Dźwigi, pojazdy przeładunkowe, budowlane, rolnicze i wszelkie inne
Pią, 29.12.2006, 11:19
to neiwiedyialem o tzm to w takim rayie ciekawe jak licyzli
Pią, 29.12.2006, 11:21
wiesz to nie trudne szerokośc pługa razy prędkość i masz
Pią, 29.12.2006, 13:20
A jeszcze jedno jak mowisz ze oral na okolo to po co mu obrotowy plog? a co do obliczn to chodzi mi o to jak liczyli Case cyz caly czas czy na nawrotak zatrzymywali. A jeszcze do rekordu MF to masz racje bo plug jest na wsyztskich zdieciach w ta sama strone odwrocony. tylko poco robili obracany jak mogli zrobic zwykla zagonowke
Pią, 29.12.2006, 16:20
A Gregorie Besson robi zagonówki?? Moim zdaniem dla pokazania siły ciągnika. ze zagonówką było by łatwiej a po za tym nie widziałem jescze tak łaczonych zagonówek bo nikt juz soe w to nie bawi
Pią, 29.12.2006, 17:26
No tak ale wyjatek by zrobil jak piszecie ze robi specjalnie na ta impreze to czego nie zrobi zagonowego dalby wiecj skib a tak to ciagnik niepotrzbnie traci swoja moc

Ale ju8z chyba zrozumialem dlaczego tak bo orke bija w obrotowych nie zagonowych
Pią, 05.01.2007, 22:05
Oki39 napisał(a):A jeszcze do rekordu MF to masz racje bo plug jest na wsyztskich zdieciach w ta sama strone odwrocony. tylko poco robili obracany jak mogli zrobic zwykla zagonowke
A moze zrobili lekko obrótówke,po to aby ten MF seri 8xxx uciagnoł i zeby wszyscy mówil ize on taki silny ze ciagnie tyle skib,a w rzeczywistowci to by sie usrał po gacie.Mnie tez jedno dziwi,widziałem kiedys filmik Fenda 926 jak ciagna ponad 12 skib Lemkkena obrotówke i ma koła blizniacze i ledwo to mu szło,a tu pokazali ze MF potraffi uciagnac bodajze 17 skbi bez bliżniaków:/Dla mnie to to troche głupi i czemu tego rekordu nie bili w ściernisku?a nei w glebie juz zruszonej przez pług i agregat.
Wto, 23.01.2007, 14:46
tam jest wszystko dopracowane tak aby wygladalo szokujaco ale tak nie bylo. Po sciernisku to ten case by nawet nie drygnal po takim polu to mój farmtrac 70 4WD to by nawet z 4 obrotowymi by poszedl tylko nie wiem czy by podniósł
Wto, 23.01.2007, 21:10
Hehe,no z podniesieniem Farmtrac by miał problem bo on podniesie cos koło 3,200KG.A tam własnei specjalnie dali juz pole przygotowane w mulcz,zeby ciagnik sie "nie usrał"Bo jak puscili by w sciernisko to te gasienice by mu raczej popekały,albo skrzynai biegów ni wytrzymała by obciażenia:/Wiec w tym sie nie popisali
Wto, 23.01.2007, 21:16
no to pewnie na taką okazje to by mi przygotowali 4 półzawieszane ale by byla jazda
Wto, 23.01.2007, 21:29
hehe,tylko hydraulika w twoim farmtracku by padła.Bo tam jest bodajze 37litrów/min a do 4 obrotowej potrzeba chociaż 50:)
Wto, 23.01.2007, 21:30
heh to fakt
Wto, 23.01.2007, 21:33
To byś dospawał sobie drązek,i bys recznie przewracał pług,a na kazdym uwrociu wysiadka,przeżut i spowrotem do ciagniczka:D
Wto, 23.01.2007, 21:35
eee ja bym nie wyskakiwal ekipe bym sobie wynajÄ…Ĺ‚ i by smigali
Wto, 23.01.2007, 21:38
heh...tez dobry sposób:)Jakiegos menela spod skelpu bys zgarnoł,dał bys mu jabola w reke i panie przemieniaj pan strone pługa:)Za dwa jabole on by był poprostu w niebie:)
Śro, 24.01.2007, 10:00
rumun19 napisał(a):heh...tez dobry sposĂłb:)Jakiegos menela spod skelpu bys zgarnoĹ‚,daĹ‚ bys mu jabola w reke i panie przemieniaj pan strone pĹ‚uga:)Za dwa jabole on by byĹ‚ poprostu w niebie:)
Nie wiem czy jeden by dał rade bo jakby podczepił Ibis XXL Corn????On waży sporo-ile dokładnie nie wiem,nie działa mi stornka Uni Gr.
Nie, 28.10.2007, 3:18
to pole ma strasznie duĹĽy obszar...
a nie wspomnie już o szerokości "pługów" i mocy jakiej potrzeba aby to pociągnąć...
Nie, 28.10.2007, 9:36
jakis czas do tyłu, tak max miesiąc widzialem jak przez moja wioche ciagneli takiego case STX 480 na tirze. jechal z niemiec gdzies w polske albo dalej. maszynka robi wrażenie.
Nie, 28.10.2007, 21:49
jebitna maszyna i rekord nieziemski. a fotka z rzutu drobiu na pole robi wraĹĽenie.
Pon, 29.10.2007, 13:14
Jakie maszyny
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.