 |
|
Obecny czas: Czw, 25.06.2026, 18:33
|
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy
NIEWYPAŁY godne zainteresowania
| Autor |
Wiadomość |
|
Robak
Postów: 2641 Miejscowość: Białystok
Samochód: VW Passat CC 1.8 TSI
|
 Re: NIEWYPAĹY godne zainteresowania
Wg mnie dach to porazka na całej linji. Powiedz mi, jak chcesz jechac na wakacje to co z robic z tymi pałakami? Ciekawy jest dlatego ze przez ten tragiczny dach bedzie tani w odkupie jako samochod uzywany.
|
| Wto, 12.02.2008, 11:50 |
|
 |
|
KHOT
Postów: 1185
Samochód: Schuka-B
|
 Re: NIEWYPAĹY godne zainteresowania
Robak napisał(a): Wg mnie dach to porazka na caĹ‚ej linji. Powiedz mi, jak chcesz jechac na wakacje to co z robic z tymi paĹ‚akami? ...zostawić na miejscu - w niczym nie przeszkadzajÄ…...
_________________ "Oszczędny to będzie na przykład "golfik III w tedeiku", tyle że z radością z jazdy nie ma to wiele wspólnego. Już lepiej Poloneza, obciach mniejszy"
- mastah Jonas
|
| Wto, 12.02.2008, 12:46 |
|
 |
|
Robak
Postów: 2641 Miejscowość: Białystok
Samochód: VW Passat CC 1.8 TSI
|
 Re: NIEWYPAĹY godne zainteresowania
... a jak przez 3 dni bedzie padał deszcz to mamy basen w aucie, swietnie.
|
| Wto, 12.02.2008, 12:59 |
|
 |
|
KHOT
Postów: 1185
Samochód: Schuka-B
|
 Re: NIEWYPAĹY godne zainteresowania
KHOT napisał(a): zostawić na miejscu ...czyli zamontowane na samochodzie...
_________________ "Oszczędny to będzie na przykład "golfik III w tedeiku", tyle że z radością z jazdy nie ma to wiele wspólnego. Już lepiej Poloneza, obciach mniejszy"
- mastah Jonas
|
| Wto, 12.02.2008, 13:27 |
|
 |
|
Robak
Postów: 2641 Miejscowość: Białystok
Samochód: VW Passat CC 1.8 TSI
|
 Re: NIEWYPAĹY godne zainteresowania
Czyli trzeba jechac z pałakami a pugiem mozna cieszyc sie kiedy chcesz z całkowicie zdjetego dachu. Do prozumienia nie dojdziemy. Wg mnie to bubel i tak samo mysleli potecjani klienci wybierajac pojzdy konkurecji. Ja to auto widziałem raz na ulicy.
|
| Wto, 12.02.2008, 13:37 |
|
 |
|
KHOT
Postów: 1185
Samochód: Schuka-B
|
 Re: NIEWYPAĹY godne zainteresowania
Robak napisał(a): Czyli trzeba jechac z paĹ‚akami a pugiem mozna cieszyc sie kiedy chcesz z caĹ‚kowicie zdjetego dachu. Do prozumienia nie dojdziemy. Wg mnie to bubel i tak samo mysleli potecjani klienci wybierajac pojzdy konkurecji. Ja to auto widziaĹ‚em raz na ulicy. ...noo, nie porĂłwnuj tak bezpoĹ›rednio tych samochodĂłw, to dwie różne koncepcje, zupeĹ‚nie różne grupy docelowe, porĂłwnanie pluriela z pugiem jest nie na miejscu...
_________________ "Oszczędny to będzie na przykład "golfik III w tedeiku", tyle że z radością z jazdy nie ma to wiele wspólnego. Już lepiej Poloneza, obciach mniejszy"
- mastah Jonas
|
| Wto, 12.02.2008, 13:49 |
|
 |
|
Robak
Postów: 2641 Miejscowość: Białystok
Samochód: VW Passat CC 1.8 TSI
|
 Re: NIEWYPAĹY godne zainteresowania
a z czym bmw 3 cabrio  Przeciez puriel to konkurecja dla puga 206 cc, czy nissana micry cc. Sa to auta z segmentu B z otwieranym dachem. Niby z czym ten samochod ma konkurowac?
|
| Wto, 12.02.2008, 14:02 |
|
 |
|
Alfisti4ever
Postów: 8586 Miejscowość: Wrocław
Samochód: Włoski
|
 Re: NIEWYPAĹY godne zainteresowania
Jezeli problem z dachem, jest az takim wielkim problemem to Maserati MC12 tez jest do du*y  Sciagniesz sobie ten malutki daszek, zaskoczy Cie deszcz i samochod plywa  Ale beznadzieja  Tylko czemu wiekszosc zachwyca sie tym m.in. ja 
_________________ Alfa Romeo - la meccanica delle Emozioni Dźwięk V6 Busso o poranku, jak espresso dla uszu! La vita è troppo corta per non guidare italiano!
Why can't we just love everybody and judge them by the car they drive?
|
| Wto, 12.02.2008, 14:48 |
|
 |
|
Robak
Postów: 2641 Miejscowość: Białystok
Samochód: VW Passat CC 1.8 TSI
|
 Re: NIEWYPAĹY godne zainteresowania
Czy ty czasem myslisz zanim cos napiszesz Alfisti. Po co prownujesz supercar za miniony w ktorym dach sie sciaga po to zeby podwyzszyc doznania płynace z dzwieku 12- cylidrowca znajdujacego sie za plecami a konstrukcja dachu ma byc lekka a nie praktycza do klozetu na kołach z silnikiem ktore ledwo go ciagnie pod gore. Wplatujesz sie do dyskusji wnoszac tylko zament.
|
| Wto, 12.02.2008, 15:03 |
|
 |
|
Alfisti4ever
Postów: 8586 Miejscowość: Wrocław
Samochód: Włoski
|
 Re: NIEWYPAĹY godne zainteresowania
Robak napisał(a): Czy ty czasem myslisz zanim cos napiszesz Alfisti. Ale tylko czasem bo to boli Ty uwazasz ze gdyby Pluriel nie mial takiego dachu, bylby dobrym autem, ale Maserati moze miec taki dach, z ktorym nie wiadomo co zrobic, a i tak bedzie genialne, bo 12 cylindrow ma a nie 4  Poruszasz temat, wiec potraktuj go obszernie i wyczeprujaco Robak napisał(a): Wplatujesz sie do dyskusji wnoszac tylko zament. A to jakas prywatna rozmowa  Tylko dwie osoby w niej uczestnicza 
_________________ Alfa Romeo - la meccanica delle Emozioni Dźwięk V6 Busso o poranku, jak espresso dla uszu! La vita è troppo corta per non guidare italiano!
Why can't we just love everybody and judge them by the car they drive?
|
| Wto, 12.02.2008, 15:35 |
|
 |
|
Bonus
Postów: 1391 Miejscowość: Racibórz
Samochód: 126p 652ccm
|
 Re: NIEWYPAĹY godne zainteresowania
Cytuj: w dowodzie już nie ma kolorów a no faktycznie jeszcze jakis czas temu były bo pamiętam . No ale w starym dowodzie ? Kolorowy 
|
| Wto, 12.02.2008, 17:30 |
|
 |
|
Alfisti4ever
Postów: 8586 Miejscowość: Wrocław
Samochód: Włoski
|
 Re: NIEWYPAĹY godne zainteresowania
Bonus napisał(a): No ale w starym dowodzie ? Kolorowy  TÄ™czowy moze 
_________________ Alfa Romeo - la meccanica delle Emozioni Dźwięk V6 Busso o poranku, jak espresso dla uszu! La vita è troppo corta per non guidare italiano!
Why can't we just love everybody and judge them by the car they drive?
|
| Wto, 12.02.2008, 19:25 |
|
 |
|
AddMaster
Postów: 1522
|
 Re: NIEWYPAĹY godne zainteresowania
Pluriel jest paskudny, nie chcialbym go nawet na 10 auto w rodzinie, tragedia. Wiekszosc aut w tym temacie (poza wyjątkami jak Phaeton) to straszny kał, a Avantime i Vel Satis poruszane na początku to dwa paskudne twory, których projektanci nie wiedzieli co czynią. Wyglądają, jakby je zrobił Picasso...
|
| Wto, 12.02.2008, 20:23 |
|
 |
|
Alfisti4ever
Postów: 8586 Miejscowość: Wrocław
Samochód: Włoski
|
 Re: NIEWYPAĹY godne zainteresowania
_________________ Alfa Romeo - la meccanica delle Emozioni Dźwięk V6 Busso o poranku, jak espresso dla uszu! La vita è troppo corta per non guidare italiano!
Why can't we just love everybody and judge them by the car they drive?
|
| Wto, 12.02.2008, 21:15 |
|
 |
|
kielek
Postów: 383 Miejscowość: BI
Samochód: Astra classic
|
 Re: NIEWYPAĹY godne zainteresowania
fajne autko mi sie bardzo podoba , wczoraj taka widzialem, strasznie ciezka taka spodkac , takze pewnie tez ciezko z dostepnoscia, tyl wyglada jakby byla zle zlozona po konkretnym dzwonie 
_________________ Opel astra classic 1,4 60 ospałych rumaków "asterix" Java CZ 350 '84 "cezeta"
|
| Wto, 12.02.2008, 23:12 |
|
 |
|
Triumph4111
Postów: 2013 Miejscowość: Białystok
Samochód: szwedzka cegła
|
 Re: NIEWYPAĹY godne zainteresowania
Alfisti4ever napisał(a): Lancia Kappa Coupe Ĺšwietny wĂłz  Przy tej iloĹ›ci wyprodukowanych egzemplarzy myĹ›lÄ™, ĹĽe za kilka/kilkanaĹ›cie lat stanie siÄ™ obiektem poszukiwaĹ„ kolekcjonerĂłw  RzeczywiĹ›cie u nas ciężko jest jÄ… spotkać, ale myĹ›lÄ™, ĹĽe gdyby nie zamĂłwienia rzÄ…dowe to z sedanem byĹ‚oby tak samo 
_________________ "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.' - S. Lem
|
| Wto, 12.02.2008, 23:17 |
|
 |
|
BmwM5
Postów: 3894
|
 Re: NIEWYPAĹY godne zainteresowania
_________________ Grip, grip, grip, front-end push, wheel-twirling, slide, crash, hospital. That’s kind of how it goes. - Krótki opis jazdy samochodami marki Audi.
what happened, happened and couldn't have happened any other way
|
| Śro, 13.02.2008, 0:02 |
|
 |
|
Alfisti4ever
Postów: 8586 Miejscowość: Wrocław
Samochód: Włoski
|
 Re: NIEWYPAĹY godne zainteresowania
Zgodze sie ze Maybach to nie wypal, bo wyglada beznadziejnie Ale RR bardzo mi sie podoba  Jest dostojny, ostentacyjny, luksus w najczystszym wydaniu Moze to i sa niewypaly ale tylko pod wzgledem sprzedazy, bo jednak auta przyjely sie na rynku, tylko za malo bogatych arabow jest 
_________________ Alfa Romeo - la meccanica delle Emozioni Dźwięk V6 Busso o poranku, jak espresso dla uszu! La vita è troppo corta per non guidare italiano!
Why can't we just love everybody and judge them by the car they drive?
|
| Śro, 13.02.2008, 10:53 |
|
 |
|
gibki8
Postów: 6186 Miejscowość: Jarosław
|
 Re: NIEWYPAĹY godne zainteresowania
Kappa potocznie nazywana K to komfortowy wóz. Szkoda że nie doczekał się godnego następcy bo mogłoby być ciekawie w tej klasie Co do tego Kappa coupe to przyznam szczerze że pierwszy raz widzę takie coś
_________________ http://picasaweb.google.pl/gibki8/Depec ... z11022010# https://picasaweb.google.com/gibki8/Col ... onNarodowy
Życie jest zbyt krótkie żeby jeździć dieslem!!
|
| Śro, 13.02.2008, 15:35 |
|
 |
|
Joey
Postów: 2831
|
 Re: NIEWYPAĹY godne zainteresowania
Alfisti4ever napisał(a): Ale RR bardzo mi sie podoba  Mnie teĹĽ. Najpierw odrzucaĹ‚o mnie od niego, ale z czasem zmieniĹ‚em zdanie.
_________________ ← Szał trójek :) Był. Bo nie spodobał się jakiemuś prostakowi z uprawnieniami.
|
| Śro, 13.02.2008, 15:42 |
|
|
Kto jest online |
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości |
|
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum Nie możesz edytować swoich postów na tym forum Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
|
|  |