Obecny czas: Śro, 24.06.2026, 21:52




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1558 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 78  Następna
Telefony komórkowe 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 1185
Samochód: Schuka-B
Post 
sl65amg napisał(a):
chyba bede musial rozkrecac tel choc nie to ze mi ten piasek utrudnia zycie ale mnie denerwuje.


...jak się zdecydujesz, to zainwestuj dychę w porządnego torxa, nie rozkręcaj przypadkiem takimi śmiesznymi "L" kluczykami - śrubki są dosyć delikatne i łatwo je rozwiercić takim czymś...

_________________
"Oszczędny to będzie na przykład "golfik III w tedeiku", tyle że z radością z jazdy nie ma to wiele wspólnego. Już lepiej Poloneza, obciach mniejszy"

- mastah Jonas


Sob, 06.10.2007, 12:10
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3007
Post 
KHOT dzieki wlasnie patrzylem za kluczem na allegro... choc znalazlem go przypadkiem przy obudowach(do niektorych daja gratis)
----
do wszystkich ktorzy nie znaja

zedge.net - strona z darmowym stuffem dla komorek - tapety,motywy itp itd... trzeba tylko konto zalozyc

_________________
NIE KIKAJ W TO

Kto zajmuje sie Twoja dziewczyna gdy ty jestes tu?

ze swiata statystyk-90% właścicieli BMW kupiło je tylko dlatego, że nie potrafiło przeliterować słowa Mercedes ;)


Sob, 06.10.2007, 12:44
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1391
Miejscowość: Racibórz
Samochód: 126p 652ccm
Post 
polecam rĂłwnieĹĽ stronÄ™ lasyk.net teĹĽ wszystko darmowe do SE


Sob, 06.10.2007, 12:51
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1185
Samochód: Schuka-B
Post 
Ja używam czegoś takiego: Allegro - tylko Topex - całe 7zł kosztował i jest świetny, a kupiłem go jak już zmasakrowałem dokładnie wszystkie śrubki w dawnej swojej 5510... :twisted:

Zedga chyba wszyscy tu już znają, dawałem w Mam Prośbę, razem z Mobile9... :wink:

_________________
"Oszczędny to będzie na przykład "golfik III w tedeiku", tyle że z radością z jazdy nie ma to wiele wspólnego. Już lepiej Poloneza, obciach mniejszy"

- mastah Jonas


Sob, 06.10.2007, 14:03
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1357
Miejscowość: Kolonia Łucka
Post 
Zastanawiam się nad zmianą telefonu. Otóż interesują mnie:

http://www.allegro.pl/item248348574_now ... klep_.html
http://www.allegro.pl/item248108398__no ... znan_.html
http://www.allegro.pl/item248778220__no ... znan_.html
http://www.allegro.pl/item249068150_nok ... kolry.html
http://www.allegro.pl/item248627894_now ... znie_.html

który waszym zdaniem był by lepszy, którego możecie mi polecić ?

_________________
"Powiedzcie mi, jak żyć w świecie w którym wiele jest dla niewielu, a niewiele dla reszty...?"


Nie, 07.10.2007, 9:00
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7825
Miejscowość: Szczecin
Samochód: nazi hacz fwd pb
Post 
A musi być koniecznie Nokia? Za około 500-550zł możesz mieć k750i lub k550i, albo trochę lepszy taki:
http://www.allegro.pl/item253016168_se_ ... wa_15.html

_________________
PB RWD jest wysoko


Nie, 07.10.2007, 9:05
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 224
Miejscowość: z domu
Post 
Rafi_15 napisał(a):
który waszym zdaniem był by lepszy, którego możecie mi polecić ?


ZaleĹĽy co oczekujesz od telefonu?

_________________
>>> www.ubuntu.pl <<<


Nie, 07.10.2007, 10:51
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1357
Miejscowość: Kolonia Łucka
Post 
bartez napisał(a):
A musi być koniecznie Nokia?



Mam telefony noki od prawie 6 lat i mam do nich sentyment. Po prostu nie mam przekonania do Sony Ericssona, nie wiem dlaczego.


Cytuj:
ZaleĹĽy co oczekujesz od telefonu?



stawiam na praktyczność, wytrzymałość, jakość no i żeby był telefonem w miarę przybajeżony :P

_________________
"Powiedzcie mi, jak żyć w świecie w którym wiele jest dla niewielu, a niewiele dla reszty...?"


Nie, 07.10.2007, 16:17
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post 
Mam teraz telefon w Plusie z taryfą Mix, niedługo kończy mi się kontrakt (zostało jedno doładowanie) Jakoś przyzwyczaiłem się do plusa i do tej taryfy więc zamierzam ponownie skorzystać z ich oferty. Upatrzyłem sobie Nokie 5200, widziałem też 5300 która wygląda dokładnie tak jak 5200 ale różnią się aparatem, niestety w Mixie dostępny jest tylko 5200 z gorszym aparatem, ale ja z reguły nie przywiązuje większej wagi do tego jakie telefon robi zdjęcia, od zdjęć mam w końcu cyfrówkę ;) Chciałem się dowiedzieć co myślicie o tym telefonie, może mieliście z nim styczność ? Jak tak to jak się sprawdzał ?

Jest też kilka innych telefonów na warunkach jakie chciałbym mieć (42 doładowania za 30 zł)
http://www.plus.pl/oferta_indywidualna/ ... index.aspx

MoĹĽe jest tam jeszcze jakiĹ› rewelacyjny telefon w rewelacyjnej cenie wg. was ? ;)

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Nie, 07.10.2007, 17:57
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4056
Miejscowość: tu i tam....
Post 
Obiecane fotki z SE 550i
i szczerze jestem zaskoczony, że tak ładnie wyszły (oczywiście nie wszystkie :oops: z takiej tyciej pstykaweczki
Najlepiej wychodzi przyroda, zieleń roślinki
W trybie macro też sobie całkiem dobrze radzi,
ale jak psuje to tak na całego.... :lol: rozwala ostrość, najlepiej szukać dobierać odpowiednie tryby do obiektów fotografowanych, a ma tam troche tych opcji

klik :arrow:
Auto - normalny i Nieskończoność
ImageImageImage

ImageImageImage

ImageImage

Macro
ImageImageImage

ImageImage

ImageImage
(zdjęcia bez żadnej obróbki prosto z aparaciku

Telefonik bardzo fajny wgrałem kilka gierek wyściowych i bez problemu działają tylko ekranik zbyt tyci by się na nim cieszyć grami :roll:
Muzyke przez słuchaweczki też pięknie odtwarza
Ogólnie polecam, jest podobno szybszy od droższych kuzynów takich jak k750i czy innych a możliwości całkiem niezłe :D

_________________
A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :


Nie, 07.10.2007, 19:19
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1741
Miejscowość: Mochle
Samochód: Škoda Octavia Combi
Post 
szczeĹĽe mĂłwiÄ…c to fotki takie sobie :twisted:
tu przykładowe zdjecia z K750i:
Image Image Image Image Image Image

:wink:

2 ostatnie były robione po zmianie softa na W800 i z sterownikiem aparatu Kriomag 21.9 :wink:

_________________
"Ten, kto staje się potworem, zrzuca z siebie ciężar bycia człowiekiem." - Samuel Johnson


Nie, 07.10.2007, 20:18
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 224
Miejscowość: z domu
Post 
Rafi_15 napisał(a):
stawiam na praktyczność, wytrzymałość, jakość no i żeby był telefonem w miarę przybajeżony Razz


Te wszystkie cechy trochę gryzą się ze sobą - jak chcesz mieć "bajery" to nie oczekuj, że telefon będzie odporny na upadki itp (to nie Nokia 3310 która można było grać w nogę i nadal działała ;)) - niestety coś za coś. Jeżeli chodzi Ci o praktyczność to polecam telefony z symbianem (jest kilka takich telefonów różnych producentów). Fakt takie telefony działają "wolniej" niż zwykłe ale za to ma się praktycznie nieograniczone możliwości - dajmy pierwszy z brzega życiowy przykład - chcesz by klawiatura automatycznie Ci się blokowała po iluś tam sekundach. Przy zwykłym telefonie gdy producent takiej opcji nie uwzględnił to praktycznie można powiedzieć, że auto blokowanie się klawiatury nie możesz mieć natomiast jeżeli masz symbiana to ściągasz za free z neta programik (kilka kilo) i wgrywasz w kilku prostych ruchach - i już masz auto blokowanie klawiatury :). Takich przykładów jest wiele :).

P.S. Jak znajdÄ™ chwile czasu to porobiÄ™ kilka fotek swoja NokiÄ….

_________________
>>> www.ubuntu.pl <<<


Nie, 07.10.2007, 20:38
Profil

Postów: 173
Miejscowość: Brzeźno/Poznań
Post 
ixxos - a czy w twoim k550i zacinaja sie klawisze bodajze 046 :?: bw sumie zastanawiam sie nad tym telefonem no ale czytalem cos tam o tej przypadlosci tego telefonu...

_________________
przepraszam za błędy i brak polskich znaków :)


Pią, 12.10.2007, 10:14
Profil

Postów: 992
Miejscowość: Stargard Szczecinski
Samochód: makaron
Post 
Co do fotek, fakt, k750 robi swietne, ale wymaga do tego dobrego swiatla... wystarczy, ze zrobi sie troche ciemniej i juz ziarno....

tu macie probki. Te w nocy byly robione po kilku piwach w spizu :oops: wiec.. wybaczcie.
Image Image Image

Image Image Image


Pią, 12.10.2007, 10:26
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4056
Miejscowość: tu i tam....
Post 
ksyniu22 napisał(a):
ixxos - a czy w twoim k550i zacinaja sie klawisze bodajze 046 :?: bw sumie zastanawiam sie nad tym telefonem no ale czytalem cos tam o tej przypadlosci tego telefonu...


nie- :lol: :lol: sprawdzałem jeszcze specjalnie
to podobno była jakaś przypadłość oprogramowania- kilka miesięcy temu, tak gdzieś na wiosne
też to czytałem po różnych forach
najwyraĹşniej juĹĽ to poprawili, naprawili :D

_________________
A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :


Pią, 12.10.2007, 18:07
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 529
Miejscowość: Ruda Śląska/Głuchołazy
Samochód: Volvo 480 Turbo
Post 
A Ja mam takie pytanie. Mam nowa Nokie 6288 czy jakoś tak. Bylo wgrywane polskie menu i po wgraniu zablokowała sie karta pamięci. NIgdy wczeniej nie bylo na niej zadmego hasla a teraz nagle żada od emnie hasla. Jak to jest mozliwe? W serwisie mi wmawiaja,ze musialam wczensije dac haslo na ta karte a chyba wiem,ze nie dawalam.... weźcie mi to wytlumaczcie bo mnie szlak trafi.


Pią, 12.10.2007, 18:10
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 6186
Miejscowość: Jarosław
Post 
Ja sie własnie zastanawiam nad k550i i nie wiem czy opłaca się go wżiąć. Widziałem kilka postów wyzej foty i powiem że ciakweie wyglądają ale chciałbym się więcej dowiedzieć o nim. co wam w nim przeszkadza a co pomaga.
Z góry dzięki.

_________________
http://picasaweb.google.pl/gibki8/Depec ... z11022010#
https://picasaweb.google.com/gibki8/Col ... onNarodowy



Życie jest zbyt krótkie żeby jeździć dieslem!!


Pią, 12.10.2007, 19:37
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 78
Miejscowość: WWA
Post 
a co myslicie o nokii 6630? wlasnie opchnołem LGc3310 i jeszcze mam siemensa a65 i SEk310i i jak je sprzedam to zamierzam wlasnie kupic nokie :lol: macie jakies doswiadczenia z ta nokia?? aha jak ktos chetny łykąć siemensa lub SE to pisac madziadd@interia.pl :twisted:

_________________
Była Honda będą Volva, tak to wygląda...


Śro, 17.10.2007, 9:06
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post 
Czy kiedyĹ› sprzedam swojÄ… NokiÄ™ 3200? :/

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Śro, 17.10.2007, 13:58
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post 
Czy nową baterie należy formatować raz czy może nawet dwa, trzy razy aby osiągnęła pełną wydajność ? :>

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Czw, 18.10.2007, 18:05
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1558 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 78  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018