjne
Image

_________________
PB RWD jest wysoko


Wto, 26.04.2011, 18:22
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20837
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: Tablice rejestracyjne
Że co?

Image

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Wto, 26.04.2011, 20:58
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7825
Miejscowość: Szczecin
Samochód: nazi hacz fwd pb
Post Re: Tablice rejestracyjne
Image

_________________
PB RWD jest wysoko


Pon, 02.05.2011, 12:51
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20837
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: Tablice rejestracyjne
Zdjęcie mojego syna, którego też wdrożyłem w to zainteresowanie :P
Image

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Pon, 02.05.2011, 13:03
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 44
Miejscowość: PLE/PL
Samochód: wóz ludowy
Post Re: Tablice rejestracyjne
Emer napisał(a):
Przed chwilą w radiu słyszałem, że od wiosny przyszłego roku mają wprowadzić przepis, że tablica rejestracyjna będzie przypisana do samochodu na stałe. Nie będzie jej zmiany przy zmianie właściciela. Nie umiem niestety znaleźć potwierdzenia tej wiadomości w necie.

Też o tym słyszałem ale w tv i też mnie to nie cieszy, choc w tv wszyscy happy, bo to przecież oszczędność - jakby ktoś codziennie auto zmieniał :? Moim zdaniem nie ma się z czego cieszyć, tablice ktoś w końcu produkuje a jak ta ustawa wejdzie w życie firmy produkujące je zmniejsza produkcję i ileś ludzi straci pracę :cry:

Jak już jestem w tym temacie - w Lesznie (wlkp) widywałem kiedyś Ibizę o numerze PL 00001, niestety nie mam zdjęcia :(

_________________
"Лучше плохо ездить, чем хорошо ходить"....


Wto, 03.05.2011, 20:04
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20837
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: Tablice rejestracyjne
To musiał być Seat Ibiza
Image

Kolejne dzieło mojego syna
Image

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Wto, 03.05.2011, 20:48
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 386
Miejscowość: Hrubieszów k/Zamościa
Samochód: VW Polo 1,9 SDI
Post Re: Tablice rejestracyjne
RR, skoro już syna pasją zaraziłeś, czas zakupić mu lepszą komórkę :twisted:

_________________
Ksiądz to jednak bardzo mądry człowiek, sam ślubów udziela ale sam nigdy się nie ożeni.


Nie, 08.05.2011, 13:51
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20837
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: Tablice rejestracyjne
Ericssony robią niezłe zdjęcia (vide moje powyższe - w większości robione też SE), tylko obiekt był w ruchu :)

Przykład z dziś
Image

Image

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Nie, 08.05.2011, 16:14
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: Tablice rejestracyjne
WTF z tÄ… ostatniÄ…?

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Nie, 08.05.2011, 19:01
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20837
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: Tablice rejestracyjne
Tzw. "modelowa" - resztę sobie domyśl :>

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Nie, 08.05.2011, 20:09
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7543
Miejscowość: Warszawa
Post Re: Tablice rejestracyjne
czy ktoĹ› siÄ™ zna na starych czarnych sowieckich/rosyjskich tablicach (z cyrylicÄ…) :?: za wszelki info z gĂłry dziekujÄ™.

_________________
no i jest!
Solidarni z Ukrainą


Ostatnio edytowany przez kulikowski, Pon, 09.05.2011, 9:12, edytowano w sumie 1 raz

Nie, 08.05.2011, 20:23
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20837
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: Tablice rejestracyjne
Co nieco jest tutaj
http://olavsplates.com/russia.html
TrochÄ™ tu
http://www.wptr.pl/index.php?dz=forum&p ... &temat=558

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Pon, 09.05.2011, 6:08
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 364
Miejscowość: Corby
Samochód: Civic Coupe D16Y7
Post Re: Tablice rejestracyjne
Pauloz napisał(a):
Emer napisał(a):
Przed chwilą w radiu słyszałem, że od wiosny przyszłego roku mają wprowadzić przepis, że tablica rejestracyjna będzie przypisana do samochodu na stałe. Nie będzie jej zmiany przy zmianie właściciela. Nie umiem niestety znaleźć potwierdzenia tej wiadomości w necie.

Też o tym słyszałem ale w tv i też mnie to nie cieszy, choc w tv wszyscy happy, bo to przecież oszczędność - jakby ktoś codziennie auto zmieniał :? Moim zdaniem nie ma się z czego cieszyć, tablice ktoś w końcu produkuje a jak ta ustawa wejdzie w życie firmy produkujące je zmniejsza produkcję i ileś ludzi straci pracę :cry:

:(



Przestancie pie****** farmazony. Kupilem pare dni temu pierwsze auto w PL i krew mnie zalewa. W piatek wyszedlem z Wydzialu Komunikacji uprzednio nawrzucajac burakom w kolejce a dzisiaj juz wystalem bite 2 godziny czekajac na tymczasowy dowod, wiec bede musial stac tam znowu niestety. Jak mialem zaplacic 180 zl za przerejestrowanie (MASAKRA) to okienko kasowe zamkneli z powodu jakiejs awarii i walilem z buta do centrum (bo juz zdalem stare tablice). A jak wrocilem po jakis 30 min to przed drzwiami wciaz stal gosc ktory byl za mna w kolejce, pewnie panie mialy przerwe na kawe bo go nie wpuscily. Stracilem pol dnia i czeka mnie to jeszcze raz!!!
W UK mialem 5 samochodow i z domu wychodzilem tylko jak mialem je kupic. Papiery wysyla sprzedajacy do DVLA a po paru tygodniach ja dostaje poczta nowe kompletnie NIC nie placac. Dodatkowym plusem tablic przypisanych do auta jest to ze mozna przesledzic historie samochodu bo wszystko jest w systemie. A tablice w UK dorabiaja w kazdym sklepie motoryzacyjnym i mozesz sobie pier***** nawet kursywe na tablicy jak masz taka zachcianke. Dodatkowo przy sprzedazy auta tablice specjalne najczesciej sa zostawiane przez sprzedajacego, wiec nie trzeba sie martwic.

Wiec niech nikt mi nie wciska ze obecny system jest dobry, a Ci ktorzy produkuja tablice i siedza w urzedach moga byc bezrobotni jak dla mnie po tym jak dzisiaj musialem zaplacic te pier****** 180zl, na szczescie nie musialem placic tej je***** oplaty skarbowej bo calkiem by mnie krew zalala.

Jeszcze czeka mnie zdzieranie zasranej naklejki z szyby !!!!!!!!!!!!!!!!! :/

A zeby nie bylo ze OT to widzialem dzisiaj blachy F1 MISIA :lol:


Pon, 09.05.2011, 18:32
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1178 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 59  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018