 |
 |
 |
|
Obecny czas: Sob, 27.06.2026, 22:27
|
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy
|
Strona 1 z 1
|
[ 7 posty(ów) ] |
|
Mercedes Benz SK - 1988-1996
| Autor |
Wiadomość |
|
kenji
Postów: 9296 Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
|
 Mercedes Benz SK - 1988-1996
_________________ locha lover
|
| Śro, 13.09.2006, 17:54 |
|
 |
|
witek11
Postów: 1378 Miejscowość: Jarocin, Poznań
|
ogolnie merce mi sie nie podobaja(ciezarowki,bo osobowki sa super).. slyszalem ze silniki im sie psuja... ale z wygladau ladna bryczka...oczywiscie z checia bym sobie nim pojezdzil
_________________ http://www.prisonplanet.com/
|
| Śro, 13.09.2006, 18:46 |
|
 |
|
kenji
Postów: 9296 Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
|
witek11 napisał(a): slyszalem ze silniki im sie psuja
:O a ja pierwsze słyszę coś takiego...Maszyny nie do zajezdzenia...
widać chociażby na przykładzie właśnie SK... 
_________________ locha lover
|
| Śro, 13.09.2006, 18:53 |
|
 |
|
rafcio14
Postów: 379 Miejscowość: Chełm
Samochód: Sedan RWD
|
Bardzo ładne nadwozie. Bojowo wyglądają
_________________ już trzy GT-R`y :D Czekam na resztę :P
http://picasaweb.google.com/rczeryna
|
| Śro, 13.09.2006, 20:19 |
|
 |
|
AutoElegance
Postów: 2 Miejscowość: Radom
|
witek11 a gdzie ty slyszales takie opinie?
silniki MB slyna z bezawaryjnosci i dlugowiecznosci !
U nas w firmie byl taki jako ciagnik siodlowy o mocy 480 KM i nigdy nie nie popsul.
_________________ AutoElegance... (prawie) wszystko czego potrzebuje Twój samochód.
|
| Śro, 13.09.2006, 21:23 |
|
 |
|
witek11
Postów: 1378 Miejscowość: Jarocin, Poznań
|
AutoElegance napisał(a): witek11 a gdzie ty slyszales takie opinie? silniki MB slyna z bezawaryjnosci i dlugowiecznosci !
U nas w firmie byl taki jako ciagnik siodlowy o mocy 480 KM i nigdy nie nie popsul.
kuzyn jezdzi mercem i narzeka na niego...
_________________ http://www.prisonplanet.com/
|
| Czw, 14.09.2006, 17:14 |
|
 |
|
kenji
Postów: 9296 Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
|
witek11 napisał(a): kuzyn jezdzi mercem i narzeka na niego...
Jakim??
To zalezy, jezeli auto bylo katowane od "najmlodyszch lat" to wiadomo, ze dlugo nie pociagnie...
_________________ locha lover
|
| Czw, 14.09.2006, 17:28 |
|
|
|
Strona 1 z 1
|
[ 7 posty(ów) ] |
|
Kto jest online |
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość |
|
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum Nie możesz edytować swoich postów na tym forum Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
|
|  |
|