Obecny czas: Czw, 28.03.2024, 9:46




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 498 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Następna
2008 Fiat 500 / 500 USDM 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 988
Post 2008 Fiat 500 / 500 USDM
Oficjalne zdjęcia:

Image
Image
Image
Image
Image
Image

filmik:
http://213.215.221.16/Fiat_500_Premiere ... ll_ENG.swf

Jak w maluchu - Nową 500-kę będzie napędzał dwucylindrowy silnik benzynowy o poj. ok. 900cm

Danych narazie niezaduĹĽo :?

_________________
0.o


Wto, 20.03.2007, 21:58
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 289
Miejscowość: Bielsko Biała
Samochód: Renault Kangoo
Post 
Lepszy niż Seicento. :wink: Ale to nic dziwnego. Zresztą dodam, że widzę te "pięćsetki codziennie parę razy na ulicach mojego miasta (z tym że zamaskowane :wink: )


Wto, 20.03.2007, 22:18
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1278
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Skoda Octavia
Post 
Piekny, cudny, chcę go mieć :) Linie klasyczne a wnętrze bardzo retro. Tą kierownice już widziałem live :P a nowy znaczek Fiata pasuje do niego jak ulał. Chciałbym tylko zobaczyć go w jakiś ciemniejszych kolorach.

_________________
Mac is back


Wto, 20.03.2007, 22:20
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3300
Post 
Ciekawe czy czarne zderzaki w podstawie :lol:

_________________
Cytuj:
okol napisał(a):
A juz IMO napewno lepsze niz obecne Bravo, ktore jest zupelnie nijakie.


Wto, 20.03.2007, 22:20
Profil

Postów: 248
Post 
Uroczy... Cudowny... Piekny... Wspanialy... Rewelacyjny...
Olsniewajacy !!! :)


Wto, 20.03.2007, 22:23
Profil

Postów: 1621
Samochód: Leon I
Post 
beznadziejny, pokraczny zgarbiony kurdupel. Kolejny śmieć do jazdy miejskiej. Jedna panda już wystarczy. Ale żeby trochę zarobić fiat postanowił wcisnąć idiotom, którzy będą się zachwycać i kupować go ze względu na jego świeżość.
Ale przyznam że wnętrze jak na takiego kurdupla to mi się podoba :mryellow:
jestem ciekawy jaka będzie jego cena. Rozchodzić się będzie jak świeże bułeczki..

_________________
Jan Paweł II (18.V.1920r. - 2.IV.2005r.)


Wto, 20.03.2007, 22:30
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1464
Miejscowość: Północ
Post 
Freeze napisał(a):
Ale żeby trochę zarobić fiat postanowił wcisnąć idiotom, którzy będą się zachwycać i kupować go ze względu na jego świeżość.


Szanuje twoją opinią, ale trochę się hamuj. Nie jestem idiotom, a zachwycam się nim i gdyby miał możliwość to nawet bym go kupił. :roll: Bez przesady. :/ Nie każdy jest imbecylem, idiotom, głupkiem itd., któremu podoba się auto wbrew tobie. :/

_________________
www.exoticcars.pl

www.autogaleria.pl


Wto, 20.03.2007, 22:34
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9296
Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
Post 
Mogłoby zastąpić Seicento.

_________________
locha lover


Wto, 20.03.2007, 22:35
Profil

Postów: 1621
Samochód: Leon I
Post 
hehe wiedziałęm że sie przyczepi ktoś i pewnie nie będziesz jedyny. Może przesadziłem ze słownictwem ale mi z zewnątrz się nie podoba.
kenji napisał(a):
Mogłoby zastąpić Seicento.

Czy ja wiem :roll: Wolałbym jednak seicento

_________________
Jan Paweł II (18.V.1920r. - 2.IV.2005r.)


Ostatnio edytowany przez Freeze, Wto, 20.03.2007, 22:37, edytowano w sumie 1 raz

Wto, 20.03.2007, 22:35
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 4079
Miejscowość: WROCŁAW
Samochód: VOLVO
Post 
Śliczny bobasek! Cukiereczek! Kluseczka! Perełka w gamie Fiata.

Jeśli cena będzie utrzymana na poziomie Toyoty Aygo (czyli najdroższej z Knedliczków), to znamy nowego króla segmentu A :wink:

:mryellow: :mryellow: :mryellow:


Wto, 20.03.2007, 22:37
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post 
Autko całkiem ładne, ale wydaje mi się, że na tych zdjęciach jest najbogatsza wersja. Już widze liste opocji, za każde gówienko trzeba będzie dopłacać, lista opcji będzie miała "100" stron i jak przyjdzie co do czego to auto będzie cholernie drogie. Fiat chciał mieć chyba lifestylowe auto typu Mini, ale nie sądze, że to się sprawdzi. I te dwa cylindry :roll:

Jeśli moje przypuszczenia się nie spełnią zwracam honor Fiatowi ;)

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Wto, 20.03.2007, 22:39
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4465
Post 
Mi sie strasznie podoba, małe, stylowe, ma swój charkter i to jest chyba najważniejsze, juz teraz moge powiedzieć, że bardziej do mnie trafia niz np: Mini, jako stylowa zabawka bedzie znakomity, a dwa cylindry moim zdaniem nadają mu tylko więcej oryginalnosci, a to jest jak najbardziej potrzebne w takim samochodzie.

_________________
"Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców..."


Wto, 20.03.2007, 22:45
Profil

Postów: 2831
Post 
Na tych zdjęciach wygląda super. Seicento i Panda mogą się schować (chociaż Panda ma przewagę w postaci 5 drzwi). Ogólnie bardzo mi się podoba. Przypomina mi trochę VW Lupo, ale jest nieporównywalnie ładniejszy.

_________________
← Szał trójek :) Był. Bo nie spodobał się jakiemuś prostakowi z uprawnieniami.


Wto, 20.03.2007, 23:00
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2290
Miejscowość: Wrocław
Post 
G E N I A L N Y !

Mam 0 zastrzeżeń. Po nudnawych CC i SC mamy wreszcie godnego następcę legendarnej pięćsetki. Kiedyś muszę go mieć. Mam nadzieję, że nie przesadzą z ceną i że 0.9 nie będzie jedynym silnikiem w gamie.

_________________
HLVS!


Wto, 20.03.2007, 23:18
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 289
Miejscowość: Bielsko Biała
Samochód: Renault Kangoo
Post 
Guerrillero napisał(a):
Po nudnawych CC

Co ty chcesz od CC? Był świetny jak na swoje lata.


Wto, 20.03.2007, 23:27
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2290
Miejscowość: Wrocław
Post 
Absolutnie nie mówię, że był brzydki czy nieudany. Wręcz przeciwnie - sam bardzo lubię ten model, ale ich stylistyka nie była jakoś porażająca. A w Trepiuno jestem zakochany na zabój.

_________________
HLVS!


Wto, 20.03.2007, 23:40
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9968
Miejscowość: z krainy wiecznego zachodu słońca
Post 
Nie oszukujmy się, następcą Seicento to to nie będzie. Ewidentny lajfstajlowy konkurent dla mini, tylko bardziej w stylu retro. Tu liczy się styl, a nie cena i oszczędność. I w tej kategorii to rewelacyjny samochód. Bardzo ładny, stylowy, w dobry sposób nawiązujący do pięknego poprzednika. Cena tak jak zapowiadane 'między pandą a grande punto" i tak jest niższa niż Smart czy Mini. A samochód jest zdecydowanie bardziej pozytywnie zakrecony. Duże TAK

_________________
Moderator nie obraza innych - moderator dobitnie zwraca uwage
I zaprawdę powiadam wam, sama znajomość z OBRem nie powoduje, że jesteście szybsi od włoskich hatchy FWD - bo nie jesteście


Wto, 20.03.2007, 23:41
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3945
Post 
Wygląda bardzo dobrze, a wnętrze ma świetne.
Czekam na wiÄ™cej szczegółów, ale cena 10.000 € to jak za Twingo, chciaĹ‚by zobaczyć dane aby mĂłc je porĂłwnać, ale zdecydowanie najĹ‚adniejszy w klasie 3 drzwiowych samochodĂłw klasy A (liczÄ…c, ĹĽe wnÄ™trze jest to wersja standardowa a nie jakaĹ› lux)

_________________
Nie dyskutuj nigdy z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem


Śro, 21.03.2007, 0:23
Profil

Postów: 2541
Samochód: YS3D i G21 M340i
Post 
Mnie osobiście ciekawi jak to autko przejdzie crash-testy ... poza tym patrząc na odległość między kierownicą a siedliskiem - zdecydownie za małe toto dla mnie (zresztą w SC podobny problem miałem). Jeśli było by to w miare bezpieczne - idealne autko co by kupić babie jak nie ma się kasy na beetla, miniaka, czy ypsilona. Zakładając , że makaroniarze nie wyskoczą z ceną np. 15 tys. euro...


Śro, 21.03.2007, 6:52
Profil

Postów: 484
Miejscowość: Gdańsk
Post 
Włosi po trawią robić piękne auto. Jak Bravo, GP i teraz ten "maluszek".


Śro, 21.03.2007, 7:07
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 498 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018