 |
 |
 |
|
Obecny czas: Sob, 27.06.2026, 15:08
|
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy
|
Strona 1 z 1
|
[ 12 posty(ów) ] |
|
Betongbil -Skandynawskie "gruszki"
| Autor |
Wiadomość |
|
ixxos
Postów: 4056 Miejscowość: tu i tam....
|
 Betongbil -Skandynawskie "gruszki"
_________________ A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :
Ostatnio edytowany przez ixxos, Wto, 19.12.2006, 16:33, edytowano w sumie 1 raz
|
| Śro, 22.02.2006, 13:15 |
|
 |
|
Grześq
Postów: 663 Miejscowość: Szczecin
|
ixxos napisał(a): piÄ™kne zdjÄ™cia trzeba przyznać
Jak piękne wozy to i piękne zdjęcia  . Bardzo przypadły mi do gustu te gruchy z pompą [z Norwegii]. Zamówienie takiego cudeńka jest o wiele tańsze niż gruchy i pompy osobno a i wszystko może jeden człowiek obsłużyć.
_________________ o gustach się nie dyskutuje... i bardzo dobrze, bo ja czasami mam spaczony gust
|
| Śro, 22.02.2006, 13:49 |
|
 |
|
Szakall69
Postów: 5892 Miejscowość: Kraków
Samochód: Audi A3 1.8 `98
|
|
| Śro, 22.02.2006, 16:59 |
|
 |
|
Mason
Postów: 707 Miejscowość: Ode mnie
|
Bardzo fajne foty i ciekawy temat do realizacji ale wydaje mi się ze 3 fotkę ktoś mi już pokazywał.
_________________ STOP "Leśnym skrzatom"
|
| Śro, 22.02.2006, 18:09 |
|
 |
|
ixxos
Postów: 4056 Miejscowość: tu i tam....
|
_________________ A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :
|
| Wto, 19.12.2006, 16:15 |
|
 |
|
kenji
Postów: 9296 Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
|
_________________ locha lover
|
| Wto, 19.12.2006, 16:29 |
|
 |
|
ixxos
Postów: 4056 Miejscowość: tu i tam....
|
zaaktualizowane już - cóś się tam wkręciło 
_________________ A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :
|
| Wto, 19.12.2006, 16:34 |
|
 |
|
Mibay
Postów: 1357 Miejscowość: Kolonia Łucka
|
Fajne sprzęty, bardzo przypadły mi do gustu z tymi trzema osiami z tyłu :d
_________________ "Powiedzcie mi, jak żyć w świecie w którym wiele jest dla niewielu, a niewiele dla reszty...?"
|
| Wto, 19.12.2006, 17:16 |
|
 |
|
Konradek
Postów: 1156 Miejscowość: Jaworzno
Samochód: Opel Corsa D 1.3CDTI
|
Bardzo fajne gruszki. Fajnie wygladaja z trzema osiami to fakt. I wogóle jakie one czyściutkie, nie to co u Nas (w większości przypadków). Podoba mi sie to ostatnie zdięcie. Gruszka + przyczepka całkiem fajnie to wyglada 
_________________ 05.07.2007r. - kat. B 16.10.2010r. - Instruktor nauki jazdy kat.B kat.C - 14.09.2012r. kat.D - 20.02.2012r. kat.C+E - w trakcie
|
| Wto, 19.12.2006, 18:12 |
|
 |
|
Mefisto
Postów: 2386 Miejscowość: Miechów [KMI]
Samochód: FIAT Punto Evo
|
Naprawde betoniarka jaka jest kazdy widzi ale te pozwalaja popatrzec na ten typ pojazdow zupelnie z innej perspektywy. Bardzo przyjemne zdjecia.
_________________ [']Zulu - 2 X 1990 - 11 II 2007['] PAMIĘTAMY
|
| Wto, 19.12.2006, 20:20 |
|
 |
|
PABEX
Postów: 44 Miejscowość: PIOTRKOW TRYB
|
Ta betoniarka w żurawiem to poto zeby podnosic beton w kubełku na daną wysokosc jeśli jest mniejsza ilosc betonu potrzebna
|
| Czw, 21.12.2006, 18:10 |
|
 |
|
Oki39
Postów: 36
|
Siemak jestem nowy
Ale piekne wozy tam to maja marki a u mnie same tatry i kamazy. Raz na rok sie trafi jakiem Man i Merc 
|
| Śro, 27.12.2006, 13:55 |
|
|
|
Strona 1 z 1
|
[ 12 posty(ów) ] |
|
Kto jest online |
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości |
|
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum Nie możesz edytować swoich postów na tym forum Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
|
|  |
|