Obecny czas: Czw, 25.06.2026, 20:28




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 335 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 17  Następna
NIEWYPAŁY godne zainteresowania 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 4
Samochód: hyundai atos
Post Re:
Alfisti4ever napisał(a):
Audi A2 :> Nowoczesnie, oszczednie ale za drogo, Audi A2 okazalo sie poprostu za drogie, co mimo wielu plusow nie przynioslo wilkiego powodzenia autku :wink:
Image

Chrysler Crossfire :? Wydaje mi sie ze to tez przypadek nie-wypalu motoryzacyjnego :wink:
Image

Dla mnie to są niewypały do potegi


Śro, 30.12.2009, 10:39
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 248
Samochód: 2006 Mitsubishi Colt
Post Re: NIEWYPAŁY godne zainteresowania
A2 miałem okazję się przejechać i wrażenia dość pozytywne. Na pewno fajniejszy wóz od A-klasy Mercedesa z porównywalnych roczników.


Śro, 30.12.2009, 17:07
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 8972
Miejscowość: ignorant motoryzacji
Samochód: hiszpański szajs
Post Re: NIEWYPAŁY godne zainteresowania
ten woz to całkiem fajna bryka - nigdy nie zgnije bo jest z aluminium

_________________
instalacje elektryczne bielsko-biała Czysciwo Bielsko pralnia dywanów puławy Domy Mieszkalne Pościel dla dzieci fan alfa romeo na wieki Moderator też człowiek - nabija posty i trolluje i ch*j


Śro, 30.12.2009, 21:34
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 364
Miejscowość: Corby
Samochód: Civic Coupe D16Y7
Post Re: NIEWYPAŁY godne zainteresowania
Nie wiem czy juz byl, ale dla mnie najbardziej niedocenionym jest Mazda Xedos. W Polsce egzotyczny i na zachodzie rowniez ale na poczatku lat 90 wyprzedzal konkurencje nie tylko stylistycznie, ale rowniez w osiagach i komforcie. Kultura pracy silnika 2.0 V6 wzorcowa, osiagi dobre, spalanie jak na taki silnik bardzo niskie. Dlaczego nie odniosl sukcesu pojecia nie mam.


Czw, 31.12.2009, 0:38
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1062
Miejscowość: Głowno (EZG)
Samochód: Hyundai Coupe
Post Re: NIEWYPAŁY godne zainteresowania
Zgadzam się z FTO, ale Xedos był sprzedawany chyba tylko w Japonii i USA dlatego jest ich tak mało w Europie.

_________________
Zapraszam na Petrolheads Polska. Ciekawostki/Nowości/Relacje


Czw, 31.12.2009, 11:01
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20837
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: NIEWYPAŁY godne zainteresowania
błąd...
Wiki rzecze:
Cytuj:
Mazda Xedos 6 był modelem samochodu luksusowego na rynek europejski, opartym na platformie CA Mazdy, wykorzystywanym również przez Mazdę Capella. Była identyczna z modelem Eunos 500 z rynku japońskiego. Produkowana od 1993 do 1999 i dostępna w dwóch wersjach: 1.6i oraz 2.0 V6. Pomimo bardzo podobnego wyglądu do amerykańskiej Mazdy Millenia, Xedos 6 i Eunos 500 nie były sprzedawane na rynku USA.

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Czw, 31.12.2009, 11:37
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9496
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Audi A4 B8 Avant
Post Re: NIEWYPAŁY godne zainteresowania
A to ciekawe, bo ta sama Wiki mĂłwi:

Cytuj:
Mazda Xedos 6 była w latach 1992 – 1999 odpowiedzią jej producentów na Acurę, czy Infiniti, czyli ekskluzywne marki Hondy i Nissana. Była wyposażona w jeden z dwóch silników: 1.6l 16v o mocy od 108 do 115 KM, oraz w 2l V6 24v 140-144 KM. Produkowana była na płycie podłogowej Mazdy 626, charakteryzowała się sportowym wyglądem, bogato wyposażonym wnętrzem i, jak na tamte lata, piękną linią nadwozia, która jeszcze do tej pory jest uznawana przez wielu za ponadczasową. Średnie spalanie waha się w granicach 9l/100km. Prędkość maksymalna wynosi 214km/h.


Skoro Xedos 6 miał być kontrą dla np. Acury, musiał być oferowany przede wszystkim w USA.

_________________
http://www.exoticcars.pl


Czw, 31.12.2009, 14:43
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 364
Miejscowość: Corby
Samochód: Civic Coupe D16Y7
Post Re: NIEWYPAŁY godne zainteresowania
Wiki jest pelna bledow a Xedos pod ta nazwa byl sprzedawany wlasnie w europie zachodniej (bo Polska zdaje sie nie miala nawet oficjalnego importera) w USA zreszta oferowany byl chyba tylko wiekszy Xedos 9. Pamietam dobrze test w MOTO magazynie i tam nawet byly dane o tym jak sprzedaje sie w niemczech tzn., ze z przeznaczonej puli aut Mazda sprzedala tylko 10%. A znam to auto bo w latach `90 szwagier zrobil nia ponad 200k a sciagnal ja wlasnie z niemiec i byla kupiona wlasnie w niemieckim salonie. Kazdy kto tym autem jezdzil przyzna, ze bila na glowe konkurencje (moze tylko nie w kwesti miejsca i pakownosci)


Czw, 31.12.2009, 19:14
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 84
Miejscowość: Siemianowice Śląskie
Samochód: Volkswagen Golf II
Post Re: NIEWYPAŁY godne zainteresowania
Moim zdaniem:

1. Fiat Ritmo, gdyż to była taka Honda Civic (oczywiście jeśli chodzi o styl) lat 70 :-).
Image
2. Vector W8 - mamy 2010, a on chyba nigdy siÄ™ nie zestarzeje
Image
3. Volkswagen Golf Country - gdyby szósta generacja miała taką wersję, odniosłaby sukces, dwójka z napędem 4x4 była zbyt nietypowa.
Image

_________________
Prawdziwy fan motoryzacji, kocha wszystkie auta, a marzenia niczym uśmiech kobiety, dodają skrzydeł :-).
Pozdrawiam wszystkich !
http://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=26&p=547107#p547107


Pią, 01.01.2010, 16:20
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: NIEWYPAŁY godne zainteresowania
Co do Xedosa zgodzę się, jednak w sumie mieliśmy u nas Mazde 626, która w europejskich realiach była bardziej sensowna.

A Ritmo to nie wiem co w nim ciekawego, kawał złomu. Vector na pewno nie wygląda już nowocześnie, a Golf? Niewypał, bo w końcu to kompakt w wersji pseudoterenowej. IMO to są niewypały, ale wcale niegodne zainteresowania :)

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Pią, 01.01.2010, 19:12
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 557
Post Re: NIEWYPAŁY godne zainteresowania
1. Renault Modus
Image
Sprawdzona technika, ale podzielił los wielu małych-wielkich (np. Golfa Plus).
2. Seat Toledo II gen.
Image :roll:
3. Cadillac XLR
Image
Udane silniki, zawieszenie Corvette i słaba sprzedaż
4. Cadillac BLS
Image
Kompletne upokorzenie Caddy'ego na Starym Kontynencie mimo potencjalnie sporych szans na powodzenie.
5. Mercedes Vaneo
Image
Roomster z gwiazdą na masce wszystko tłumaczy.


Śro, 06.01.2010, 23:31
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 982
Miejscowość: Stargard Szcz.
Samochód: Leon TSI, C25 Camper
Post Re: NIEWYPAŁY godne zainteresowania
Bardzo ciekawy temat do dyskusji.

Do aut produkowanych na większą skalę do niewypałów zaliczyłbym Alfa Romeo Arna, 90 oraz VW Polo Sedan (każdej generacji)

Image
Image
Image

Gdyby Polo Sedan było rzeczywiście autem dla ludu pewnie odniosłoby sukces podobny to Thalii czy nawet Logana. Na rynku używanych Polo z kufrem mogłby mieć większe zainteresowanie. W Polsce nigdy nie widzialem tego auta.. Dla Alfy 90 i Arna czas juz raczej przeminał, ale swojego czasu to mogłabyć dobra alernatywa dla niemieckiej konkurencji.


Pią, 08.01.2010, 3:24
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1832
Miejscowość: SG
Samochód: 323F (BJ)
Post Re: NIEWYPAŁY godne zainteresowania
Ice napisał(a):
A Ritmo to nie wiem co w nim ciekawego, kawał złomu.

Technicznie był pewnie jak każdy Fiat z tego okresu. Jednak stylistycznie był/jest bardzo ciekawy, widać, że nie był zaprojektowany na odwal się. Szczególnie przed liftem jest ciekawy - przedni zderzak, przednie światła i klamki i wzór felg :wink:

_________________
<--- To było moje autko - Cadillac De Ville '92; 4.9L V8...


Pią, 08.01.2010, 8:07
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9296
Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
Post Re: NIEWYPAŁY godne zainteresowania
Cytuj:
Gdyby Polo Sedan było rzeczywiście autem dla ludu pewnie odniosłoby sukces podobny to Thalii czy nawet Logana. Na rynku używanych Polo z kufrem mogłby mieć większe zainteresowanie. W Polsce nigdy nie widzialem tego auta..

Nic dziwnego - nie było u nas oferowane.

_________________
locha lover


Pią, 08.01.2010, 13:08
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3836
Miejscowość: SH
Samochód: Civic 1.8 VTEC
Post Re: NIEWYPAŁY godne zainteresowania
t0m3k911 napisał(a):
1. Renault Modus
Sprawdzona technika, ale podzielił los wielu małych-wielkich (np. Golfa Plus).

Nie zgodziłbym sie. Wg mnie Golf Plus nie jest niewypałem. Wręcz przeciwnie. W Niemczech kilka lat temu sprzedawał się rewelacyjnie. Nie wiem jak jest teraz

Co do Polo Classic/sedan to myśle, że jeśli nie sprzedawał się dobrze w Polsce (chyba tylko generacja od 1994 była u nas oferowana), to nie znaczy, że nie sprzedawałsię dobrze w innych krajach. Z tego co wiem to bodajże w ameryce południowej, gdzie był produkowany sprzedawał się całkiem dobrze


Pią, 08.01.2010, 18:03
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2188
Post Re: NIEWYPAŁY godne zainteresowania
Image
Fiat Regata

Image
renault 14

Image
opel sintra


Pią, 08.01.2010, 21:07
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9296
Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
Post Re: NIEWYPAŁY godne zainteresowania
Teraz uzasadnij dlaczego Regata bądź Sintra są/były godne zainteresowania.

_________________
locha lover


Pią, 08.01.2010, 21:36
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 797
Miejscowość: Gliwice / Lubliniec
Samochód: Audi A4
Post Re: NIEWYPAŁY godne zainteresowania
Sintra była chyba pierwszym vanem i było by wszystko ładnie pięknie gdyby nie fatalne wyniki testów bezpieczeństwa.

_________________
Live ist brutal in zasadzkas


Nie, 10.01.2010, 21:54
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 557
Post Re: NIEWYPAŁY godne zainteresowania
IdÄ…c za ciosem:
Rover P6 - 322.302 wyprodukowanych egzemplarzy do 1,919,056 Mercedesa W114/W115, chociaż był COTY w 1964 roku.
Image


Honda Legend - subiektywnie bardzo mało popularny jak na swoje zalety.
Image
:mryellow:


Nie, 10.01.2010, 22:16
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20837
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: NIEWYPAŁY godne zainteresowania
cos zaniża loty ten topic: nie rozumiem obecności tutaj tego Legenda, Regaty i R14 :/

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Nie, 10.01.2010, 23:09
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 335 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 17  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018