Obecny czas: Czw, 28.03.2024, 9:11




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 49 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Największe ciągniki swiata 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 1185
Samochód: Schuka-B
Post Re: NajwiÄ™ksze ciÄ…gniki swiata
witek11 napisał(a):
ksyniu22 gdzie go widziales?? w polsce?


Jakieś dwa tygodnie temu widziałem 9-10 tych New Hollandów ze zdemontowanymi kołami na platformach kolejowych. Wszystkie zupełnie nowe, każdy miał naklejoną na masce kartkę A3 z symbolem i opisem po rosyjsku...

_________________
"Oszczędny to będzie na przykład "golfik III w tedeiku", tyle że z radością z jazdy nie ma to wiele wspólnego. Już lepiej Poloneza, obciach mniejszy"

- mastah Jonas


Pon, 14.04.2008, 20:42
Profil

Postów: 23
Post Re: NajwiÄ™ksze ciÄ…gniki swiata
no fendt trisix vario to tez przeciez super maszyna, co prawda niejest jeszcze niegdzie dostępny , to kilka prototypów juz jest, i sa nawet nagrane w polu,
ahhh, ALE to niebył by ten sam ciągnik gdyby nie silniki Deutz,
tylko zastanawia mnie jakie oprogramowanie steruje napędem, i ciekawe czy mozna wybrac kilka trybów napędu,bo wiem narazie tylko tyle ze mozna wybrac ze moze napędzac jedena os, dwie, lub, trzy, ale czy mozna np zeby 1 i 3, lub sama 3 itp


Wto, 08.07.2008, 16:02
Profil

Postów: 7
Miejscowość: gdzieś w polsce....
Post Re: NajwiÄ™ksze ciÄ…gniki swiata
Ciągniki te bardzo łatwo można spotkać w Polsce. Wystarczy pojechać na jakąś wystawę rolniczą np. agroshow w Bednarach . Ja osobiście widziałem na żywo wszystkie ciągniki które są w temacie (chodzi mi o pierwszy post) i mówiąc szczerze robią ogromne wrażenie gdy stoją , a jeszcze większe gdy pracują w polu .

_________________
Jestem nowy!!!!!


Śro, 27.08.2008, 19:43
Profil

Postów: 2
Post Re: NajwiÄ™ksze ciÄ…gniki swiata
rumun19 napisał(a):
W polsce panuje stereotyp ze Fend to mercedes wśród ciągników...Ale tek kto tak sadzi niech napisze mi dla czego tak jest??To że ma skrzynie bezstopniowa Vario??

o nie nie nie temu panuje dlatego bo jak słyszałem ze tak produkują aby za często nie psuł i tez słyszałem ze jak ktoś kupi nowiutkiego fenda i jakieś parę dni później się popsuje (a dobrze był używany nie kacony) to gościu co go składał wylatuje z pracy :o


Pią, 21.08.2009, 15:14
Profil

Postów: 3
Post Re: NajwiÄ™ksze ciÄ…gniki swiata
Ja powiem tak te ciągniki to maleństwa z porównaniem do nich
Deutz-Fahr XXL 1630 600km
Image
źródła pl.tractorfan.en
SchlĂĽter Profi-Gigant 650km
Image
No to tyle na dziĹ›.


Śro, 18.11.2009, 11:37
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 59
Miejscowość: made in poland
Post Re: NajwiÄ™ksze ciÄ…gniki swiata
nom tak tylko ze oba to prototypy


Pon, 04.01.2010, 22:06
Profil

Postów: 3
Post Re: NajwiÄ™ksze ciÄ…gniki swiata
Ostatnio na necie natknÄ…Ĺ‚em siÄ™ na taki traktor: http://images03.olx.pl/ui/4/43/36/72483 ... z-fahr.jpg
Chyba każdy rolnik chciałby mieć taki ciągnik rolniczy w swoim gospodarstwie.

_________________
Poznaj używane maszyny rolnicze - traktory, kombajny, sprzęt rolniczy.


Pią, 16.07.2010, 9:35
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 163
Miejscowość: Warszowice
Samochód: Koń
Post Re:
ixxos napisał(a):
John Deere teĹĽ jest w wersji gÄ…sienicowej :mryellow:

Image

Źródło: deere.com

Jadąc DK 81 w kierunku Żor (jadąc od Katowic stoi podobny bodajże w Mikołowie po prawej stronie)

_________________
http://c33.grono.net/194/0/gallery-1025 ... 00x500.jpg


Pią, 29.10.2010, 13:46
Profil

Postów: 7
Post Re: Największe ciągniki swiata
JD jest drogi ale produkuje najlepsze ciągniki na świecie.Co do gąsienic, nie ważne czy ładny czy nie.W 1987 wymyślono gumowe gąsienice przez firmę Challenger w Europie Claas
http://images.autoline-eu.ru/s/selhozte ... 465100.jpg
I wg badań gąsienice gumowe są lepsze od konwencjonalnego układu kołowego gdyż dają mniejszy nacisk na glebę.
Największym ciągnikiem świata jest Big Bud 747 i Big Roy z 1977r. (nie produkowany).


Czw, 09.08.2012, 17:50
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 49 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018