Obecny czas: Czw, 28.03.2024, 9:34




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 51 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Daewoo\Uz-Daewoo Nexia 
Autor Wiadomość

Postów: 526
Samochód: Avensis D-4D/AveoLPG
Post Re: 2008 Uz-Daewoo Nexia
kret816 napisał(a):
x666 napisał(a):
Raczej mało prawdopodobne, chociaż podobnej klasy auto VW Gol, w/g niektórych doniesień może być sprzedawany w Europie. Chyba jednak Nexia jest nieco lepszym autem?

pod jakim wzgledem lepsza??? gorsza jakość wykończenia,stara konstrukcja...VW jest o wiele lepsze

Całkowicie się z tobą nie zgadzam. Nexia jaka jest (w zasadzie była) każdy wie i nie mam zamiaru bronić. Ale jeżeli ktoś prubuje wprowadzać VW Gola to niech uzbecy wprowadzają Nexię.
Srtara konstrukcja? Toż to kadet z lat osiemdziesiątych, a Gol to Polo z osiemdziesiątych. Więc Kadet to wyższa klasa.
Jakość wykończenia? Może zdjęcia mylą, ale gorszej niż w Golu to chyba nawet Łada Kalina ma lepsze wykończenie.
Oczywiście oba auta to motoryzacyjne zabytki, których wprowadzenie na europejski rynek byłoby zabawne. Za ile to sprzedać? Musiałyby kosztować dużo taniej od Logan.


Nie, 31.08.2008, 15:59
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1193
Miejscowość: sosnowiec/corby
Samochód: renault grand scenic
Post Re: Daewoo\Uz-Daewoo Nexia
marcello napisał(a):
Czemu Kur*a ktoś to usunął z seryjnych :evil: :evil: :?: :!: Skoro autor zaznaczył w temacie że to auto z Uzbekistanu to chyba jego miejsce było tam :?:

właśnie dlaczego!!auto jest nadal produkowane wiec miejsce jest w seryjnych.

_________________
www.societeturbo.wordpress.com @societeturbo


Nie, 31.08.2008, 19:31
Profil

Postów: 159
Miejscowość: Nuneaton
Samochód: civic 9
Post Re: Daewoo\Uz-Daewoo Nexia
marcello napisał(a):
Czemu Kur*a ktoś to usunął z seryjnych :evil: :evil: :?: :!: Skoro autor zaznaczył w temacie że to auto z Uzbekistanu to chyba jego miejsce było tam :?:

autor napewno nie zaznaczal ze to z uzbekistanu bo nawet nie mial pojecia ze jÄ… jeszcze produkujÄ… :P



a tak serio to nexia jak dla mnie była jednym z ładniejszych daewoo, napewno wolałbym sie poruszac nexia w sedanie niz lanosem w sedanie :]

_________________
był: Citroen ZX 1.8 8v PB + LPG
był: Opel Kadett 1.4 8v PB
był: Daewoo Nexia 1.5 16v PB + LPG
był: Seat Cordoba 1.6 8v PB + LPG
był: Citroen Xsara 1.4 8v PB
był: Vectra c 1.8 16v PB
był: Suzuki Alto 1.1 PB
Jest: Honda Jazz III 1.4 PB
Jest: Honda Civic IX 1.8 PB


Pon, 01.09.2008, 22:00
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2567
Miejscowość: Gdzieś na zachodnich rubieżach
Samochód: Volvo S80
Post Re: Daewoo\Uz-Daewoo Nexia
Wygląda okropnie :? Doskonały przykład na to, że kotlet odgrzewany kilkakrotnie staje się niejadalny.
Niespecjalnie urodziwe wnętrze, które Nexia odziedziczyła po Kadecie zostało zmienione na jeszcze paskudniejsze, łudząco przypominające Asconę.

BTW spasowanie przedniego zderzaka powala na kolana ;)

_________________
Licencja na miłość
Embargo na sen


Pon, 01.09.2008, 22:14
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 855
Miejscowość: Kołobrzeg
Samochód: Accord CM2
Post Re: Daewoo\Uz-Daewoo Nexia
Przód może byc - taki fajny niby agresor, ale tył to jest totalna porażka :lol: :lol:

_________________
... hontou?


Wto, 02.09.2008, 2:05
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1193
Miejscowość: sosnowiec/corby
Samochód: renault grand scenic
Post Re: Daewoo\Uz-Daewoo Nexia
DobryPiotrek napisał(a):
marcello napisał(a):
Czemu Kur*a ktoś to usunął z seryjnych :evil: :evil: :?: :!: Skoro autor zaznaczył w temacie że to auto z Uzbekistanu to chyba jego miejsce było tam :?:

autor napewno nie zaznaczal ze to z uzbekistanu bo nawet nie mial pojecia ze jÄ… jeszcze produkujÄ… :P



a tak serio to nexia jak dla mnie była jednym z ładniejszych daewoo, napewno wolałbym sie poruszac nexia w sedanie niz lanosem w sedanie :]

najpierw przeczytaj dokladnie moj post a potem komentuj.....ja mam pojecie oczym pisze :evil:temat powinen powrocic do działu seryjne bo auto jest nadal w produkcji seryjnej!!

_________________
www.societeturbo.wordpress.com @societeturbo


Wto, 02.09.2008, 22:52
Profil

Postów: 797
Post Re: Daewoo\Uz-Daewoo Nexia
Yak she mash!

Nexia: Odrodzenie :lol:
Image

Ravon, to nowa marka, która zastąpiła Daewoo w Kazachstanie.

Image
Image
Występuje tylko jako sedan.
Silnik 1.5/105 KM


Pon, 24.10.2016, 16:51
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: Daewoo\Uz-Daewoo Nexia
Fajnie to wymyślili :D

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Wto, 25.10.2016, 8:24
Profil

Postów: 1
Post Re: Daewoo\Uz-Daewoo Nexia
Daewoo to jednak była marka... Moje pierwsze auto na którym nauczyłem się jeździć :D

_____________________
http://motogazopol.pl


Pią, 16.12.2016, 12:10
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 929
Samochód: Viggen
Post Re: Daewoo\Uz-Daewoo Nexia
W tamtych czasach jak sąsiadka mnie do roboty czasem podwoziła Tico,to miałem śmierć w oczach.Byle jeleń (dosłownie i w przenośni) na łyżworolkach idący z nami na czołówkę powodował,że spisywałem na kolanie mój skromny testament..
Ale przyznać muszę,że miały coś w sobie modele Nexia w sedanie i Espero,jak dla mnie.Obecnie,szukać nie szukam,ale jak wpadnie mi serio zadbana Leganza czy Chairman,to może przytulę,jeszcze moooże Suzuki Verona,jeśli przy Koreańczykach jesteśmy..3eba w cuda wierzyć :roll:

_________________
,,Lepiej milczeć i sprawiać wrażenie głupca,
niż przemówić i rozwiać wszelkie wątpliwości'' - Lincoln


http://www.hattrick.org/Signup/Invite.aspx?ref=2PU488


Nie, 18.12.2016, 18:18
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: Daewoo\Uz-Daewoo Nexia
No właśnie ja choruje cały czas na Chairmana, w końcu to lepsze W124!!!
A Tico pamiętam, jak jechałem z koleżanką i jej mężem - pogoda jak dziś: ślisko i śnieg z deszczem - a on zasuwał po słynnej łódzkiej alei Włókniarzy 120 km/h, wykonując gwałtowne manewry na letnich oponach - małżonkowie oczywiście full luz :D

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Nie, 18.12.2016, 22:34
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 51 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018