Obecny czas: Czw, 25.06.2026, 18:28




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 335 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  Następna
NIEWYPAŁY godne zainteresowania 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 383
Miejscowość: BI
Samochód: Astra classic
Post 
ja bym typowal chevrolet-a spark , taki matiz po lifcie , ale jakos sie nie sprzedaje tak jak matiz sie sprzedawal, strasznie malo tego na drogach widac

_________________
Opel astra classic 1,4 60 ospałych rumaków "asterix"
Java CZ 350 '84 "cezeta"


Sob, 01.12.2007, 20:25
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 149
Miejscowość: Kraków
Post 
według mnie to prawdziwy niewypal Pontiac Aztek
Image

_________________
8 dnia Bóg stworzył Fiata 125p
FSO FOREVER !!!!!


Ostatnio edytowany przez oldtimer 125p, Nie, 02.12.2007, 14:09, edytowano w sumie 1 raz

Sob, 01.12.2007, 21:21
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 8586
Miejscowość: Wrocław
Samochód: Włoski
Post 
oldtimer 125p Ty sie sam zastanow co piszesz bo to juz kolejny dzis Twoj post ktory czytam i jeszcze nic madrego nie przeczytalem :roll: Grzyws dobrze gada :wink:
Le Cobusier napisał(a):
a co powiecie o Evandzie, można go zaliczyć do niewypałów?

A jakie uzasadnienie :?:
oldtimer 125p napisał(a):
według mnie to prawdziwy niewypal Pontiac Aztek

No i tu sie trzeba zgodzic uzasadniajac poczatkowym zachwytem wszystkich nad autem a potem sie poprostu slabo sprzedawalo :>

_________________
Alfa Romeo - la meccanica delle Emozioni
Dźwięk V6 Busso o poranku, jak espresso dla uszu!
La vita è troppo corta per non guidare italiano!

Why can't we just love everybody and judge them by the car they drive?


Sob, 01.12.2007, 22:44
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 925
Post 
Ja bym jeszcze dopisał DU Espero.


Sob, 01.12.2007, 23:49
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9296
Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
Post 
Cytuj:
Ja bym jeszcze dopisał DU Espero.

Skończ się w końcu z niego nabijać :twisted:

_________________
locha lover


Sob, 01.12.2007, 23:51
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 328
Miejscowość: Olkusz
Post 
Dla mnie to jest niewypałem. Miał być czymś nowym i oryginalnym, ale w ogóle się nie przyjoł. :(
Image

_________________
Komputer i akcesoria: 2000zł
Wygodne krzesło: 200zł
Uczestnictwo w forum " SamochodySwiata" : BEZCENNE.
To forum to istna motoryzacyjna encyklopedia ;)


Nie, 02.12.2007, 10:49
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2000
Miejscowość: Zawichost
Post 
Kia Opirus pomijając wygląd, to cena podstawowa wyższa niż BMW 5 czy Audi A6 wszystko tłumaczy(mimo ,że opirus ma dużo większy silnik i bogatsze wyposażenie).
Image
Grandeur miał podobny problem, kiedyś w motorze napisali ,że jest rzadszy niż Ferrari 599 :wink:
Image

_________________
http://jkbudownictwo.pl/ - Projektowanie CAD, kosztorysowanie budowlane, wydruki wielkoformatowe, poligrafia .
https://www.facebook.com/jkbudownictwo


Nie, 02.12.2007, 11:26
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post 
Alfisti4ever napisał(a):
Chrysler Crossfire


Po częsci sie zgodzę, bo stylistycznie coś ciekawego, lecz w gruncie rzeczy to dosyć tandetne auto (jeśli chodzi o jakość ).

Fiat Stilo - jak najbardziej niewypał, dobre auto, które niestety nie sprzedawało się tak, jak by mogło pod inną marką.

Corrado? Zdecydowanie nie, sprzedaż mała ze względu na wywindowaną cene, poza tym auto świetne, w przeciwieństwie do Cali, która coupe tylko udaje.


Alfisti4ever napisał(a):
Scenic RX4 z tego co mi wiadomo tez hitem sprzedazy nie zostal


Nisza rynkowa do zapełnienia, która spłodziła później Fiaty Panda 4x4 i inne popierdóki, które jedyne co z terenem mają wspólnego, to napęd na 4 kółka ;)

Thalia, Multipla czy Ssang Young - można je uznać za paskudne (SY mi się podoba), ale nie wypał motoryzacyjny? Nic z tych rzeczy :!:

Roomcajs napisał(a):
Teraz chyba dobrze trafiÄ™, a chodzi konkretnie o mercedesa vaneo


Myślę, że smiało można do tego dodać R klass ;)

Alex1992 napisał(a):
. Miał być czymś nowym i oryginalnym, ale w ogóle się nie przyjoł.


PrzyjÄ…Ĺ‚ ;)

Fakt, auto stworzone dla tylnej kanapy... dla kogo? Prezesi się tym wozić z kierowcą nie będą.

Cytuj:
Ja bym jeszcze dopisał DU Espero.


Niewypał? Nie do końca. Tania "limuzyna". Nie jeździ tego mnóstwo, ale czy Leganzy też jest tak dużo?
A teraz z mojego punktu widzenia - każdy Espero, jakie napotkam mnie puszcza na światłach etc. jakaś taka sympatia :lol:

Moim zdaniem pasowałba by Marea Weekend - moim zdaniem naprawdę ładne, całkiem niezłe auto, które ciężko na drogach spotkać.

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Nie, 02.12.2007, 12:00
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 381
Samochód: Saab 9-3
Post 
Ice napisał(a):
Alfisti4ever napisał:
Scenic RX4 z tego co mi wiadomo tez hitem sprzedazy nie zostal


Nisza rynkowa do zapełnienia, która spłodziła później Fiaty Panda 4x4 i inne popierdóki, które jedyne co z terenem mają wspólnego, to napęd na 4 kółka Wink


a nie no z tym to sie nie zgodze a babcia panda 4x4 z lat 80-tych? scenic a panda to 2 inne bajki!
a ten paskudny ssangyong sie calkiem niezle sprzedaje na rynkach dalekiego wschodu
podobnie koeanskie limuzyny nie przyjely sie w europie owszem ale one sa robione pod rynek dalekowschodni i amerykanski gdzie calkiem niezle schodza bo i stawki celne inne i troche inna stylistyka sie podoba

_________________
Fan ON


Nie, 02.12.2007, 12:11
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2000
Miejscowość: Zawichost
Post 
Myślę że śmiało można tu umieścić naszego Mikrusa Wyprodukowano 1728 szt. a miał przecież zmotoryzować Polskę:
Image.

_________________
http://jkbudownictwo.pl/ - Projektowanie CAD, kosztorysowanie budowlane, wydruki wielkoformatowe, poligrafia .
https://www.facebook.com/jkbudownictwo


Nie, 02.12.2007, 13:38
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 381
Samochód: Saab 9-3
Post 
Rynek to chyba miał niewiele do powiedzenia w przypadku mikrusa, znajac zycie to pewnie tak ustalila partia coby nie wyprzedzic motoryzacyjnie ruskich

_________________
Fan ON


Nie, 02.12.2007, 13:43
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 383
Miejscowość: BI
Samochód: Astra classic
Post 
przypomnialo mi sie cos czego jeszcze nikt nie wymienil
honda hr-v, fajowe auto , ktore sie nie sprzedawalo zbyt dobrze bo cena byla zbyt wysoka w poronaniu do tego co oferuje , i byl malo praktyczny

Image

Image

se.com

_________________
Opel astra classic 1,4 60 ospałych rumaków "asterix"
Java CZ 350 '84 "cezeta"


Nie, 02.12.2007, 15:07
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2000
Miejscowość: Zawichost
Post 
Przypomniało mi się:
BMW M1
Image
nie trafił w swoje czasy
DeLorean
Image
to samo co w przypadku BMW kryzys paliwowy przyczynił sie do klęski
Ford Edsel
Image
kształt grilla niektórym kojarzący sie z waginą, i ogólnie niezbyt udana stylizacja
.

_________________
http://jkbudownictwo.pl/ - Projektowanie CAD, kosztorysowanie budowlane, wydruki wielkoformatowe, poligrafia .
https://www.facebook.com/jkbudownictwo


Nie, 02.12.2007, 15:41
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 381
Samochód: Saab 9-3
Post 
skoro jestesmy przy bmw no to tez piekne ciezke coupe z poczatku lat 90-tych czyli seria 8. chyba tylko cena byla w tym przypadku przezaporowa bo auto jest bez zarzutu
sory za brak fotki ale nie umiem wlepic ale mysle ze ktos wklei tak piekne auto

_________________
Fan ON


Nie, 02.12.2007, 17:46
Profil

Postów: 2831
Post 
mad4max napisał(a):
mysle ze ktos wklei tak piekne auto

Image

_________________
← Szał trójek :) Był. Bo nie spodobał się jakiemuś prostakowi z uprawnieniami.


Nie, 02.12.2007, 18:16
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1832
Miejscowość: SG
Samochód: 323F (BJ)
Post 
Toyota FJ Cruiser

Image
Image

_________________
<--- To było moje autko - Cadillac De Ville '92; 4.9L V8...


Pon, 03.12.2007, 10:55
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 8586
Miejscowość: Wrocław
Samochód: Włoski
Post 
Emer napisał(a):
Toyota FJ Cruiser

Auto jest paskudne, ale czy to niewypal :? :?: Ciezko stwierdzic :wink:

_________________
Alfa Romeo - la meccanica delle Emozioni
Dźwięk V6 Busso o poranku, jak espresso dla uszu!
La vita è troppo corta per non guidare italiano!

Why can't we just love everybody and judge them by the car they drive?


Pon, 03.12.2007, 11:18
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 383
Miejscowość: BI
Samochód: Astra classic
Post 
Emer napisał(a):
Toyota FJ Cruiser

Image
Image



w stanach sie podobno super sprzedaje , u nas mało tego bo oficjalnie go nie sprowadzaja , takze napewno niewypalem ta toyota nie jest

_________________
Opel astra classic 1,4 60 ospałych rumaków "asterix"
Java CZ 350 '84 "cezeta"


Pon, 03.12.2007, 12:38
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2188
Post 
...niewypały...

kiedyś w Rosji powstawało auto które miało zastąpić zasłużoną Nivę, jednak zadania nie spełniło...

Image

Image

następnym pojazdem jest Moskwicz 2142, auto które miało pokrzyżować plany na rynku rosyjskim, mercedesowi czy bmw

Image


...Peugeot 307 3D dość szybko zniknął ze sprzedaży...
Image


Pon, 03.12.2007, 14:17
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 8586
Miejscowość: Wrocław
Samochód: Włoski
Post 
Nissan Almera Tino 2000-2006r. Niestety auto sie nie przyjelo :wink: Mimo iz niezwodne i porzadne, to jednak przeszkoda okazala sie stylistyka i cena, oraz dosyc ograniczona ilosc silnikow :wink:
Image

_________________
Alfa Romeo - la meccanica delle Emozioni
Dźwięk V6 Busso o poranku, jak espresso dla uszu!
La vita è troppo corta per non guidare italiano!

Why can't we just love everybody and judge them by the car they drive?


Wto, 04.12.2007, 10:24
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 335 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018