 |
 |
 |
|
Obecny czas: Sob, 27.06.2026, 13:34
|
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy
|
Strona 1 z 1
|
[ 10 posty(ów) ] |
|
Naczepy i przyczepki z Waldhuizen Wagenbouw
| Autor |
Wiadomość |
|
ixxos
Postów: 4056 Miejscowość: tu i tam....
|
 Naczepy i przyczepki z Waldhuizen Wagenbouw
_________________ A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :
|
| Sob, 21.01.2006, 12:02 |
|
 |
|
Szakall69
Postów: 5892 Miejscowość: Kraków
Samochód: Audi A3 1.8 `98
|
|
| Sob, 21.01.2006, 13:52 |
|
 |
|
kenji
Postów: 9296 Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
|
czy to to jest kosiarka?? kurna chce taka!!
ixxos jak zwykle zarzuca super galerie o rzezcach ktore nam sie nie snia nawet 
_________________ locha lover
|
| Sob, 21.01.2006, 14:45 |
|
 |
|
ixxos
Postów: 4056 Miejscowość: tu i tam....
|
Szakall69:
to taki wyścigowy, tak żeby nie było wątpliwości
kenji
niestety nie wiem co to za maszyneria, wyglÄ…da bardzo bojowo 
_________________ A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :
|
| Sob, 21.01.2006, 15:46 |
|
 |
|
Grześq
Postów: 663 Miejscowość: Szczecin
|
to Iveco jest świetne, nie dość, że dostawczak, to jeszcze trzyosiowy ciągnik, ciekawe czy silnik ma standardowy czy jakiś wzmocniony trochę??
_________________ o gustach się nie dyskutuje... i bardzo dobrze, bo ja czasami mam spaczony gust
|
| Sob, 21.01.2006, 17:04 |
|
 |
|
Szakall69
Postów: 5892 Miejscowość: Kraków
Samochód: Audi A3 1.8 `98
|
Grześq silnik mają chyba seryjne - był kiedyś temat o Mersedesie Sprenterze ciągniku siodłowym i on własnie ( według ixxosa  ) miał seryjny silnik 
|
| Nie, 22.01.2006, 19:13 |
|
 |
|
Grześq
Postów: 663 Miejscowość: Szczecin
|
Szakall69 dzięki za info. A tak swoją drogą to szkoda, bo możnaby je podrasować troszkę  napęd chociaż na dwie tylne (mowa o tym Iveco co zacytowałem) osie... ehhhhhhhh marzenia dobra rzecz 
_________________ o gustach się nie dyskutuje... i bardzo dobrze, bo ja czasami mam spaczony gust
|
| Nie, 22.01.2006, 19:39 |
|
 |
|
Oki39
Postów: 36
|
Bialy ciagnik jest przeznaczony do wyscigow takimi o to przerobionymi ciagnikami to nie jest kosiarka a model jest John Deere 
|
| Czw, 28.12.2006, 16:57 |
|
 |
|
Szakall69
Postów: 5892 Miejscowość: Kraków
Samochód: Audi A3 1.8 `98
|
GrzeĹ›q napisał(a): osie... ehhhhhhhh marzenia dobra rzecz
taaaa w Europie jakoś nie lubią ( albo nie mogą ) montować więcej osi niz np. w USA , a szkoda 
|
| Czw, 28.12.2006, 17:47 |
|
 |
|
Mibay
Postów: 1357 Miejscowość: Kolonia Łucka
|
Heh fajne komplety, ciekawe co to za ciÄ…gniki, czyĹĽby dragstery?? 
_________________ "Powiedzcie mi, jak żyć w świecie w którym wiele jest dla niewielu, a niewiele dla reszty...?"
|
| Pią, 29.12.2006, 18:30 |
|
|
|
Strona 1 z 1
|
[ 10 posty(ów) ] |
|
Kto jest online |
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość |
|
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum Nie możesz edytować swoich postów na tym forum Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
|
|  |
|