Obecny czas: Czw, 25.06.2026, 18:29




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 335 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17  Następna
NIEWYPAŁY godne zainteresowania 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 2641
Miejscowość: Białystok
Samochód: VW Passat CC 1.8 TSI
Post Re: NIEWYPAŁY godne zainteresowania
Wg mnie dach to porazka na całej linji. Powiedz mi, jak chcesz jechac na wakacje to co z robic z tymi pałakami?
Ciekawy jest dlatego ze przez ten tragiczny dach bedzie tani w odkupie jako samochod uzywany.


Wto, 12.02.2008, 11:50
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1185
Samochód: Schuka-B
Post Re: NIEWYPAŁY godne zainteresowania
Robak napisał(a):
Wg mnie dach to porazka na całej linji. Powiedz mi, jak chcesz jechac na wakacje to co z robic z tymi pałakami?

...zostawić na miejscu - w niczym nie przeszkadzają...

_________________
"Oszczędny to będzie na przykład "golfik III w tedeiku", tyle że z radością z jazdy nie ma to wiele wspólnego. Już lepiej Poloneza, obciach mniejszy"

- mastah Jonas


Wto, 12.02.2008, 12:46
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2641
Miejscowość: Białystok
Samochód: VW Passat CC 1.8 TSI
Post Re: NIEWYPAŁY godne zainteresowania
... a jak przez 3 dni bedzie padał deszcz to mamy basen w aucie, swietnie.


Wto, 12.02.2008, 12:59
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1185
Samochód: Schuka-B
Post Re: NIEWYPAŁY godne zainteresowania
KHOT napisał(a):
zostawić na miejscu

...czyli zamontowane na samochodzie...

_________________
"Oszczędny to będzie na przykład "golfik III w tedeiku", tyle że z radością z jazdy nie ma to wiele wspólnego. Już lepiej Poloneza, obciach mniejszy"

- mastah Jonas


Wto, 12.02.2008, 13:27
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2641
Miejscowość: Białystok
Samochód: VW Passat CC 1.8 TSI
Post Re: NIEWYPAŁY godne zainteresowania
Czyli trzeba jechac z pałakami a pugiem mozna cieszyc sie kiedy chcesz z całkowicie zdjetego dachu. Do prozumienia nie dojdziemy. Wg mnie to bubel i tak samo mysleli potecjani klienci wybierajac pojzdy konkurecji. Ja to auto widziałem raz na ulicy.


Wto, 12.02.2008, 13:37
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1185
Samochód: Schuka-B
Post Re: NIEWYPAŁY godne zainteresowania
Robak napisał(a):
Czyli trzeba jechac z pałakami a pugiem mozna cieszyc sie kiedy chcesz z całkowicie zdjetego dachu. Do prozumienia nie dojdziemy. Wg mnie to bubel i tak samo mysleli potecjani klienci wybierajac pojzdy konkurecji. Ja to auto widziałem raz na ulicy.

...noo, nie porównuj tak bezpośrednio tych samochodów, to dwie różne koncepcje, zupełnie różne grupy docelowe, porównanie pluriela z pugiem jest nie na miejscu...

_________________
"Oszczędny to będzie na przykład "golfik III w tedeiku", tyle że z radością z jazdy nie ma to wiele wspólnego. Już lepiej Poloneza, obciach mniejszy"

- mastah Jonas


Wto, 12.02.2008, 13:49
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2641
Miejscowość: Białystok
Samochód: VW Passat CC 1.8 TSI
Post Re: NIEWYPAŁY godne zainteresowania
a z czym bmw 3 cabrio :lol: Przeciez puriel to konkurecja dla puga 206 cc, czy nissana micry cc. Sa to auta z segmentu B z otwieranym dachem. Niby z czym ten samochod ma konkurowac?


Wto, 12.02.2008, 14:02
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 8586
Miejscowość: Wrocław
Samochód: Włoski
Post Re: NIEWYPAŁY godne zainteresowania
Jezeli problem z dachem, jest az takim wielkim problemem to Maserati MC12 tez jest do du*y :!: Sciagniesz sobie ten malutki daszek, zaskoczy Cie deszcz i samochod plywa :!: Ale beznadzieja :/ Tylko czemu wiekszosc zachwyca sie tym m.in. ja :?: :roll:

_________________
Alfa Romeo - la meccanica delle Emozioni
Dźwięk V6 Busso o poranku, jak espresso dla uszu!
La vita è troppo corta per non guidare italiano!

Why can't we just love everybody and judge them by the car they drive?


Wto, 12.02.2008, 14:48
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2641
Miejscowość: Białystok
Samochód: VW Passat CC 1.8 TSI
Post Re: NIEWYPAŁY godne zainteresowania
Czy ty czasem myslisz zanim cos napiszesz Alfisti. Po co prownujesz supercar za miniony w ktorym dach sie sciaga po to zeby podwyzszyc doznania płynace z dzwieku 12- cylidrowca znajdujacego sie za plecami a konstrukcja dachu ma byc lekka a nie praktycza do klozetu na kołach z silnikiem ktore ledwo go ciagnie pod gore. Wplatujesz sie do dyskusji wnoszac tylko zament.


Wto, 12.02.2008, 15:03
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 8586
Miejscowość: Wrocław
Samochód: Włoski
Post Re: NIEWYPAŁY godne zainteresowania
Robak napisał(a):
Czy ty czasem myslisz zanim cos napiszesz Alfisti.

Ale tylko czasem bo to boli :mryellow:
Ty uwazasz ze gdyby Pluriel nie mial takiego dachu, bylby dobrym autem, ale Maserati moze miec taki dach, z ktorym nie wiadomo co zrobic, a i tak bedzie genialne, bo 12 cylindrow ma a nie 4 :roll: Poruszasz temat, wiec potraktuj go obszernie i wyczeprujaco :!:
Robak napisał(a):
Wplatujesz sie do dyskusji wnoszac tylko zament.

A to jakas prywatna rozmowa :?: Tylko dwie osoby w niej uczestnicza :?: :roll:

_________________
Alfa Romeo - la meccanica delle Emozioni
Dźwięk V6 Busso o poranku, jak espresso dla uszu!
La vita è troppo corta per non guidare italiano!

Why can't we just love everybody and judge them by the car they drive?


Wto, 12.02.2008, 15:35
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1391
Miejscowość: Racibórz
Samochód: 126p 652ccm
Post Re: NIEWYPAŁY godne zainteresowania
Cytuj:
w dowodzie juĹĽ nie ma kolorĂłw

a no faktycznie jeszcze jakis czas temu były bo pamiętam .

No ale w starym dowodzie ? Kolorowy :> :lol:


Wto, 12.02.2008, 17:30
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 8586
Miejscowość: Wrocław
Samochód: Włoski
Post Re: NIEWYPAŁY godne zainteresowania
Bonus napisał(a):
No ale w starym dowodzie ? Kolorowy :> :lol:

Tęczowy moze :mryellow: :wink:

_________________
Alfa Romeo - la meccanica delle Emozioni
Dźwięk V6 Busso o poranku, jak espresso dla uszu!
La vita è troppo corta per non guidare italiano!

Why can't we just love everybody and judge them by the car they drive?


Wto, 12.02.2008, 19:25
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1522
Post Re: NIEWYPAŁY godne zainteresowania
Pluriel jest paskudny, nie chcialbym go nawet na 10 auto w rodzinie, tragedia. Wiekszosc aut w tym temacie (poza wyjątkami jak Phaeton) to straszny kał, a Avantime i Vel Satis poruszane na początku to dwa paskudne twory, których projektanci nie wiedzieli co czynią. Wyglądają, jakby je zrobił Picasso...


Wto, 12.02.2008, 20:23
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 8586
Miejscowość: Wrocław
Samochód: Włoski
Post Re: NIEWYPAŁY godne zainteresowania
Niestety ale niewypalem okazuje sie Lancia Kappa Coupe :| Piekne auto, ale sie nie przyjelo i wyprodukowano tylko 3620 sztuk :> :wink: Rarytas, ale w miare dostepny na rynku :twisted:

Image

_________________
Alfa Romeo - la meccanica delle Emozioni
Dźwięk V6 Busso o poranku, jak espresso dla uszu!
La vita è troppo corta per non guidare italiano!

Why can't we just love everybody and judge them by the car they drive?


Wto, 12.02.2008, 21:15
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 383
Miejscowość: BI
Samochód: Astra classic
Post Re: NIEWYPAŁY godne zainteresowania
fajne autko mi sie bardzo podoba , wczoraj taka widzialem, strasznie ciezka taka spodkac , takze pewnie tez ciezko z dostepnoscia, tyl wyglada jakby byla zle zlozona po konkretnym dzwonie :lol: :wink:

_________________
Opel astra classic 1,4 60 ospałych rumaków "asterix"
Java CZ 350 '84 "cezeta"


Wto, 12.02.2008, 23:12
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2013
Miejscowość: Białystok
Samochód: szwedzka cegła
Post Re: NIEWYPAŁY godne zainteresowania
Alfisti4ever napisał(a):
Lancia Kappa Coupe


Świetny wóz :> Przy tej ilości wyprodukowanych egzemplarzy myślę, że za kilka/kilkanaście lat stanie się obiektem poszukiwań kolekcjonerów :> Rzeczywiście u nas ciężko jest ją spotkać, ale myślę, że gdyby nie zamówienia rządowe to z sedanem byłoby tak samo :>

_________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.' - S. Lem


Wto, 12.02.2008, 23:17
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3894
Post Re: NIEWYPAŁY godne zainteresowania
:twisted:

ImageImage
RR Phantom i Maybach - oba miały się sprzedawać na poziomie +1000 sztuk rocznie ale żaden tego pułapu nie nie osiągną ;) choć widocznie przoduje tutaj RR który sprzedał dwa razy więcej Phantomów niż Maybach w ostatnim czasie :) auta dopracowane w każdym szczególe ale chyba zbyt luksusowe skoro ludzie ich nie pożądają, ale raczej w przyszłości będą bardzo pożądanymi samochodami ;)

_________________
Grip, grip, grip, front-end push, wheel-twirling, slide, crash, hospital. That’s kind of how it goes. - Krótki opis jazdy samochodami marki Audi.


what happened, happened and couldn't have happened any other way


Śro, 13.02.2008, 0:02
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 8586
Miejscowość: Wrocław
Samochód: Włoski
Post Re: NIEWYPAŁY godne zainteresowania
Zgodze sie ze Maybach to nie wypal, bo wyglada beznadziejnie :/
Ale RR bardzo mi sie podoba :twisted: Jest dostojny, ostentacyjny, luksus w najczystszym wydaniu :twisted:
Moze to i sa niewypaly ale tylko pod wzgledem sprzedazy, bo jednak auta przyjely sie na rynku, tylko za malo bogatych arabow jest :lol:

_________________
Alfa Romeo - la meccanica delle Emozioni
Dźwięk V6 Busso o poranku, jak espresso dla uszu!
La vita è troppo corta per non guidare italiano!

Why can't we just love everybody and judge them by the car they drive?


Śro, 13.02.2008, 10:53
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 6186
Miejscowość: Jarosław
Post Re: NIEWYPAŁY godne zainteresowania
Kappa potocznie nazywana K to komfortowy wóz. Szkoda że nie doczekał się godnego następcy bo mogłoby być ciekawie w tej klasie
Co do tego Kappa coupe to przyznam szczerze ĹĽe pierwszy raz widzÄ™ takie coĹ›

_________________
http://picasaweb.google.pl/gibki8/Depec ... z11022010#
https://picasaweb.google.com/gibki8/Col ... onNarodowy



Życie jest zbyt krótkie żeby jeździć dieslem!!


Śro, 13.02.2008, 15:35
Profil

Postów: 2831
Post Re: NIEWYPAŁY godne zainteresowania
Alfisti4ever napisał(a):
Ale RR bardzo mi sie podoba :twisted:
Mnie też. Najpierw odrzucało mnie od niego, ale z czasem zmieniłem zdanie.

_________________
← Szał trójek :) Był. Bo nie spodobał się jakiemuś prostakowi z uprawnieniami.


Śro, 13.02.2008, 15:42
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 335 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018