Obecny czas: Czw, 25.06.2026, 20:24




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 335 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  Następna
NIEWYPAŁY godne zainteresowania 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 2641
Miejscowość: Białystok
Samochód: VW Passat CC 1.8 TSI
Post Re: NIEWYPAŁY godne zainteresowania
Honda legend to europejska Acura RL. W Europie to auto ma słabe branie bo ma tylko jeden silnik benzynowy 300km, ktory duzo pali natomiast w USA ta acura jest bardzo popularnym autem, ktore zdobyło wiele nagrod wiec niewypałem z pewnoscia nie jest.


Nie, 10.01.2010, 23:42
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2045
Miejscowość: Springfield
Post Re: NIEWYPAŁY godne zainteresowania
Legend był by u nas może popularniejszy jak i w Europie gdy by jego dostępność, to był konkurent jeżeli chodzi o kupno volvo przez nas ale w hondzie jakieś jaja sobie robili, wołali za auto jakieś 250 tys. zł z tym, że był to już roczny samochód, który stał gdzieś w Olsztynie czy jeszcze dalej. Hondy sobie samobóje walą bo dostępność aut czasem jest śmieszna, na Accorda w najmocniejszej wersji kazali czekać z pół roku, czytałem o civicach, na które trzeba czekać nie wiadomo ile...


Pon, 11.01.2010, 14:26
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3836
Miejscowość: SH
Samochód: Civic 1.8 VTEC
Post Re: NIEWYPAŁY godne zainteresowania
Piotr_24 napisał(a):
Sintra była chyba pierwszym vanem


:lol: :lol: :lol:
Kto ci tak powiedział?


Pon, 11.01.2010, 16:30
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9296
Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
Post Re: NIEWYPAŁY godne zainteresowania
Pierwszym vanem Opla chyba - co nie zmienia faktu, że to niskobudżetowa produkcja, bo Sintra była europejskim klonem Pontiaca Trans Sport. Niewypał ogromny ale czy warty uwagi?

_________________
locha lover


Pon, 11.01.2010, 16:59
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 488
Miejscowość: Kozy k. Bielska-Białej
Samochód: '83 Fiat 126p
Post Re: NIEWYPAŁY godne zainteresowania
Może nie jest fantastyczna, ale ma taki ciekawy klimacik, no i od pierwszej Zafiry jednak ładniejsza. Ale to tylko moja opinia.
Jeśli chodzi o Legenda to dla mnie jak najbardziej niewypał i to niegodny zainteresowania. Z zewnątrz jeszcze może być, ale wnętrze jest tak niespójne stylistycznie, że podziękuję i postoję.

_________________
EcoNegative


Śro, 13.01.2010, 9:07
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 6258
Miejscowość: Racibórz - Wawa
Samochód: Das Auto mit TDI
Post Re: NIEWYPAŁY godne zainteresowania
Nie wiem czy Sintra była aż takim niewypałem. Przez pierwsze dwa lata sprzedaży poszło ok. 24 tys. sztuk, więc jak na ten segment sporo. Dopiero testy zderzeniowe "zarżnęły" sprzedaż.

_________________
Old Opels never die!!!
Opel - Wir lieben autos
Od dużej pojemności lepsza jest tylko jeszcze większa pojemność - A. Opel
08.2007 - 08.2010 - '93 Opel Vectra GT - Rost In Peace ;(


Śro, 13.01.2010, 17:28
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 557
Post Re: NIEWYPAŁY godne zainteresowania
http://www.autokrata.pl/artykul/najwieksze-porazki-motoryzacyjne-minionej-dekady-7708

Jeszcze niedawno nie rozumiałem dlaczego Maybach się tu znalazł, teraz już to wiem. Obecnie, w przeciwieństwie do lat dawniejszych, nabrałem szacunku dla "staroświeckości" Rollsa. Maybach nie może się z nim równać, mimo równie dużej ilości "bajerów", lepszej dynamiki itp. Ten samochód to dziedzic każdego z poprzedników. Oglądając zdjęcia z Monako, nietrudno trafić na RR czy Benta, a Maybach zdaje się być białym krukiem. Bogacze już dawno poznali się na przemijającej potędze Maybacha, która dzisiaj pozostawia niesmaczne wrażenie powiększonej S-Klasse.


Czw, 14.01.2010, 14:10
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 248
Samochód: 2006 Mitsubishi Colt
Post Re: NIEWYPAŁY godne zainteresowania
Z listą zgadzam się w stu procentach chociaż jeśli pojawiły się na niej Fiat Croma i Renault Vel Satis to przydałby się także ostatni Seat Toledo, który IMO był jeszcze większym niewypałem.

Zaletą takich zestawień jest też to, że podpowiadają za czym się warto rozglądać na rynku aut używanych. Sam się właśnie zastanawiam czy nie sprzedać swojego Colta i nie zainwestować w jakiegoś Vel Satisa z ostatnich lat produkcji. :)


Czw, 25.02.2010, 18:05
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 178
Post Re: NIEWYPAŁY godne zainteresowania
Image
Nissan Tiida
Image
(http://moto.pl/MotoPL/10,90142,8551500,Motodziennik__Egoista_Nissana.html)
Ford Ka
Image
Peugeot 1007

_________________
Bayerische
Motoren
Werke


Nie, 24.10.2010, 14:03
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: NIEWYPAŁY godne zainteresowania
Co jest godnego zainteresowania w Nissanie Tida?

A Ford Ka niewypałem? Przecież to hit sprzedaży.

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Nie, 24.10.2010, 15:00
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 31
Miejscowość: Poznań
Samochód: marzeń to youngtimer
Post Re: NIEWYPAŁY godne zainteresowania
Ice napisał(a):
Co jest godnego zainteresowania w Nissanie Tida?

A Ford Ka niewypałem? Przecież to hit sprzedaży.



Ford Ka hitem sprzedaży? Chyba w Zimbabwe. Co z tego, że to ładniejszy bliźniak Fiata 500, skoro ludzie wybierają tego włoskiego gniota. Z własnych obserwacji: na sto Fiatów 500 widuje się średnio dwa Fordy Ka. I tyle w temacie.

_________________
Kochajmy samochody zabytkowe


Nie, 24.10.2010, 16:25
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: NIEWYPAŁY godne zainteresowania
To, że ty widujesz więcej 500stek od KA nie znaczy, że Ka to niewypał. Twoje oko ma niewiele wspólnego ze statystykami.

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Nie, 24.10.2010, 18:58
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 178
Post Re: NIEWYPAŁY godne zainteresowania
Dla starego dziadka Tiida będzie godna zainteresowania ;)

_________________
Bayerische
Motoren
Werke


Nie, 24.10.2010, 19:35
Profil

Postów: 2400
Samochód: Grande Punto 1.2
Post Re: NIEWYPAŁY godne zainteresowania
BĹ‚aĹĽejM napisał(a):
Ford Ka hitem sprzedaży? Chyba w Zimbabwe. Co z tego, że to ładniejszy bliźniak Fiata 500, skoro ludzie wybierają tego włoskiego gniota. Z własnych obserwacji: na sto Fiatów 500 widuje się średnio dwa Fordy Ka. I tyle w temacie.


Rozumiem, że podróżowałeś po całym świecie i prowadziłeś skrupulatne statystyki co do liczby spotkań z 500-tką i Ka? ;)


Nie, 24.10.2010, 20:41
Profil

Postów: 33
Samochód: Opel
Post Re:
Alfisti4ever napisał(a):
Image
Scenic RX4 z tego co mi wiadomo tez hitem sprzedazy nie zostal :wink:


No niestety, bo jak dla mnie świetnie wygląda taki van terenowy. Zdecydowanie bardziej wolę tę wersję od zwykłego Scenica.

_________________
Portal http://www.motogen.pl - skutery, motocykle i quady.


Czw, 04.11.2010, 12:26
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3769
Post Re: NIEWYPAŁY godne zainteresowania
Może nie jest jakimś wielkim hitem, ale czy jest sens od razu uważać to za niewypał? :? ?

_________________
Czas dostrzec, że fora motoryzacyjne to siedlisko nieudaczników, którzy często nawet nie prowadzili samochodów, jakie skreślili za 'brzydki wygląd', cierpiących na przekonanie, że na prawdę znają się na motoryzacji, gdy... nie mają o niej pojęcia.
Nie marnuj życia, leć robić coś pożytecznego.


Czw, 04.11.2010, 19:42
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: NIEWYPAŁY godne zainteresowania
Nom. Scenic 4x4 to klasyczny przykład rynkowego niewypału.

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Czw, 04.11.2010, 19:45
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3836
Miejscowość: SH
Samochód: Civic 1.8 VTEC
Post Re: NIEWYPAŁY godne zainteresowania
W Polsce rzeczywiście to niewypał, ale na zachodzie wydaje mi się, że sprzedawał się całkiem nieźle. Popatrzcie tylko ile teraz tego nasprowadzali do Polski


Sob, 06.11.2010, 0:00
Profil

Postów: 117
Post Re: NIEWYPAŁY godne zainteresowania
Był niewypałem. Główną przyczyną był marketing. W reklamach aż nadto podkreślane były zerowe właściwości terenowe. dodatkowy osprzęt poza tym ważył ponad 200kg i prowadził się dużo gorzej na asfalcie niż zwykły scenic. Niby w terenie sobie radził w miare, jak na auto bez blokad, reduktorów i osadzone na samonośnej konstrukcji, ale napędy były zbyt delikatne i jeśli się korzystało z auta w terenie to często się sypały. Mnie w ogóle sama idea uterenowionego minivana nie przekonuje, ale fura jest rzeczywiście ciekawym kąskiem.


Sob, 06.11.2010, 16:37
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3769
Post Re: NIEWYPAŁY godne zainteresowania
Ale wy mówicie o starym Ka nieprawdaż? ;) A na zdjęciu jest nowe, tychskie Ka ;D

_________________
Czas dostrzec, że fora motoryzacyjne to siedlisko nieudaczników, którzy często nawet nie prowadzili samochodów, jakie skreślili za 'brzydki wygląd', cierpiących na przekonanie, że na prawdę znają się na motoryzacji, gdy... nie mają o niej pojęcia.
Nie marnuj życia, leć robić coś pożytecznego.


Sob, 06.11.2010, 19:21
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 335 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018