 |
|
Obecny czas: Czw, 25.06.2026, 0:28
|
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy
| Autor |
Wiadomość |
|
Dzik
Postów: 529 Miejscowość: Ruda Śląska/Głuchołazy
Samochód: Volvo 480 Turbo
|
 Re: Tablice rejestracyjne
A mi sie podoba. Jakbym była facetem to bym sobie tez taką dała. Jest kontrowersyjna i kapitalna. Az chce sie poznac tego pana i porozmawiac z nim o tej tablicy  heheh żartuuuuuuuje z tym ostatnim 
|
| Czw, 14.02.2008, 10:36 |
|
 |
|
Alfisti4ever
Postów: 8586 Miejscowość: Wrocław
Samochód: Włoski
|
 Re: Tablice rejestracyjne
Dzik napisał(a): A mi sie podoba. Jakbym byĹ‚a facetem to bym sobie tez takÄ… daĹ‚a. Jest kontrowersyjna i kapitalna. Az chce sie poznac tego pana i porozmawiac z nim o tej tablicy  heheh ĹĽartuuuuuuuje z tym ostatnim  A kto powiedzial ze wlacicielem jest jakis facet, drech w zlotym lancuchu na szyi  Moze to wlasnie jakas pusta lala, ktorej facet kupil auto, a w zamian ona zrobila to co na tablicy napisane jest 
_________________ Alfa Romeo - la meccanica delle Emozioni Dźwięk V6 Busso o poranku, jak espresso dla uszu! La vita è troppo corta per non guidare italiano!
Why can't we just love everybody and judge them by the car they drive?
|
| Czw, 14.02.2008, 11:09 |
|
 |
|
Seth
Postów: 9968 Miejscowość: z krainy wiecznego zachodu słońca
|
 Re: Tablice rejestracyjne
to już stara blacha., widzialem ją na innym samochodzie. A co do blachy, to ludzie często sie nie zastanawiają nad tym, jak brzmi całośc i "olewają" początek. W założeniu miało być "BUZI" czyli "Cmok" (:*) i tak jest  a wyszło jak wyszlo 
_________________ Moderator nie obraza innych - moderator dobitnie zwraca uwage I zaprawdę powiadam wam, sama znajomość z OBRem nie powoduje, że jesteście szybsi od włoskich hatchy FWD - bo nie jesteście
|
| Czw, 14.02.2008, 15:30 |
|
 |
|
MochleBoy
Postów: 1741 Miejscowość: Mochle
Samochód: Škoda Octavia Combi
|
 Re: Tablice rejestracyjne
_________________ "Ten, kto staje się potworem, zrzuca z siebie ciężar bycia człowiekiem." - Samuel Johnson
|
| Czw, 14.02.2008, 19:10 |
|
 |
|
Alfisti4ever
Postów: 8586 Miejscowość: Wrocław
Samochód: Włoski
|
 Re: Tablice rejestracyjne
Seth napisał(a): to juĹĽ stara blacha., widzialem jÄ… na innym samochodzie. A co do blachy, to ludzie czÄ™sto sie nie zastanawiajÄ… nad tym, jak brzmi caĹ‚oĹ›c i "olewajÄ…" poczÄ…tek. W zaĹ‚oĹĽeniu miaĹ‚o być "BUZI" czyli "Cmok" (:*) i tak jest  a wyszĹ‚o jak wyszlo  No racja  Ale czesto cyfry sa wykrzystywane jako litery  3 jako "E" , 0 jako "o", 5 jako "S", 
_________________ Alfa Romeo - la meccanica delle Emozioni Dźwięk V6 Busso o poranku, jak espresso dla uszu! La vita è troppo corta per non guidare italiano!
Why can't we just love everybody and judge them by the car they drive?
|
| Pią, 15.02.2008, 13:48 |
|
 |
|
Seth
Postów: 9968 Miejscowość: z krainy wiecznego zachodu słońca
|
 Re: Tablice rejestracyjne
doskonale sobie zdaję ztego sprawę, ale sądzę, że jednak większość nie  Najciekawszy przypadek jest z pewną warszawksą honda s2000 - ma podłubany nieco silnik, m. in. układ dolotowy  . A blachy ma W0 DOLOT - i nie wiadomo czy chodzi o Dolot, czy Wodolot 
_________________ Moderator nie obraza innych - moderator dobitnie zwraca uwage I zaprawdę powiadam wam, sama znajomość z OBRem nie powoduje, że jesteście szybsi od włoskich hatchy FWD - bo nie jesteście
|
| Pią, 15.02.2008, 14:04 |
|
 |
|
kenji
Postów: 9296 Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
|
 Re: Tablice rejestracyjne
Seth napisał(a): Najciekawszy przypadek jest z pewnÄ… warszawksÄ… honda s2000 - ma podĹ‚ubany nieco silnik, m. in. ukĹ‚ad dolotowy  . A blachy ma W0 DOLOT - i nie wiadomo czy chodzi o Dolot, czy Wodolot Warto wspomnieć, ĹĽe ta Honda miaĹ‚a wiejskie emblematy od Merca  A takich tablic jest sporo... R0 BOCOP T0 YOTA D0 JUTRA D0 BARU N0 WAY itp itd
_________________ locha lover
|
| Pią, 15.02.2008, 15:45 |
|
 |
|
Alfisti4ever
Postów: 8586 Miejscowość: Wrocław
Samochód: Włoski
|
 Re: Tablice rejestracyjne
Bardzo oryginalne np. W0 OOOOW C0 OOOOL L0 OOOOL P0 BABCI  po babci [ w sensie spadku] czy w sensie [dla] babci 
_________________ Alfa Romeo - la meccanica delle Emozioni Dźwięk V6 Busso o poranku, jak espresso dla uszu! La vita è troppo corta per non guidare italiano!
Why can't we just love everybody and judge them by the car they drive?
|
| Pią, 15.02.2008, 18:32 |
|
 |
|
MochleBoy
Postów: 1741 Miejscowość: Mochle
Samochód: Škoda Octavia Combi
|
 Re: Tablice rejestracyjne
moĹĽe w sensie ze juĹĽ PO babci? 
_________________ "Ten, kto staje się potworem, zrzuca z siebie ciężar bycia człowiekiem." - Samuel Johnson
|
| Pią, 15.02.2008, 19:47 |
|
 |
|
Ice
Moderator
Postów: 24507
|
 Re: Tablice rejestracyjne
Alfisti4ever napisał(a): P0 BABCI  po babci [ w sensie spadku] czy w sensie [dla] babci  Jak "po babci" moĹĽe oznaczać "dla babci"? 
_________________ | pajacyk.pl • polskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.
|
| Pią, 15.02.2008, 22:08 |
|
 |
|
Debosy
Postów: 1044 Miejscowość: Kraków
|
 Re: Tablice rejestracyjne
Ja bymobstawiał że oznacza to spadek po babci. 
_________________ PORUSZANIE TEMATU MAYBACHA I RR NA TYM FORUM , MOŻE GROZIĆ ŚMIERCIĄ LUB KALECTWEM.
|
| Sob, 16.02.2008, 7:28 |
|
 |
|
Bonus
Postów: 1391 Miejscowość: Racibórz
Samochód: 126p 652ccm
|
 Re: Tablice rejestracyjne
Ja bym podtrzymał mądrość MochleBoy'a 
|
| Sob, 16.02.2008, 20:43 |
|
 |
|
kenji
Postów: 9296 Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
|
 Re: Tablice rejestracyjne
_________________ locha lover
|
| Pon, 18.02.2008, 23:28 |
|
 |
|
Seth
Postów: 9968 Miejscowość: z krainy wiecznego zachodu słońca
|
 Re: Tablice rejestracyjne
jeez, ale parch... cały przód malowany, przedni zderzak niespasowany 
_________________ Moderator nie obraza innych - moderator dobitnie zwraca uwage I zaprawdę powiadam wam, sama znajomość z OBRem nie powoduje, że jesteście szybsi od włoskich hatchy FWD - bo nie jesteście
|
| Wto, 19.02.2008, 1:29 |
|
 |
|
Rules
Postów: 4465
|
 Re: Tablice rejestracyjne
Seth napisał(a): jeez, ale parch... caĹ‚y przĂłd malowany, przedni zderzak niespasowany  Dlatego jest alien 
_________________ "Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców..."
|
| Wto, 19.02.2008, 11:40 |
|
 |
|
RR ltd Co.
Moderator
Postów: 20837 Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
|
 Re: Tablice rejestracyjne
Fajnie wygląda taka bryka postawiona przy nazwyklejszych w świecie blokach... 
_________________ Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram
|
| Wto, 19.02.2008, 11:44 |
|
 |
|
Homer
Postów: 2045 Miejscowość: Springfield
|
 Re: Tablice rejestracyjne
Właśnie usłyszałem w radiu, że w Zjednoczonych Emiratach Arabskich wylicytowano tablice rejestracyjną z cyfrą "1"za.....14 mln dolarów...
|
| Pią, 22.02.2008, 3:13 |
|
 |
|
Bonus
Postów: 1391 Miejscowość: Racibórz
Samochód: 126p 652ccm
|
 Re: Tablice rejestracyjne
No mówili o tym na TVN TURBO pare dni temu , tyle kasy za kawałek blachy . Była też tablica "100" i jeszcze jakaś .
|
| Pią, 22.02.2008, 10:04 |
|
 |
|
Seth
Postów: 9968 Miejscowość: z krainy wiecznego zachodu słońca
|
 Re: Tablice rejestracyjne
ale już nie doczytaliście/dosłuchaliście, że to była aukcja charytatywna
_________________ Moderator nie obraza innych - moderator dobitnie zwraca uwage I zaprawdę powiadam wam, sama znajomość z OBRem nie powoduje, że jesteście szybsi od włoskich hatchy FWD - bo nie jesteście
|
| Sob, 23.02.2008, 0:46 |
|
 |
|
Homer
Postów: 2045 Miejscowość: Springfield
|
 Re: Tablice rejestracyjne
Akurat tego nie powiedzieli  to było o 3 w nocy w RMF więc może koleś był senny troszkę i pominął to  . Ale wielki plus za to, że aukcja charytatywna, oby takich więcej.
|
| Sob, 23.02.2008, 13:06 |
|
|
Kto jest online |
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości |
|
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum Nie możesz edytować swoich postów na tym forum Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
|
|  |