Obecny czas: Nie, 28.06.2026, 15:42




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
TIEMA XC2200 i NORTH-BENZ 
Autor Wiadomość
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20837
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post TIEMA XC2200 i NORTH-BENZ
Ostatnio było sporo dymu na forum w sprawie chińskich kopii Hummera, dolewam więc oliwy do ognia :lol:
Tym razem kopie ciężarowych Mercedesów

TIEMA XC2200
Image
Image
Image
Image
Image

NORTH-BENZ HEAVY-DUTY TRUCK
Image
Image
Image
Image
Image

Nawet znaczki majÄ… podobne :lol: Ale bojowe sÄ….
(c) sinodefence.com

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Czw, 09.11.2006, 14:28
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4056
Miejscowość: tu i tam....
Post 
ale one może są na licencji Merca, w Chinach wiele światowych koncernów zainwestowało i sprzedaje tam pod różnymi lokalnymi markami

Tak czy siak Merc,

_________________
A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :


Czw, 09.11.2006, 16:54
Profil

Postów: 1378
Miejscowość: Jarocin, Poznań
Post 
merc....

_________________
http://www.prisonplanet.com/


Czw, 09.11.2006, 18:08
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 330
Miejscowość: Sobótka
Post 
OOoo niezłe :!: Wygląda jak merc ale te znaczki troche inne :!:

_________________
Miłość do Boga, aut i ciężarówek, która nigdy sie nie skończy...
www.globetrotter.fotosik.pl


Nie, 12.11.2006, 13:41
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 51
Miejscowość: Góra
Samochód: Hyundai Trajet
Post 
uderzające podobieństwo :D do merca


Sob, 25.11.2006, 17:30
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1357
Miejscowość: Kolonia Łucka
Post 
Praktycznie się nie różnią wersjami z Niemiec. Trudnp dostrzec jakieś niepodobieństwa.


Sob, 25.11.2006, 19:51
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1182
Miejscowość: Oborniki Śląskie
Samochód: Renault Clio
Post 
A te znaczki to już podobne do Magirusa-Deutza mają :) A te ciężarówki to licencja czy "samowolka" jakaś ??

_________________
Elastyczne maty piaskowe ELASTON - nowość na rynku --> www.ELASTONE.pl


Sob, 25.11.2006, 22:07
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20837
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post 
Wszystko za zgodÄ… MB
Cytuj:
North-Benz heavy-duty trucks are based on German Mercedes-Benz truck technologies and built by North-Benz heavy-Duty Truck Co. Ltd, a joint venture formed by Inner-Mongolia First Machinery Group Corporation (FIRMACO) of Baotou, Innner-Mongolia; China North Industries Corporation (NORINCO); and DailmerChrysler. The truck is available in 4X4, 6X6, and 8X8 configurations. A number of North-Benz trucks are currently in service with the PLA as heavy-duty cargo carrier and weapon system chassis.

PROGRAMME

China signed the agreement with Daimler-Benz (now DailmerChrysler) to co-produce Mercedes-Benz heavy-duty trucks locally under license in September 1988. Chinese leaders hope that this deal would help fulfil the growing demands for high-performance heavy-duty trucks from both military and civil sectors in China since the late 1980s. FIRMACO, a NORINCO subordinate company located in Baotou, Inner-Mongolia was chosen as the main Chinese contractor. The actual technology transfer took place at rather slow pace. The truck manufacturing line was not finished until 1995. The joint venture Baotou North-Benz Group Corporation was formed in 1996 for the marketing of the Chinese-built North-Benz truck.


(c) sinodefence.com

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Sob, 25.11.2006, 23:37
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018