 |
 |
 |
|
Obecny czas: Nie, 28.06.2026, 1:01
|
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy
|
Strona 1 z 1
|
[ 10 posty(ów) ] |
|
| Autor |
Wiadomość |
|
ixxos
Postów: 4056 Miejscowość: tu i tam....
|
 Volvo FL i FE
Nowe lekkie ciężarówki z Volvo Truck.
Czy one czasem nie sÄ… spokrewnione z Renault Midlum, bardzo podobne kabinki
FL 240
FE 340
(C)http://lkw-infos.net/
_________________ A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :
|
| Pon, 25.09.2006, 14:43 |
|
 |
|
kenji
Postów: 9296 Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
|
Seria FE to nowa seria, nie było jej w ofercie Volvo do tej pory. Widać, że będzie ta seria pełniła rolę pojazdów komunalnych, miejskich...
_________________ locha lover
|
| Wto, 26.09.2006, 14:15 |
|
 |
|
witek11
Postów: 1378 Miejscowość: Jarocin, Poznań
|
fajne.. taka lekka seria..przydadza sie na rynku... tymbardziej iz volvo to renoma
_________________ http://www.prisonplanet.com/
|
| Wto, 26.09.2006, 17:50 |
|
 |
|
Globetrotter
Postów: 330 Miejscowość: Sobótka
|
No fajne są ale ostatnio czytałem w Trailerze że są tam elementy z renault
osobowych, bo podobno volvo kupiło Renault Trucks i Amerykanskiego Macka!!
_________________ Miłość do Boga, aut i ciężarówek, która nigdy sie nie skończy...
www.globetrotter.fotosik.pl
|
| Wto, 26.09.2006, 18:57 |
|
 |
|
Grzyws
Postów: 5421 Miejscowość: Zagłębie Dąbrowskie
Samochód: Bravo T-Jet
|
Globetrotter napisał(a): No fajne sÄ… ale ostatnio czytaĹ‚em w Trailerze ĹĽe sÄ… tam elementy z renault osobowych, bo podobno volvo kupiĹ‚o Renault Trucks i Amerykanskiego Macka!!
A Volvo przecieĹĽ chyba nalezy do VW ??
Kurde aż mi się nie chce wierzyć że Niemiecka bądź tam Szwecka firma wykipiła Amerykańską legende 
_________________ Alfa Romeo Fabricca Italiana Automobili Torino
Fan włoskich samochodów od zawsze na zawsze
|
| Wto, 26.09.2006, 19:16 |
|
 |
|
Globetrotter
Postów: 330 Miejscowość: Sobótka
|
No nie wiem, ale tak słyszałem i widziałem zdjęcie na którym było
Renault,Volvo i jakis Mack!!
_________________ Miłość do Boga, aut i ciężarówek, która nigdy sie nie skończy...
www.globetrotter.fotosik.pl
|
| Wto, 26.09.2006, 19:25 |
|
 |
|
johnus
Postów: 423 Miejscowość: Tomaszów Maz.>okolice
|
Szwedzka... poza tym 3/4 samochodów w rzeczywistości jest.. innej firmy:] a VOLVO akurat to niewielka szkoda bo jest to doskonała firma która moze przyczyni się do powrotu wielkich cięzarówek w USA ponieważ uwaga!! teraz mniej chętnie irmy kupują wielkie trucki Ken'y czy Mack'i właśnie tylko te @$%*^& z silnikiem pod kabiną  ponieważ mniej palą itp.
|
| Wto, 26.09.2006, 21:44 |
|
 |
|
johnus
Postów: 423 Miejscowość: Tomaszów Maz.>okolice
|
|
| Wto, 26.09.2006, 21:47 |
|
 |
|
olokolo
Postów: 78 Miejscowość: Jastrzębie Zdrój
|
johnus napisał(a): jeszcze jedno: zdjÄ™cie MACK'a z VOLVO i RENAULT jeszcze nie oznacza fuzji
Moze i nie oznacza - ale z tego co wiem to Mack nalezy w jakies czesci (mniejszej lub wiekszej) do Renaulta. Tak jak Fraightliner (i wszystkie marki zalezne od niego, min. American LaFrance) nalezy do Daimler-Benza w 100 %.
|
| Śro, 27.09.2006, 13:28 |
|
 |
|
johnus
Postów: 423 Miejscowość: Tomaszów Maz.>okolice
|
hehe tak sobie tylko zażartowałem widziałeś na końcu :  to było w ramach żartu 
|
| Śro, 27.09.2006, 15:15 |
|
|
|
Strona 1 z 1
|
[ 10 posty(ów) ] |
|
Kto jest online |
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości |
|
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum Nie możesz edytować swoich postów na tym forum Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
|
|  |
|