Obecny czas: Pon, 22.06.2026, 5:32




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 42 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
1971-1977 Alfa Romeo Montreal 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 1658
Miejscowość: Grudziądz
Post 
pardon napisał(a):
wspaniała fura.... to sie nazywa badlook.... cwanylook ... z ruchomymi brwiami ...
nie to co dzisiejsze badlooki zrobione z taśmy izolacyjnej :D

_________________
"mój samochód powstał dawno temu, gdy reklama zachwalała przyśpieszenie i pęd, wolność dalekich podróży, a nie schowki, uchwyty, oszczędność paliwa i ładowność bagażnika..."


Czw, 23.03.2006, 12:58
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 8972
Miejscowość: ignorant motoryzacji
Samochód: hiszpański szajs
Post 
Jesli ktoś chciałby robic kiedys jakieś 3dVT tego pojazdu to proszę oto dość ciekawy blueprint (1008x586px 198kB)

http://www.pardon.setia.pl/monteral_2.jpg

a oto miniaturka

Image

_________________
instalacje elektryczne bielsko-biała Czysciwo Bielsko pralnia dywanów puławy Domy Mieszkalne Pościel dla dzieci fan alfa romeo na wieki Moderator też człowiek - nabija posty i trolluje i ch*j


Czw, 23.03.2006, 23:58
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5421
Miejscowość: Zagłębie Dąbrowskie
Samochód: Bravo T-Jet
Post 
Wspaniałe auto, poprostu śliczne :)

_________________
Alfa Romeo
Fabricca Italiana Automobili Torino

Fan włoskich samochodów od zawsze na zawsze


Pią, 24.03.2006, 7:11
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1417
Miejscowość: z południa
Post 
Za***iste jest, naprawdę udane autko - niesamowity efekt robi ten jak to nazwaliście seryjny badlook :wink:

_________________
Ab alio exspectes, alteri quod feceris !


Pią, 24.03.2006, 16:41
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3271
Miejscowość: Zewsząd
Samochód: Opel Astra 1,6
Post 
Image
Image
Image\
Image
Image
żródło: carsfromitaly.net

Kocham to auto :D

_________________
"Był las nie było was, będzie las nie będzie was"
Prymas Wyszyński


Śro, 20.06.2007, 17:33
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4102
Miejscowość: Jelenia Góra
Samochód: Nadal ich za mało..
Post 
PIĘKNA. ZAPIERA DECH W PIERSIACH. JEST NIESAMOWITA. Cóż więcej pisać, gdy nie wiem jakich słów użyć :shock: :shock: :?:

_________________
S T A N C E | W O R K S


Śro, 20.06.2007, 22:35
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1658
Miejscowość: Grudziądz
Post 
a ja taką jezdziłem :mryellow: :mryellow: :mryellow: i tak wyglądał mój ryjek- :mryellow:

_________________
"mój samochód powstał dawno temu, gdy reklama zachwalała przyśpieszenie i pęd, wolność dalekich podróży, a nie schowki, uchwyty, oszczędność paliwa i ładowność bagażnika..."


Śro, 20.06.2007, 22:56
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1645
Post 
Ta zielona 3 posty wcześniej jest śliczna!!!

_________________
Driving an E-Type Jaguar roadster with the top down along a winding country road in the late evening summer sun must surely rate as one of the world's finest driving experiences.


Czw, 21.06.2007, 7:19
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 8586
Miejscowość: Wrocław
Samochód: Włoski
Post 
Mac_Abra napisał(a):
a ja taką jezdziłem

Pozazdroscic :> A jak udalo im sie Ciebie z niej wyciagnac :?: :wink: Ona jest przepiekna :twisted: Poprostu CUDO :twisted:

_________________
Alfa Romeo - la meccanica delle Emozioni
Dźwięk V6 Busso o poranku, jak espresso dla uszu!
La vita è troppo corta per non guidare italiano!

Why can't we just love everybody and judge them by the car they drive?


Czw, 21.06.2007, 9:57
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1658
Miejscowość: Grudziądz
Post 
Alfisti4ever napisał(a):
A jak udalo im sie Ciebie z niej wyciagnac

zobaczyłem SZ! :)

_________________
"mój samochód powstał dawno temu, gdy reklama zachwalała przyśpieszenie i pęd, wolność dalekich podróży, a nie schowki, uchwyty, oszczędność paliwa i ładowność bagażnika..."


Czw, 21.06.2007, 11:55
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 456
Miejscowość: Lublin
Post 
niezły, ale ten jest ładniejszy

Image

_________________
Evolution GT-Winner and Losers!


Sob, 07.07.2007, 18:42
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 8586
Miejscowość: Wrocław
Samochód: Włoski
Post 
No nie zeby to byl inny model ktory mozna znalezc na tym forum
http://www.samochodyswiata.pl/viewtopic ... ght=spider
np tutaj :> Tam wklej to zdjecie i bedzie okej :wink:

_________________
Alfa Romeo - la meccanica delle Emozioni
Dźwięk V6 Busso o poranku, jak espresso dla uszu!
La vita è troppo corta per non guidare italiano!

Why can't we just love everybody and judge them by the car they drive?


Nie, 08.07.2007, 10:35
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1658
Miejscowość: Grudziądz
Post 
http://www.pyrateam.sylaba.pl/spotkania ... stko_jasne

mamy taką w POLSCE!!! zobaczyc takei cos na ulicy.... ehhh. chocbym miał zaraz potem umrzec. mimo ze widziałem. dotykałem, siedziałem to moge umrzec zaraz po ujrzeniu jej pyszczka! :)

_________________
"mój samochód powstał dawno temu, gdy reklama zachwalała przyśpieszenie i pęd, wolność dalekich podróży, a nie schowki, uchwyty, oszczędność paliwa i ładowność bagażnika..."


Śro, 22.08.2007, 23:09
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 579
Samochód: Fiat Bravo 1.8 GT
Post 
Co tu napisać żeby nie powtarzać tego co wszyscy? :lol: Kocham to auto, jest podniecające, piekne, super cooll itd, itp.... Ehhh to jest dopiero piękność. Połączenie stylistyki włoskiej i amerykańskiej również w tym modelu sprawdziło się wspaniale.


Pią, 24.08.2007, 19:53
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 211
Miejscowość: GDZIEŚ
Post 
Jak każda alfa poprostu piękana. I te światła poprostu bomba ,chciał bym nim jezdzić.:)

_________________
http://s1.metaldamage.onet.pl/c.php?uid=154498


Sob, 25.08.2007, 10:52
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 8586
Miejscowość: Wrocław
Samochód: Włoski
Post 
Mac_Abra napisał(a):
http://www.pyrateam.sylaba.pl/spotkania.php?currDir=./2005-09-18_-_Montreal_i_wszystko_jasne

Zobaczyc i umrzec :twisted: To by byl chyba zawal albo atak serce lub nagle palpitacje :wink:

_________________
Alfa Romeo - la meccanica delle Emozioni
Dźwięk V6 Busso o poranku, jak espresso dla uszu!
La vita è troppo corta per non guidare italiano!

Why can't we just love everybody and judge them by the car they drive?


Nie, 26.08.2007, 20:27
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1185
Samochód: Schuka-B
Post 
masaczek2 napisał(a):
Jak każda alfa poprostu piękana.


...Alfa miała w swojej historii taką rozpiętość stylingu, że twierdzenie o "każdej" to już fanatyzm... :wink:

...a mi tam siÄ™ nie podoba, prawie jak muscle car. WolÄ™ julkÄ™ spider... :P

_________________
"Oszczędny to będzie na przykład "golfik III w tedeiku", tyle że z radością z jazdy nie ma to wiele wspólnego. Już lepiej Poloneza, obciach mniejszy"

- mastah Jonas


Nie, 26.08.2007, 20:43
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2013
Miejscowość: Białystok
Samochód: szwedzka cegła
Post 
Miłośników marki prosimy o przyjęcie pozycji siedzącej :twisted:




Image


To cudowne zdjęcie znalazłem we własnej szafce, w kalendarzu z 1990 r :mryellow: Stąd nienajlepsza jakość - to tylko skan, ale i tak robi wrażenie 8)

_________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.' - S. Lem


Pią, 31.08.2007, 16:50
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 8586
Miejscowość: Wrocław
Samochód: Włoski
Post 
:shock: Chce taka :twisted: :!: :!: :!: :!: Meravigliosa creatura :wink:

_________________
Alfa Romeo - la meccanica delle Emozioni
Dźwięk V6 Busso o poranku, jak espresso dla uszu!
La vita è troppo corta per non guidare italiano!

Why can't we just love everybody and judge them by the car they drive?


Sob, 01.09.2007, 19:37
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20837
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: 1971-1977 Alfa Romeo Montreal
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
classicdriver

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Śro, 29.08.2012, 21:38
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 42 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018