Obecny czas: Czw, 25.06.2026, 4:26




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 60 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Wiesmann MF3 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 3539
Miejscowość: Rzeszów
Post 
spider napisał(a):
el_payaco napisał(a):
spider napisał(a):
o ile się nie myle, to tam testowali wersje zamkniętą...

Mylisz się ;) To był roadster czyli MF3 ;)


już mi to chyba Sadek napisał, tylko ktoś to skasował...


ja to skasowałem bo jednak pewny nie byłem :P

_________________
^^


Nie, 25.09.2005, 14:03
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3539
Miejscowość: Rzeszów
Post 
Image Image Image Image Image Image
(c)autobild

_________________
^^


Czw, 22.12.2005, 20:22
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 22089
Post 
W jasnych kolorach to auto już nie wyglada tak zajebiście :/

_________________
https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/


Czw, 22.12.2005, 22:00
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2394
Miejscowość: Tczew
Post 
Masz rację Wilu ... w ciemnym kolorze auto wygląda bardzo ciekawie, zwłaszcza w czarnym. Auto podobno jeździ rewelacyjnie, Jeremy w którymś z odcinkow zachwcał się nim ... bardzo podoba mi się ten samochód :)

_________________
http://www.wagaciezka.com

Pozdrawiam :P


Czw, 22.12.2005, 22:08
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5434
Miejscowość: Częstochowa
Samochód: 3008
Post 
jak można taki kolor wybrać do auta??!! :roll: :roll:

_________________
ExoticCars.pl


Czw, 22.12.2005, 23:20
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 376
Miejscowość: Gdańsk
Post 
Nawet mi się podoba. Gdyby tylko był troche dłuższ to wtedy byłoby idealnie. Wnętrz też mi się podoba. Jedyne co mi się nie podoba w tym samochodzie to gril z Jaguara.


Pią, 23.12.2005, 22:41
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 22089
Post 
Wiesmann 500th Roadster

Image Image Image Image

(C) carwalls

_________________
https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/


Pon, 07.08.2006, 22:51
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3539
Miejscowość: Rzeszów
Post 
Kurde a chciałem byc pierwszy :P
Środek mógł by zostać, ale na zewnątrz powinien być czarny.

_________________
^^


Pon, 07.08.2006, 22:57
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7825
Miejscowość: Szczecin
Samochód: nazi hacz fwd pb
Post 
Cyfrowy pedkościomierz nie podoba mi sie i nie pasuje tutaj

_________________
PB RWD jest wysoko


Wto, 08.08.2006, 8:24
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 36
Post 
Tak bardzo piękny samochód.Ale ciemniejszy kolor bardziej mu pasuje!


Wto, 08.08.2006, 9:44
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 22
Miejscowość: Czestochowa
Post 
ten cyfrowy wyświetlacz wygląda jak z F1... ładnie mu w tym kolorku... ale wole czarny 8)

_________________
D50 & kilka szkieł
http://statysta.deviantart.com/
http://statysta.carbonmade.com/


Wto, 08.08.2006, 11:31
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 22089
Post 
Image Image Image Image Image Image Image

(C) swisscarsightings

_________________
https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/


Śro, 20.09.2006, 13:35
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 883
Miejscowość: Ruda Śląska / Berlin
Samochód: Peugeot 206
Post 
Mein liebe Wiesmann :mryellow: mein liebe :mryellow:

_________________
Alles Ist Die Sekte


Śro, 20.09.2006, 15:22
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2386
Miejscowość: Miechów [KMI]
Samochód: FIAT Punto Evo
Post 
Bardzo fajny roadster ma charakter w sobie nie ma co dyskutowac

_________________
[']Zulu - 2 X 1990 - 11 II 2007[']
PAMIĘTAMY


Śro, 20.09.2006, 15:38
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1185
Samochód: Schuka-B
Post 
schnauzevonberlin napisał(a):
Mein liebe Wiesmann :mryellow: mein liebe :mryellow:


...aye mate... 8)

..piękne auto do zabawy, perfect in every way...

_________________
"Oszczędny to będzie na przykład "golfik III w tedeiku", tyle że z radością z jazdy nie ma to wiele wspólnego. Już lepiej Poloneza, obciach mniejszy"

- mastah Jonas


Śro, 20.09.2006, 18:20
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1887
Miejscowość: Stalowa Wola / Lublin
Samochód: e46 coupe
Post 
KaĹĽdy model tej marki jest rewelacyjny :!: :mryellow:


Śro, 20.09.2006, 21:29
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 22089
Post 
Wilhelm von Kropkus napisał(a):
KaĹĽdy model tej marki jest rewelacyjny :!: :mryellow:


No w sumie duzo to tego nie ma :roll:

_________________
https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/


Śro, 20.09.2006, 23:10
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20837
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: Wiesmann MF3
Lekki odkop

Wiesmann MF3 Final Edition
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Cytuj:
German automaker Wiesmann teamed up with fashion house Sieger to give its MF3 roadster a fitting send-off after 18 long years on the market. The duo came up with 18 unique designs – one for each year the car was on sale – and one of those cars is currently on display at the Geneva Motor Show.

Besides being the perfect ride for a University of Michigan alum, this machine, like all MF3 models, is powered by an inline six-cylinder engine. In this guise, that mill sends a total of 343 horsepower to the rear wheels.

autoblog.com

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Czw, 08.03.2012, 10:20
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1887
Miejscowość: Stalowa Wola / Lublin
Samochód: e46 coupe
Post Re: Wiesmann MF3
WyjÄ…tkowo paskudne zestawienie kolorystyczne. :|


Czw, 08.03.2012, 11:30
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3769
Post Re: Wiesmann MF3
Tak beznadziejnie dobrali te kolory, ĹĽe chyba tylko kibicom Arki Gdynia siÄ™ spodoba. :wink:

_________________
Czas dostrzec, że fora motoryzacyjne to siedlisko nieudaczników, którzy często nawet nie prowadzili samochodów, jakie skreślili za 'brzydki wygląd', cierpiących na przekonanie, że na prawdę znają się na motoryzacji, gdy... nie mają o niej pojęcia.
Nie marnuj życia, leć robić coś pożytecznego.


Czw, 08.03.2012, 15:03
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 60 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018