 |
|
Obecny czas: Czw, 25.06.2026, 4:26
|
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy
| Autor |
Wiadomość |
|
-=Sadek=-
Postów: 3539 Miejscowość: Rzeszów
|
spider napisał(a): el_payaco napisał(a): spider napisał(a): o ile siÄ™ nie myle, to tam testowali wersje zamkniÄ™tÄ…... Mylisz siÄ™  To byĹ‚ roadster czyli MF3  juĹĽ mi to chyba Sadek napisaĹ‚, tylko ktoĹ› to skasowaĹ‚...
ja to skasowałem bo jednak pewny nie byłem 
_________________ ^^
|
| Nie, 25.09.2005, 14:03 |
|
 |
|
-=Sadek=-
Postów: 3539 Miejscowość: Rzeszów
|
_________________ ^^
|
| Czw, 22.12.2005, 20:22 |
|
 |
|
Wilu
Postów: 22089
|
W jasnych kolorach to auto już nie wyglada tak zajebiście 
_________________ https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/
|
| Czw, 22.12.2005, 22:00 |
|
 |
|
Chicken
Postów: 2394 Miejscowość: Tczew
|
Masz rację Wilu ... w ciemnym kolorze auto wygląda bardzo ciekawie, zwłaszcza w czarnym. Auto podobno jeździ rewelacyjnie, Jeremy w którymś z odcinkow zachwcał się nim ... bardzo podoba mi się ten samochód 
_________________ http://www.wagaciezka.com
Pozdrawiam
|
| Czw, 22.12.2005, 22:08 |
|
 |
|
spider
Postów: 5434 Miejscowość: Częstochowa
Samochód: 3008
|
jak można taki kolor wybrać do auta??!! 
_________________ ExoticCars.pl
|
| Czw, 22.12.2005, 23:20 |
|
 |
|
XC90
Postów: 376 Miejscowość: Gdańsk
|
Nawet mi się podoba. Gdyby tylko był troche dłuższ to wtedy byłoby idealnie. Wnętrz też mi się podoba. Jedyne co mi się nie podoba w tym samochodzie to gril z Jaguara.
|
| Pią, 23.12.2005, 22:41 |
|
 |
|
Wilu
Postów: 22089
|
_________________ https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/
|
| Pon, 07.08.2006, 22:51 |
|
 |
|
-=Sadek=-
Postów: 3539 Miejscowość: Rzeszów
|
Kurde a chciałem byc pierwszy
Środek mógł by zostać, ale na zewnątrz powinien być czarny.
_________________ ^^
|
| Pon, 07.08.2006, 22:57 |
|
 |
|
bartez
Postów: 7825 Miejscowość: Szczecin
Samochód: nazi hacz fwd pb
|
Cyfrowy pedkościomierz nie podoba mi sie i nie pasuje tutaj
_________________ PB RWD jest wysoko
|
| Wto, 08.08.2006, 8:24 |
|
 |
|
Qń
Postów: 36
|
Tak bardzo piękny samochód.Ale ciemniejszy kolor bardziej mu pasuje!
|
| Wto, 08.08.2006, 9:44 |
|
 |
|
porsche maniak
Postów: 22 Miejscowość: Czestochowa
|
ten cyfrowy wyświetlacz wygląda jak z F1... ładnie mu w tym kolorku... ale wole czarny 
_________________ D50 & kilka szkieł
http://statysta.deviantart.com/
http://statysta.carbonmade.com/
|
| Wto, 08.08.2006, 11:31 |
|
 |
|
Wilu
Postów: 22089
|
_________________ https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/
|
| Śro, 20.09.2006, 13:35 |
|
 |
|
schnauzevonberlin
Postów: 883 Miejscowość: Ruda Śląska / Berlin
Samochód: Peugeot 206
|
Mein liebe Wiesmann  mein liebe 
_________________ Alles Ist Die Sekte
|
| Śro, 20.09.2006, 15:22 |
|
 |
|
Mefisto
Postów: 2386 Miejscowość: Miechów [KMI]
Samochód: FIAT Punto Evo
|
Bardzo fajny roadster ma charakter w sobie nie ma co dyskutowac
_________________ [']Zulu - 2 X 1990 - 11 II 2007['] PAMIĘTAMY
|
| Śro, 20.09.2006, 15:38 |
|
 |
|
KHOT
Postów: 1185
Samochód: Schuka-B
|
schnauzevonberlin napisał(a): Mein liebe Wiesmann  mein liebe 
...aye mate...
..piękne auto do zabawy, perfect in every way...
_________________ "Oszczędny to będzie na przykład "golfik III w tedeiku", tyle że z radością z jazdy nie ma to wiele wspólnego. Już lepiej Poloneza, obciach mniejszy"
- mastah Jonas
|
| Śro, 20.09.2006, 18:20 |
|
 |
|
Wilhelm von Kropkus
Postów: 1887 Miejscowość: Stalowa Wola / Lublin
Samochód: e46 coupe
|
KaĹĽdy model tej marki jest rewelacyjny 
|
| Śro, 20.09.2006, 21:29 |
|
 |
|
Wilu
Postów: 22089
|
Wilhelm von Kropkus napisał(a): KaĹĽdy model tej marki jest rewelacyjny 
No w sumie duzo to tego nie ma 
_________________ https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/
|
| Śro, 20.09.2006, 23:10 |
|
 |
|
RR ltd Co.
Moderator
Postów: 20837 Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
|
 Re: Wiesmann MF3
_________________ Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram
|
| Czw, 08.03.2012, 10:20 |
|
 |
|
Wilhelm von Kropkus
Postów: 1887 Miejscowość: Stalowa Wola / Lublin
Samochód: e46 coupe
|
 Re: Wiesmann MF3
WyjÄ…tkowo paskudne zestawienie kolorystyczne. 
|
| Czw, 08.03.2012, 11:30 |
|
 |
|
Michae
Postów: 3769
|
 Re: Wiesmann MF3
Tak beznadziejnie dobrali te kolory, ĹĽe chyba tylko kibicom Arki Gdynia siÄ™ spodoba. 
_________________ Czas dostrzec, że fora motoryzacyjne to siedlisko nieudaczników, którzy często nawet nie prowadzili samochodów, jakie skreślili za 'brzydki wygląd', cierpiących na przekonanie, że na prawdę znają się na motoryzacji, gdy... nie mają o niej pojęcia. Nie marnuj życia, leć robić coś pożytecznego.
|
| Czw, 08.03.2012, 15:03 |
|
|
Kto jest online |
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości |
|
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum Nie możesz edytować swoich postów na tym forum Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
|
|  |