Obecny czas: Czw, 25.06.2026, 8:12




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1178 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 59  Następna
Tablice rejestracyjne 
Autor Wiadomość
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20837
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: Tablice rejestracyjne
To prawda :/ W Aleksandrowie Łódzkim podczas Wszystkich Świętych widziałem gościa, który jedyny właśnie jak VIP wjechał na teren cmentarza i tam sobie zaparkował...

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Sob, 07.11.2009, 15:47
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1268
Miejscowość: Stąd nie widac
Post Re: Tablice rejestracyjne
Kobi napisał(a):
A tutaj coĹ› takiego ode mnie ;)


BMW 750Li, auto należy do jednego z braci zajmujących się telefonami komórkowymi, popołudniami i w weekendy dorabiają jedżąc jako taksówka, auto można też wynająć do ślubu ;)


Tak to prawda mieli tez druga 7 na rejestracji C2 TAXI ale im ukradziono a ta 750 jest na gaz. Auto nie jezdzi jako zywczajna taksowka szwedajac sie po miescie ale jako specjalna i robi spejcalne kursy np na Okęcie czy do innego miasta, takie cos.

_________________
собаке где деньги?


Pon, 09.11.2009, 0:33
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20837
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: Tablice rejestracyjne
Normalny "Transporter", if ya know what I mean :wink:

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Pon, 09.11.2009, 8:45
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5698
Post Re: Tablice rejestracyjne
Image

_________________
TechnoBase.FM.24h. Electro


Pią, 13.11.2009, 2:05
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9296
Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
Post Re: Tablice rejestracyjne
Raz, że było.
Dwa, że źródło.

_________________
locha lover


Pią, 13.11.2009, 13:35
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 13
Miejscowość: Toruń
Samochód: Chevrolet Suburban
Post Re: Tablice rejestracyjne
Image Image

Image Image

Źródło : Podwórko za domem :D
Rejestracja inspirowana nazwÄ… firmy

_________________
Chevrolet Suburban '08, 6.0, V8
Chevrolet Epica '08, 2.0, V6
Jeep Commander '08, 3.7, V6
Toruń - Miasto Kopernika


Pią, 13.11.2009, 21:44
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20837
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: Tablice rejestracyjne
3 zdjęcie nie chodzi, ale domyślam się, ze to C2MAGIA - Suburban :mryellow:

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Pią, 13.11.2009, 21:56
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9296
Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
Post Re: Tablice rejestracyjne
MGM Grand., Epica jest w bazie wptr od 15.10.2007 :)
Image


A Kamandir złapany niedawno - 7.10.2009 r.
Image

A to co, konkurencja? :P
Image


Zdjęcia z rejestracja.blog.pl

_________________
locha lover


Sob, 14.11.2009, 5:25
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 13
Miejscowość: Toruń
Samochód: Chevrolet Suburban
Post Re: Tablice rejestracyjne
Eee tam :D W0 to mnie nie interesuje :D Na C2 MAGIA do suburbana musze poczekać koło miesiąca a nawet do 2. A jeepa wczoraj wstawiłem do komisu. Może ktoś się na niego skusi. Jak stał w ogrodzie to nie mogłem wyjechać chevroletem

_________________
Chevrolet Suburban '08, 6.0, V8
Chevrolet Epica '08, 2.0, V6
Jeep Commander '08, 3.7, V6
Toruń - Miasto Kopernika


Sob, 14.11.2009, 10:53
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4215
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Uno / Saab 900 2.0T
Post Re: Tablice rejestracyjne
ImageImageImageImageImage
ImageImageImageImageImage
ImageImageImageImageImage
ImageImageImageImageImage
ImageImageImageImageImage
ImageImageImageImageImage
ImageImageImageImageImage
ImageImageImageImageImage
ImageImageImageImageImage
ImageImageImageImageImage
ImageImageImageImageImage
ImageImageImageImageImage
ImageImageImageImageImage
ImageImageImageImageImage
ImageImageImageImageImage
ImageImageImageImageImage
ImageImageImageImageImage
ImageImageImageImageImage
ImageImageImageImageImage
ImageImageImageImageImage
ImageImageImageImageImage
ImageImageImageImageImage
ImageImageImageImageImage
ImageImageImageImageImage
ImageImageImageImageImage
ImageImageImageImageImage
ImageImage

_________________
Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.


Ostatnio edytowany przez Tapir, Czw, 26.11.2009, 12:35, edytowano w sumie 1 raz

Sob, 21.11.2009, 0:19
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20837
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: Tablice rejestracyjne
ale się rozje*ało forum :mryellow:

Ciekawa blacha z UA
Image
http://rejestracja.blog.pl/

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Ostatnio edytowany przez RR ltd Co., Czw, 26.11.2009, 14:50, edytowano w sumie 1 raz

Czw, 26.11.2009, 11:10
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4215
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Uno / Saab 900 2.0T
Post Re: Tablice rejestracyjne
RR ltd Co. napisał(a):
ale się rozje*ało forum
poprawione :wink:

_________________
Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.


Czw, 26.11.2009, 12:36
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 800
Miejscowość: Zamość
Samochód: już niedługo
Post Re: Tablice rejestracyjne
Dzisiaj widziałem LZA 46666 :wink: Nie wiem czy coś szczególnego ale wyróżniało sie spośród innych tablic :wink:


Pią, 27.11.2009, 16:58
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9296
Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
Post Re: Tablice rejestracyjne
Maniak350 napisał(a):
Dzisiaj widziałem LZA 46666 :wink: Nie wiem czy coś szczególnego ale wyróżniało sie spośród innych tablic :wink:

Ar ju siur? Obecny dla LZA to 17004, a z tego co widzÄ™ to "tablic za duĹĽÄ… kawÄ™" u nich nie ma za duĹĽo.

_________________
locha lover


Pią, 27.11.2009, 17:32
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4465
Post Re: Tablice rejestracyjne
Image

Źródło: autoklub.pl

_________________
"Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców..."


Pią, 27.11.2009, 23:18
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20837
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: Tablice rejestracyjne
Image

Image

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Czw, 03.12.2009, 13:35
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1652
Miejscowość: warszawa-koszalin
Post Re: Tablice rejestracyjne
wkrĂłtce pokaĹĽÄ™ wam swojÄ… nowÄ… tablicÄ™ indywidualnÄ…...
tak się złożyło iż w seju zmieniam blachy na inne...
już nie będzie W1 CIAO :>


Czw, 03.12.2009, 18:29
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: Tablice rejestracyjne
W1 OBR? Image

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Czw, 03.12.2009, 18:43
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 988
Post Re: Tablice rejestracyjne
Image

_________________
0.o


Czw, 03.12.2009, 19:06
Profil

Postów: 2
Post Re: Tablice rejestracyjne
siemanko. jestem tu nowy mam bardzo ciekawą fotkę ale nie bardzo wiem jak ją tu wstawić? jakaś pomoc z waszej strony? :oops:
gwarantuje że fotka rekompensuje ten wysiłek. :mryellow:

_________________
Życie jest za krótkie żeby jeździć dieslem...


Czw, 03.12.2009, 19:33
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1178 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 59  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018