 |
|
Obecny czas: Czw, 25.06.2026, 9:33
|
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy
| Autor |
Wiadomość |
|
Wilhelm von Kropkus
Postów: 1887 Miejscowość: Stalowa Wola / Lublin
Samochód: e46 coupe
|
 Re: Tablice rejestracyjne
Strzelam. Więcej kombinacji 
|
| Pon, 08.03.2010, 21:53 |
|
 |
|
kenji
Postów: 9296 Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
|
 Re: Tablice rejestracyjne
Rozporządzenie tak rozporządziło, ministry tak wymyśliły i już. Niektóre wyróżniki powiatów trzyliterowych dublują się z czarnymi tablicami - np SCZ czy SCI - powiat częstochowski i cieszyński to odpowiedniki czarnych (1976-2000) SCZ i SCI z woj. szczecińskiego. Prawdopodobnie dlatego zrezygnowano z zasobu ABC 1234, żeby im się w bazach nie mieszało  A kombinacji i tak jest sporo bo jest aż 9 zasobów dla wyróżników trzyliterowych: ABC A111, 11AA, 1A01, 01A1, 1AA1, AA11, 12345, 1234A, 123AC. I 5 dla powiatów grodzkich - AB 12345, 1234A, 123AC, 1A234, 1AC23.
_________________ locha lover
|
| Pon, 08.03.2010, 22:10 |
|
 |
|
RR ltd Co.
Moderator
Postów: 20837 Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
|
 Re: Tablice rejestracyjne
to przy okazji jeszcze napisz, dlaczego w DW były tablice AB A1234 
_________________ Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram
|
| Pon, 08.03.2010, 22:35 |
|
 |
|
kenji
Postów: 9296 Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
|
 Re: Tablice rejestracyjne
Zasób AB A1234 został wycofany w 2002r bo wtedy się ministry ogarnęły, że też numery będą się dublować - np WR A1234 z WRA 1234. A Wydziały Komunikacji we Wrocławiu to już inna bajka, są takie kwiatki z nieistniejących w rozporządzeniu zasobów jak DW A2222 czy DW AP001. Dość swobodnie interpretują sobie przepisy, żeby nie powiedzieć, że robią co chcą.
_________________ locha lover
Ostatnio edytowany przez kenji, Wto, 09.03.2010, 14:35, edytowano w sumie 1 raz
|
| Pon, 08.03.2010, 23:41 |
|
 |
|
DonVito
Postów: 4 Miejscowość: ślunsk
|
 Re: Tablice rejestracyjne
RR ltd Co. napisał(a): kenji ma czarny pas z rejestracji Czarny pas z rejestracji  Ale co by nie mĂłwić, faktycznie kenji wiedza imponujÄ…ca 
|
| Wto, 09.03.2010, 13:42 |
|
 |
|
bartez
Postów: 7825 Miejscowość: Szczecin
Samochód: nazi hacz fwd pb
|
 Re: Tablice rejestracyjne
8 z taką tablicą przyjechało wczoraj do Szczecina 
_________________ PB RWD jest wysoko
|
| Śro, 10.03.2010, 16:34 |
|
 |
|
kenji
Postów: 9296 Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
|
 Re: Tablice rejestracyjne
Pozazdrościli Gdańskowi  Takie coś było na mkmach Cytuj: Dzien dobry, Pojazdy Solaris 18 metrowe sa w leasingu i przez leasing były rejestrowane. Te indywidualne tablice, to gest ze strony lesingodawcy dla naszej Spółki za wzorową dotychczasową współprace polegajacą m.in na terminowym regulowaniu każdorazowych płatnosci. Wieksze koszty w żadnym stopniu nie obciazyły SPAD-u.
_________________ locha lover
|
| Śro, 10.03.2010, 17:37 |
|
 |
|
Rules
Postów: 4465
|
 Re: Tablice rejestracyjne
Widzieliście już kiedyś naklejkę z numerem tablicy w takim miejscu? Specjalnie obszedłem samochód dookoła, żeby zobaczyć, czy może z przodu też jest, ale nie miał. 
_________________ "Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców..."
|
| Pon, 22.03.2010, 22:35 |
|
 |
|
kenji
Postów: 9296 Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
|
 Re: Tablice rejestracyjne
Jeszcze nie widziałem - a widziałem już sporo 
_________________ locha lover
|
| Pon, 22.03.2010, 22:40 |
|
 |
|
Wilhelm von Kropkus
Postów: 1887 Miejscowość: Stalowa Wola / Lublin
Samochód: e46 coupe
|
 Re: Tablice rejestracyjne
ja już miałem kiedyś okazje zobaczyć coś takiego tyle, że w prawym rogu 
|
| Pon, 22.03.2010, 22:48 |
|
 |
|
Ice
Moderator
Postów: 24507
|
 Re: Tablice rejestracyjne
Wilhelm von Kropkus napisał(a): ja juĹĽ miaĹ‚em kiedyĹ› okazje zobaczyć coĹ› takiego tyle, ĹĽe w prawym rogu  TeĹĽ widziaĹ‚em gdzieĹ› fota byĹ‚a na necie i na forum nawet wrzucona. KtoĹ› zdeczka Ĺşle zinterpretowaĹ‚ przepisy 
_________________ | pajacyk.pl • polskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.
|
| Wto, 23.03.2010, 1:47 |
|
 |
|
RR ltd Co.
Moderator
Postów: 20837 Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
|
 Re: Tablice rejestracyjne
_________________ Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram
|
| Wto, 23.03.2010, 9:11 |
|
 |
|
kenji
Postów: 9296 Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
|
 Re: Tablice rejestracyjne
Ice napisał(a): Wilhelm von Kropkus napisał(a): ja juĹĽ miaĹ‚em kiedyĹ› okazje zobaczyć coĹ› takiego tyle, ĹĽe w prawym rogu  TeĹĽ widziaĹ‚em gdzieĹ› fota byĹ‚a na necie i na forum nawet wrzucona. KtoĹ› zdeczka Ĺşle zinterpretowaĹ‚ przepisy  Ja tutaj takÄ… wrzucaĹ‚em, na BMW E21.
_________________ locha lover
|
| Wto, 23.03.2010, 11:05 |
|
 |
|
Wilhelm von Kropkus
Postów: 1887 Miejscowość: Stalowa Wola / Lublin
Samochód: e46 coupe
|
 Re: Tablice rejestracyjne
|
| Wto, 23.03.2010, 14:29 |
|
 |
|
Bonus
Postów: 1391 Miejscowość: Racibórz
Samochód: 126p 652ccm
|
 Re: Tablice rejestracyjne
Cytuj: Widzieliście już kiedyś naklejkę z numerem tablicy w takim miejscu? Na tylnej nie, ale widziałem kiedyś tam malucha co miał na bocznej 
|
| Wto, 23.03.2010, 14:49 |
|
 |
|
kenji
Postów: 9296 Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
|
 Re: Tablice rejestracyjne
V12TDI 
_________________ locha lover
|
| Wto, 23.03.2010, 14:56 |
|
 |
|
Thomson
Postów: 386 Miejscowość: Hrubieszów k/Zamościa
Samochód: VW Polo 1,9 SDI
|
 Re: Tablice rejestracyjne
Tylko 500 KM mocy  Kolega ma touarega v10 tdi i już nie ma co z tą mocą robić, a co powiedzieć 500... Żeby nie było offtopa, może ten gość maluchem jeździ tylko na wstecznym 
_________________ Ksiądz to jednak bardzo mądry człowiek, sam ślubów udziela ale sam nigdy się nie ożeni.
|
| Czw, 25.03.2010, 15:45 |
|
 |
|
kenji
Postów: 9296 Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
|
 Re: Tablice rejestracyjne
Ktoś kiedyś powiedizał: Cytuj: MOCY NIGDY ZA WIELE (Chyba, że FWD)
_________________ locha lover
|
| Czw, 25.03.2010, 16:11 |
|
 |
|
RR ltd Co.
Moderator
Postów: 20837 Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
|
 Re: Tablice rejestracyjne
_________________ Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram
|
| Pią, 26.03.2010, 12:52 |
|
 |
|
RR ltd Co.
Moderator
Postów: 20837 Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
|
 Re: Tablice rejestracyjne
_________________ Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram
|
| Nie, 28.03.2010, 9:25 |
|
|
Kto jest online |
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości |
|
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum Nie możesz edytować swoich postów na tym forum Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
|
|  |