 |
|
Obecny czas: Czw, 25.06.2026, 8:14
|
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy
| Autor |
Wiadomość |
|
RR ltd Co.
Moderator
Postów: 20837 Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
|
 Re: Tablice rejestracyjne
To prawda  W Aleksandrowie ĹĂłdzkim podczas Wszystkich ĹšwiÄ™tych widziaĹ‚em goĹ›cia, ktĂłry jedyny wĹ‚aĹ›nie jak VIP wjechaĹ‚ na teren cmentarza i tam sobie zaparkowaĹ‚...
_________________ Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram
|
| Sob, 07.11.2009, 15:47 |
|
 |
|
Wielblad
Postów: 1268 Miejscowość: Stąd nie widac
|
 Re: Tablice rejestracyjne
Kobi napisał(a): A tutaj coĹ› takiego ode mnie BMW 750Li, auto naleĹĽy do jednego z braci zajmujÄ…cych siÄ™ telefonami komĂłrkowymi, popoĹ‚udniami i w weekendy dorabiajÄ… jedĹĽÄ…c jako taksĂłwka, auto moĹĽna teĹĽ wynająć do Ĺ›lubu  Tak to prawda mieli tez druga 7 na rejestracji C2 TAXI ale im ukradziono a ta 750 jest na gaz. Auto nie jezdzi jako zywczajna taksowka szwedajac sie po miescie ale jako specjalna i robi spejcalne kursy np na OkÄ™cie czy do innego miasta, takie cos.
_________________ собаке где деньги?
|
| Pon, 09.11.2009, 0:33 |
|
 |
|
RR ltd Co.
Moderator
Postów: 20837 Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
|
 Re: Tablice rejestracyjne
Normalny "Transporter", if ya know what I mean 
_________________ Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram
|
| Pon, 09.11.2009, 8:45 |
|
 |
|
drakor
Postów: 5698
|
 Re: Tablice rejestracyjne
_________________ TechnoBase.FM.24h. Electro
|
| Pią, 13.11.2009, 2:05 |
|
 |
|
kenji
Postów: 9296 Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
|
 Re: Tablice rejestracyjne
Raz, że było. Dwa, że źródło.
_________________ locha lover
|
| Pią, 13.11.2009, 13:35 |
|
 |
|
MGM Grand.
Postów: 13 Miejscowość: Toruń
Samochód: Chevrolet Suburban
|
 Re: Tablice rejestracyjne
_________________ Chevrolet Suburban '08, 6.0, V8 Chevrolet Epica '08, 2.0, V6 Jeep Commander '08, 3.7, V6 Toruń - Miasto Kopernika
|
| Pią, 13.11.2009, 21:44 |
|
 |
|
RR ltd Co.
Moderator
Postów: 20837 Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
|
 Re: Tablice rejestracyjne
3 zdjęcie nie chodzi, ale domyślam się, ze to C2MAGIA - Suburban 
_________________ Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram
|
| Pią, 13.11.2009, 21:56 |
|
 |
|
kenji
Postów: 9296 Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
|
 Re: Tablice rejestracyjne
MGM Grand., Epica jest w bazie wptr od 15.10.2007  A Kamandir złapany niedawno - 7.10.2009 r.  A to co, konkurencja?   Zdjęcia z rejestracja.blog.pl
_________________ locha lover
|
| Sob, 14.11.2009, 5:25 |
|
 |
|
MGM Grand.
Postów: 13 Miejscowość: Toruń
Samochód: Chevrolet Suburban
|
 Re: Tablice rejestracyjne
Eee tam  W0 to mnie nie interesuje  Na C2 MAGIA do suburbana musze poczekać koło miesiąca a nawet do 2. A jeepa wczoraj wstawiłem do komisu. Może ktoś się na niego skusi. Jak stał w ogrodzie to nie mogłem wyjechać chevroletem
_________________ Chevrolet Suburban '08, 6.0, V8 Chevrolet Epica '08, 2.0, V6 Jeep Commander '08, 3.7, V6 Toruń - Miasto Kopernika
|
| Sob, 14.11.2009, 10:53 |
|
 |
|
Tapir
Postów: 4215 Miejscowość: Warszawa
Samochód: Uno / Saab 900 2.0T
|
 Re: Tablice rejestracyjne
_________________ Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.
Ostatnio edytowany przez Tapir, Czw, 26.11.2009, 12:35, edytowano w sumie 1 raz
|
| Sob, 21.11.2009, 0:19 |
|
 |
|
RR ltd Co.
Moderator
Postów: 20837 Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
|
 Re: Tablice rejestracyjne
ale się rozje*ało forum Ciekawa blacha z UA http://rejestracja.blog.pl/
_________________ Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram
Ostatnio edytowany przez RR ltd Co., Czw, 26.11.2009, 14:50, edytowano w sumie 1 raz
|
| Czw, 26.11.2009, 11:10 |
|
 |
|
Tapir
Postów: 4215 Miejscowość: Warszawa
Samochód: Uno / Saab 900 2.0T
|
 Re: Tablice rejestracyjne
RR ltd Co. napisał(a): ale siÄ™ rozje*aĹ‚o forum poprawione 
_________________ Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.
|
| Czw, 26.11.2009, 12:36 |
|
 |
|
Maniak350
Postów: 800 Miejscowość: Zamość
Samochód: już niedługo
|
 Re: Tablice rejestracyjne
Dzisiaj widziałem LZA 46666  Nie wiem czy coś szczególnego ale wyróżniało sie spośród innych tablic 
|
| Pią, 27.11.2009, 16:58 |
|
 |
|
kenji
Postów: 9296 Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
|
 Re: Tablice rejestracyjne
Maniak350 napisał(a): Dzisiaj widziaĹ‚em LZA 46666  Nie wiem czy coĹ› szczegĂłlnego ale wyróżniaĹ‚o sie spoĹ›rĂłd innych tablic  Ar ju siur? Obecny dla LZA to 17004, a z tego co widzÄ™ to "tablic za duĹĽÄ… kawÄ™" u nich nie ma za duĹĽo.
_________________ locha lover
|
| Pią, 27.11.2009, 17:32 |
|
 |
|
Rules
Postów: 4465
|
 Re: Tablice rejestracyjne
 Źródło: autoklub.pl
_________________ "Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców..."
|
| Pią, 27.11.2009, 23:18 |
|
 |
|
RR ltd Co.
Moderator
Postów: 20837 Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
|
 Re: Tablice rejestracyjne
_________________ Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram
|
| Czw, 03.12.2009, 13:35 |
|
 |
|
blondas
Postów: 1652 Miejscowość: warszawa-koszalin
|
 Re: Tablice rejestracyjne
wkrótce pokażę wam swoją nową tablicę indywidualną... tak się złożyło iż w seju zmieniam blachy na inne... już nie będzie W1 CIAO 
|
| Czw, 03.12.2009, 18:29 |
|
 |
|
Ice
Moderator
Postów: 24507
|
 Re: Tablice rejestracyjne
W1 OBR? 
_________________ | pajacyk.pl • polskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.
|
| Czw, 03.12.2009, 18:43 |
|
 |
|
Krzychu007
Postów: 988
|
 Re: Tablice rejestracyjne
_________________ 0.o
|
| Czw, 03.12.2009, 19:06 |
|
 |
|
kawaler
Postów: 2
|
 Re: Tablice rejestracyjne
siemanko. jestem tu nowy mam bardzo ciekawą fotkę ale nie bardzo wiem jak ją tu wstawić? jakaś pomoc z waszej strony? gwarantuje że fotka rekompensuje ten wysiłek. 
_________________ Życie jest za krótkie żeby jeździć dieslem...
|
| Czw, 03.12.2009, 19:33 |
|
|
Kto jest online |
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości |
|
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum Nie możesz edytować swoich postów na tym forum Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
|
|  |