| Autor |
Wiadomość |
|
ixxos
Postów: 4056 Miejscowość: tu i tam....
|
 Ural 6464
_________________ A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :
|
| Śro, 04.10.2006, 16:33 |
|
 |
|
Globetrotter
Postów: 330 Miejscowość: Sobótka
|
Osobiście to mi sie podoba, nie jest taka zła jak na Ruska!! 
_________________ Miłość do Boga, aut i ciężarówek, która nigdy sie nie skończy...
www.globetrotter.fotosik.pl
|
| Śro, 04.10.2006, 17:02 |
|
 |
|
Globetrotter
Postów: 330 Miejscowość: Sobótka
|
Chyba wzorowali sie na Amerykanach!! 
_________________ Miłość do Boga, aut i ciężarówek, która nigdy sie nie skończy...
www.globetrotter.fotosik.pl
|
| Śro, 04.10.2006, 17:04 |
|
 |
|
witek11
Postów: 1378 Miejscowość: Jarocin, Poznań
|
Globetrotter napisał(a): Chyba wzorowali sie na Amerykanach!! 
moim zdaniem wlasnie nie... za masywny przod... amerykanskie tirowki tego nie maja... jesli juz dali taki masywny przod .. to wieksze kola by musialy byc.. bo te sa za male i dziwnie to wyglada
_________________ http://www.prisonplanet.com/
|
| Śro, 04.10.2006, 17:16 |
|
 |
|
Globetrotter
Postów: 330 Miejscowość: Sobótka
|
No masz racje teraz dopiero to zobaczyłem!!
_________________ Miłość do Boga, aut i ciężarówek, która nigdy sie nie skończy...
www.globetrotter.fotosik.pl
|
| Śro, 04.10.2006, 17:29 |
|
 |
|
kenji
Postów: 9296 Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
|
No, no, jestem pod wraĹĽeniem.... 
_________________ locha lover
|
| Śro, 04.10.2006, 20:04 |
|
 |
|
johnus
Postów: 423 Miejscowość: Tomaszów Maz.>okolice
|
Hmm nie podoba mi isę osobiście ale jak na rosję to przeszli samych siebie;] ile to bedzie palic?? itd. itp. informacje??
|
| Śro, 04.10.2006, 20:08 |
|
 |
|
Ursus
Postów: 1182 Miejscowość: Oborniki Śląskie
Samochód: Renault Clio
|
witek11 napisał(a): ...amerykanskie tirowki tego nie maja...
A widziałeś amerykańskie tirówki
A co do wyglądu to rzeczywiście jakaś dziwnie masywna - ale to w końcu radziecka produkcja
Ale z boku sprawia wrażenie jakby nie znali pojęcie praw aerodynamiki 
_________________ Elastyczne maty piaskowe ELASTON - nowość na rynku --> www.ELASTONE.pl
|
| Śro, 04.10.2006, 20:51 |
|
 |
|
Grzyws
Postów: 5421 Miejscowość: Zagłębie Dąbrowskie
Samochód: Bravo T-Jet
|
Przód ma bardzo masywny, ale nie jest zła .mnie się podoba
_________________ Alfa Romeo Fabricca Italiana Automobili Torino
Fan włoskich samochodów od zawsze na zawsze
|
| Czw, 05.10.2006, 6:07 |
|
 |
|
ixxos
Postów: 4056 Miejscowość: tu i tam....
|
Ruscy mają taką toporną i masywną stylistyke swoich pojazdów - i widać nawet w najnowszych konstrukcjach trzymają się tego trendu, i ta ciężarówka najlepiej o tym świadczy.
A kabina chyba jest z jakiegoś starszego modelu ("pudło") ale nawet to jakoś połączyli w całość 
_________________ A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :
|
| Czw, 05.10.2006, 6:24 |
|
 |
|
PABEX
Postów: 44 Miejscowość: PIOTRKOW TRYB
|
ciężarówka ma pracować a nie ładnie wyglądac weźmy kamaza może nie jest urodziwy ale jest niedozdarcia taki wól roboczy a ruscy robią ciężarówki na ich rynek tam są jakie drogi ? jaki klimat to ma jeździć i zarabiac a nie stac i pięknie wyglądać
a powiem ze ta kabina to chyba z IVECO TURBO STAR z lat 80
|
| Czw, 05.10.2006, 10:07 |
|
 |
|
Ursus
Postów: 1182 Miejscowość: Oborniki Śląskie
Samochód: Renault Clio
|
PABEX napisał(a): ciężarĂłwka ma pracować a nie Ĺ‚adnie wyglÄ…dac weĹşmy kamaza moĹĽe nie jest urodziwy ale jest niedozdarcia taki wĂłl roboczy a ruscy robiÄ… ciężarĂłwki na ich rynek tam sÄ… jakie drogi ? jaki klimat to ma jeĹşdzić i zarabiac a nie stac i piÄ™knie wyglÄ…dać a powiem ze ta kabina to chyba z IVECO TURBO STAR z lat 80
A uważasz, że Kamaz jest nie do zdarcia ?? Mylisz się. Sprzęgło w Kamazach to najbardziej awaryjna część w tej ciężarówce. O Krazie można powiedzieć, że to prawdziwa radziecka ciężarówka. Kamaz jednak jest bardziej popularny ze względu na tańsze utrzymanie.
_________________ Elastyczne maty piaskowe ELASTON - nowość na rynku --> www.ELASTONE.pl
|
| Czw, 05.10.2006, 10:23 |
|
 |
|
PABEX
Postów: 44 Miejscowość: PIOTRKOW TRYB
|
jak ktos nieumie uzywac sprzegła to o czym mowa umnie w firmie jest kamaz ma juz 10 lat i jeszcze nic niebylo robione
|
| Czw, 05.10.2006, 10:35 |
|
 |
|
Ursus
Postów: 1182 Miejscowość: Oborniki Śląskie
Samochód: Renault Clio
|
PABEX napisał(a): jak ktos nieumie uzywac sprzegĹ‚a to o czym mowa umnie w firmie jest kamaz ma juz 10 lat i jeszcze nic niebylo robione
Wiesz myślę raczej to nie wina umiejętności, ale po prostu przeładowania pojazdu. Pierwsza górka i z sprzęgła się dymi aż 
_________________ Elastyczne maty piaskowe ELASTON - nowość na rynku --> www.ELASTONE.pl
|
| Czw, 05.10.2006, 10:37 |
|
 |
|
PABEX
Postów: 44 Miejscowość: PIOTRKOW TRYB
|
moze i masz racje to w kazdy samochodzie moze sie stac ale teraz w nowych kamazach to juz wkladaja sprzegła sash i podzespoły niemieckie silniki amerykańskie jeździlem nowym kamazem 6x4 silnik 360KM ladownosc 12t ale technicznie to ponat 20 t całkiem niezła fura do roboty elektryka szyb lusterek klima retarder skrzynia biegów zf
|
| Czw, 05.10.2006, 10:47 |
|
 |
|
Ursus
Postów: 1182 Miejscowość: Oborniki Śląskie
Samochód: Renault Clio
|
No a ja cały czas mówiłem o Kamazach z lat 70-80.
_________________ Elastyczne maty piaskowe ELASTON - nowość na rynku --> www.ELASTONE.pl
|
| Czw, 05.10.2006, 11:07 |
|
 |
|
PABEX
Postów: 44 Miejscowość: PIOTRKOW TRYB
|
tu przyznaje racje te samochody kiepskie sa ale jezdza i bedÄ… jeĹşdzic nadal po polskich budowach
|
| Czw, 05.10.2006, 11:11 |
|
 |
|
johnus
Postów: 423 Miejscowość: Tomaszów Maz.>okolice
|
kiepskie może sa ale nie do zabicia i można je naprawić jak Jelcza  groszami np. (spotkałem się z tym przy budowie drogi koło mnie) xD
|
| Czw, 05.10.2006, 12:31 |
|
 |
|
PABEX
Postów: 44 Miejscowość: PIOTRKOW TRYB
|
johnus napisał(a): kiepskie moĹĽe sa ale nie do zabicia i moĹĽna je naprawić jak Jelcza  groszami np. (spotkaĹ‚em siÄ™ z tym przy budowie drogi koĹ‚o mnie) xD
wlasnie tego typu samochody mozn anaprawic za grosze lub za pomoca młotka i srubokreta a zachodnie bez komputera ani rusz
|
| Czw, 05.10.2006, 12:48 |
|
 |
|
Globetrotter
Postów: 330 Miejscowość: Sobótka
|
Niomm..... 
_________________ Miłość do Boga, aut i ciężarówek, która nigdy sie nie skończy...
www.globetrotter.fotosik.pl
|
| Czw, 05.10.2006, 13:36 |
|
|