Obecny czas: Nie, 28.06.2026, 1:59




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 
Wrzucam trochę ciężarówek amerykanów i europejczyków 
Autor Wiadomość

Postów: 423
Miejscowość: Tomaszów Maz.>okolice
Post Wrzucam trochÄ™ ciężarĂłwek amerykanĂłw i europejczykĂłw
:twisted: ImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageI tu niesamowita sprawa :wink: ImageImageImageImageImageImageImageImagei moja ulubiona seria ScaniiImageImageImageImageKoniec na dziś heh wrzucę jescze galeryjke jutro pięknych Saab-Scanii :twisted: i naczepy wieloosiowe i wózkowe i napisze na czym polega różnica między nimi w ułatwieniu transportu...(specjalista się znalazł :twisted: )


Pon, 18.09.2006, 21:21
Profil

Postów: 423
Miejscowość: Tomaszów Maz.>okolice
Post 
Hehe no i jeśli zdaże to tuningowanych :twisted:


Pon, 18.09.2006, 21:23
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 129
Post 
ten truck na dziewiÄ…tej fotce ma dziwnÄ… naczpe, troszke krĂłtka. dziwnie teĹĽ wyglÄ…da truck ze sleeperem na 2 osiach. tak ogĂłlnie to fajna galeria


Wto, 19.09.2006, 6:09
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5421
Miejscowość: Zagłębie Dąbrowskie
Samochód: Bravo T-Jet
Post 
Na tych fotka świetnie widać jaka jest wielka różnica pomiędzy ciężarówkami amerykańskimi a europejskimi.
Amerykańskie są wielkie, muskularne prawdziwe czołgi na kołach
Europejskie wyglądają trochę tandetnie jakieś plastikowe zderzaczki i inne pierdółki.

_________________
Alfa Romeo
Fabricca Italiana Automobili Torino

Fan włoskich samochodów od zawsze na zawsze


Wto, 19.09.2006, 6:25
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 8972
Miejscowość: ignorant motoryzacji
Samochód: hiszpański szajs
Post 
wspaniałe okazy :shock: Wiem że czasami jest trudno założyć jakiś temat bardziej określony merytorycznie - ale to nic... taki "worek" też się przyda ... można temat rozszerzac wrzucająć tu inne ciekawe okazy niekoniecznie nadające się do założenia konkretniejszego tematu 8)

_________________
instalacje elektryczne bielsko-biała Czysciwo Bielsko pralnia dywanów puławy Domy Mieszkalne Pościel dla dzieci fan alfa romeo na wieki Moderator też człowiek - nabija posty i trolluje i ch*j


Wto, 19.09.2006, 8:26
Profil

Postów: 1378
Miejscowość: Jarocin, Poznań
Post 
fajne bryczki... ciekawy amerykanie maja styl tuningu... u nas w tirach widac tylko nalepki i maskotki na przedniej szybie.. wstretnie to wyglada....

_________________
http://www.prisonplanet.com/


Wto, 19.09.2006, 16:35
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 330
Miejscowość: Sobótka
Post 
witek11 napisał(a):
u nas w tirach widac tylko nalepki i maskotki na przedniej szybie.. wstretnie to wyglada....


To prawda a jak takie cos widze to jest mi niedobrze, ostatnio koles jechał przez moja miejscowosc i mial lampki choinkowe na szybie :x :)

_________________
Miłość do Boga, aut i ciężarówek, która nigdy sie nie skończy...
www.globetrotter.fotosik.pl


Wto, 19.09.2006, 17:20
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 694
Miejscowość: Charlotte, NC
Samochód: 328i F30;M3 E90;126p
Post 
Tutaj teĹĽ nie brakuje aut z lampkami choinkowymi, a teraz z dyniami, duchami i czarownicami. Ale styl ozdĂłb jest generalnie inny. Nie ma zwyczaju wieszania proporczykĂłw, ani pisania swego imienia. UĹĽywa siÄ™ „handle”, Nicka, czy pseudonimu, ktĂłry czasem jest napisany maĹ‚ymi literkami pod oknem kierowcy. Ozdoby głównie sprowadzajÄ… siÄ™ do lampek, ktĂłrych czasem sÄ… tysiÄ…ce. Teraz jak LEDy staĹ‚y siÄ™ popularne jest to duĹĽo prostsze, bo nie zabiera wiele prÄ…du. TakĹĽe dodatkowe elementy chromowane sÄ… czÄ™stym dodatkiem. „murrals”, malowidĹ‚a na autach sÄ… rzadsze, bo droĹĽsze, ale sporadycznie widać i takie samochody na drogach. PodĹ›wietlane „michelinki” sÄ… niemal gwarancjÄ…, ĹĽe to jedzie Polak, Ukrainiec, Serb, SĹ‚owak, Rumun, czy ktoĹ› taki. Amerykanie nie majÄ… takiego zwyczaju.

Jest też wiele zupełnie nieprzerabianych samochodów i są takie, jak mój. Z kilkoma winylowymi nalepkami przedstawiającymi herby Polski i Krakowa i polską rejestracją, ale bez dodatkowych lampek. Kiedyś spędzałem czas i pieniądze na takie rzeczy, ale mi z czasem przeszło. I tak nigdy nie miałem tego samego auta dłużej niż 4 lata i potem trzeba wszystko zaczynać od nowa, więc dałem sobie spokój.

_________________
FORUM

YOU TUBE


Nie, 29.10.2006, 18:22
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 694
Miejscowość: Charlotte, NC
Samochód: 328i F30;M3 E90;126p
Post 
stoszek napisał(a):
ten truck na dziewiÄ…tej fotce ma dziwnÄ… naczpe, troszke krĂłtka.


Na dziewiątej fotce jest ten sam truck, co na ósmej. To pierwsza naczepa, drugiej za nią widać tylko kawałek. Jest to tzw. B-Train, zestaw składający się z ciągnika, naczepy, która w tylnej części ma także siodło i drugiej naczepy zaczepionej na pierwszą. Taki zestaw nie wymaga dodatkowej osi z dyszlem i siodłem, tzw. dolly, która jest niezbędna do łączenia zwykłych naczep ze sobą. Zestawy popularne w Australii i Nowej Zelandii, a także w Kanadzie i zachodnich stanach USA. Zupełnie niewidoczne na wschodzie Stanów.

_________________
FORUM

YOU TUBE


Nie, 29.10.2006, 18:35
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 129
Post 
na 10też. ale i tak piękne trucki. a z nich te najlepsze, wedlug mnie
Image
Image


Nie, 29.10.2006, 22:04
Profil

Postów: 1378
Miejscowość: Jarocin, Poznań
Post 
noo najladniejsze sa.. z europejskim many sa gora

_________________
http://www.prisonplanet.com/


Pon, 30.10.2006, 16:11
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 51
Miejscowość: Góra
Samochód: Hyundai Trajet
Post 
noo fajne bryki ale zdecydowanie bardziej podobaja mi sie europejskie, głównie to scanie ale takze renault magnum jest niczego sobie


Czw, 16.11.2006, 20:34
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1156
Miejscowość: Jaworzno
Samochód: Opel Corsa D 1.3CDTI
Post 
Bardzo fajne fotki :) Mi sie podobaja i europejskie trucki i maerykańskie. Każda ma coś w sobie :)

_________________
05.07.2007r. - kat. B
16.10.2010r. - Instruktor nauki jazdy kat.B
kat.C - 14.09.2012r.
kat.D - 20.02.2012r.
kat.C+E - w trakcie


Czw, 14.12.2006, 22:19
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1357
Miejscowość: Kolonia Łucka
Post 
Mi się zawsze podobały bardziej amerykańskie ciężarówki od europejskich :D

_________________
"Powiedzcie mi, jak żyć w świecie w którym wiele jest dla niewielu, a niewiele dla reszty...?"


Pon, 18.12.2006, 12:33
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018