Obecny czas: Pią, 29.03.2024, 8:42




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2093 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 105  Następna
Życie wokół nas... 
Autor Wiadomość
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Ĺ»ycie wokół nas...
Chciałem założyć temat tak naprawdę o dupie marynie :twisted: Niech każdy się tu wyżali co mu na sercu leży :twisted:

Co bym widział w tym temacie? Ciekawe rzeczy z tego co tam się dzieje u forumiaków, albo jakieś obserwacje ciekawe :twisted:

To ja zaczne :twisted:

Hejka, jestem Ice... :twisted:


Jade wczoraj o 16 przez Żeromskiego (centrum miasta) na rowerze - w pracy pare rzeczy się skończyło i musiałem skoczyć na mini zakupy. Na deptaku pełno rodzinek i innych spacerowiczy - spotkałem przy fontannach jednego śpiącego żula, drugiego 100 metrów niżej wzdłuż żeromskiego przytulonego od chodnika do ławki. W parku kolejny żul śpiący na ławce, a na ul. Witolda koleś łażący po pijaku na czworaka....

.. i gdzie ta kochana straż miejska, co się potrafi przypieprzać do siknięcia o 2 nocy w krzaczek i przechodzenia nie na pasach w środku nocy, gdy co drugi samochód to właśnie strażaki lub policja?

A teraz drugi wątek, z cyklu "Hoolywood rządzi się własnymi prawami". Jak to jest, że każdy pościg wygląda w ten sposób, że jeden drugiego dogania przez 15 sekund, a potem przez pół filmu nagle nie moze wyprzedzić? I jeszcze jedno w kwestii pościgów - kocham, gdy policja ściga złodziejów, albo nawet byle kto się ściga - niezależnie czy jest to Fiat 125p vs. Lambo, czy Nysa kontra BMW 850 - auta i tak jeżdżą tak samo szybko :mryellow:

I jeszcze jeden wątek tego durnego topicu :twisted: Do szału mnie doprowadza, gdy widze włosa na mydle :mryellow:

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Pon, 06.08.2007, 23:03
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 6345
Miejscowość: Bielsko-Biała
Samochód: E36 318ti / 626 gf
Post 
wkurwia mnie niemilosiernie ze mam kolegow ktorzy nie przejada sie na rower w gory a mamy wlasciwie kawalek do nich :roll:
i wkurza mnie wszystko inne :wink:
edit
oprocz driftu i rwd

_________________
http://www.tanidrift.pl


Pon, 06.08.2007, 23:09
Profil

Postów: 2831
Post 
A mnie tyłek swędzi :(

_________________
← Szał trójek :) Był. Bo nie spodobał się jakiemuś prostakowi z uprawnieniami.


Pon, 06.08.2007, 23:17
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post 
Joey napisał(a):
A mnie tyłek swędzi :(


Podrapał bym Cię, ale kenji zaraz zazdrosny będzie :roll:

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Pon, 06.08.2007, 23:18
Profil

Postów: 2831
Post 
Ten kenji to zawsze musi pokrzyżować mi plany :/

_________________
← Szał trójek :) Był. Bo nie spodobał się jakiemuś prostakowi z uprawnieniami.


Pon, 06.08.2007, 23:20
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4465
Post 
No to ja tez coĹ› napisze.

Jade ostatnio przez miasto i widze, że robi się korek, już z daleka słychać wycie syren, zwalniam, kolumna samochodów powoli toczy się do przodu więc można sie przyjżeć co sie dzieje. Widze radiowozy, dużo radiowozów, ze 20, może więcej, wypadek?, nieee, bomba? nieee, otóż tak wygladą eskorta kibiców z dworca PKP na stadion piłkarski...
No ja przepraszam wszystkich kibiców, fanów piłki itd, ale czy to jest sport?, czy to są kibice?
Lubie rajdy, wiecie czym sie zajmuje policja na rajdzie? kierowaniem ruchu, jak jest mecz w siatke to zajmuje sie tym samym, czemu do cholery w piłce tez nie może być tak samo?
Wiem, że mało to ambitne, ale mnie właśnie to wkurza, ale włosy na mydle chyba jeszcze bardziej.

_________________
"Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców..."


Pon, 06.08.2007, 23:31
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 488
Miejscowość: yście wzieli ta kabina
Post 
A mnie denerwuje przedni hamulec w moim rowerze to tarczówka i ciągle ociera. Robiłem go już sto razy i dalej sie pierdzieli... :evil:

_________________
Don't drink and drive, smoke and fly...


Wto, 07.08.2007, 0:17
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4102
Miejscowość: Jelenia Góra
Samochód: Nadal ich za mało..
Post 
moĹĽe masz krzywÄ… tarcze... :> :wink:

Mnie też wkurza włos na mydle. Szczególnie, jak nie moge go sciągnąc. Wczoraj mi taki jeden uciekał przed 2 minuty :roll: Bezczelny


A dzisiaj to strasznie pechowo sie mój dzień na drodze rozpoczął... Na początku już mi jeden samochód wyskoczył z parkingu przed samym kołem i nawet nie raczył burak przeprosić, później drugi to samo, wyskoczył z podpożądkowanej nie patrząc w ogóle, czy coś nadjeżdza z którejkolwiek strony. Po południu jak wyjeżdżałem spod McDonalds'a mało mnie samochód nie puknął (jego wina, ja miałem pierwszeństwo) Zatrzymał się z piskiem opon dosłownie 10 cm od mojej nogi). I jak tu sie nie wkur*ić? Tyle ode mnie :P

_________________
S T A N C E | W O R K S


Wto, 07.08.2007, 0:27
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post 
dexterek napisał(a):
A mnie denerwuje przedni hamulec w moim rowerze to tarczĂłwka i ciÄ…gle ociera.


Też miałem ten problem - kupiłem z lekko skrzywioną tarczą, ale udało mi sie wyregulować tak że już nie obciera.

Ale kurna ImbusĂłw nie mam od roku i nie mam jak sobei dokrecic dobrze hamuli w bike'u :/

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Wto, 07.08.2007, 0:30
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 488
Miejscowość: yście wzieli ta kabina
Post 
Ice napisał(a):
Ale kurna ImbusĂłw nie mam od roku i nie mam jak sobei dokrecic dobrze hamuli w bike'u

wybierz się do sklepu i kup, nie są drogie-ja za 9 imbusów topex'a dałem 8zł... a tarcze jutro chyba zdejmuje i zobaczę czy jest prosta...

_________________
Don't drink and drive, smoke and fly...


Wto, 07.08.2007, 0:32
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 6345
Miejscowość: Bielsko-Biała
Samochód: E36 318ti / 626 gf
Post 
dexterek napisał(a):
Robiłem go już sto razy i dalej sie pierdzieli..

tarcze masz krzywa, mnie to wkurzalo i na v-brake wymienilem :lol:

_________________
http://www.tanidrift.pl


Wto, 07.08.2007, 9:05
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 552
Miejscowość: Tarnów
Samochód: Opel Astra G
Post 
Jak już jesteśmy w temacie hamulców to mógłby mi ktoś polecić jakieś dobre klocki do V-Break-ów ? właśnie po 2 miesiącach użytkowania nie zostało mi nic z takich klocków http://www.allegro.pl/item218037916_klo ... _szt_.html
Klocki oczywiście tylko na przód bo tyłu praktycznie nie używam :wink: Cena musi być niezbyt wysoka max 35 zł za 4 klocki ( wole kupić 2 ). Nie obchodzi mnie czy zuzyją sie szybko czy będą nie do zdarcia. Mają dobrze hamować.


Wto, 07.08.2007, 10:03
Profil

Postów: 1621
Samochód: Leon I
Post 
a mnie denerwuje że na samochód musze czekać jeszcze co najmniej 2 i pół miesiąca :/

_________________
Jan Paweł II (18.V.1920r. - 2.IV.2005r.)


Wto, 07.08.2007, 10:10
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9296
Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
Post 
Freeze napisał(a):
a mnie denerwuje że na samochód musze czekać jeszcze co najmniej 2 i pół miesiąca


To na E36 taki boom teraz? :twisted: :twisted:

_________________
locha lover


Wto, 07.08.2007, 10:19
Profil

Postów: 1621
Samochód: Leon I
Post 
ha ha :lol: przedwczoraj mój kumpel kupił :lol: ale ja nie na E36 :wink:

_________________
Jan Paweł II (18.V.1920r. - 2.IV.2005r.)


Wto, 07.08.2007, 10:20
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7080
Miejscowość: Sokółka -----> Belastok
Samochód: das Astra von Opel
Post 
Rules napisał(a):
Widze radiowozy, dużo radiowozów, ze 20, może więcej, wypadek?, nieee, bomba? nieee, otóż tak wygladą eskorta kibiców z dworca PKP na stadion piłkarski...
No ja przepraszam wszystkich kibiców, fanów piłki itd, ale czy to jest sport?, czy to są kibice?

nie nasza wina, że wszyscy jesteśmy wrzucami do jedmego worka z oszołomami, ale jest jeden plus, przynajmniej szybko na stadion nas dowożą, hehe 8)

_________________
"Najpierw słyszysz rap, dopiero potem wjeżdża fura,
na 17 calach, na których moja Astra kula!!" 8)

http://www.astraklub.pl


Wto, 07.08.2007, 10:31
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9296
Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
Post 
A na jakie auto czekasz, Freeze?

_________________
locha lover


Wto, 07.08.2007, 11:11
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5418
Miejscowość: Zagłębie Dąbrowskie
Samochód: Bravo T-Jet
Post 
Szukam roweru do 1000 zł narazie jestem nastawiony na to cudo co o nim sądzicie ??
http://www.kross.pl/images/sklep/352/02_HEXAGON-V5.jpg

_________________
Alfa Romeo
Fabricca Italiana Automobili Torino

Fan włoskich samochodów od zawsze na zawsze


Wto, 07.08.2007, 11:18
Profil

Postów: 1621
Samochód: Leon I
Post 
kenji napisał(a):
A na jakie auto czekasz, Freeze?

i tu tkwi problem :mryellow: jest kilka propozycji ale wszystko zależy od budżetu mojego i rodziców.. mam nadzieję że już w październiku będe mógł je umieść w topie 'garaż', a deczko wcześnie 'Porady dla kupujących' :wink:

_________________
Jan Paweł II (18.V.1920r. - 2.IV.2005r.)


Wto, 07.08.2007, 11:59
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 8971
Miejscowość: ignorant motoryzacji
Samochód: hiszpański szajs
Post 
Freeze napisał(a):
jest kilka propozycji


moĹĽna wiedziec jakich masz juĹĽ faworytĂłw ? chociaĹĽ marka/segment :> ?

_________________
instalacje elektryczne bielsko-biała Czysciwo Bielsko pralnia dywanów puławy Domy Mieszkalne Pościel dla dzieci fan alfa romeo na wieki Moderator też człowiek - nabija posty i trolluje i ch*j


Wto, 07.08.2007, 12:01
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2093 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 105  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018