 |
|
Obecny czas: Sob, 27.06.2026, 14:00
|
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy
| Autor |
Wiadomość |
|
Hans
Postów: 795
|
bardzo ciekawy prototyp, i bardzo ciekawy patent z tymi drzwiami otwieranymi do góry, wcześniej nigdy nie widziałem takiego rozwiązania w cabriolecie, a nazwa Nepta bardzo pasuje do tego auta, szkoda tylko że Reno zawsze robi dobre prototypy a później wogule nie wprowadza do produckji rozwiązań w nich zastosowanych
_________________ ...::: EternaL :::...
|
| Pią, 08.09.2006, 14:32 |
|
 |
|
ZwierZ
Postów: 333 Miejscowość: Toruń /Płock-Poznań
Samochód: Lancia Delta II 1,6
|
a moĹĽe to jest w jakimĹ› sensie przymiarka do "Alpine"  ??
pasowałby taki mocny kabriolet na powrót tej marki,
??

_________________ http://www.motoplaneta.pl
http://www.simp.put.poznan.pl
|
| Pią, 08.09.2006, 14:38 |
|
 |
|
RR ltd Co.
Moderator
Postów: 20837 Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
|
NuĹĽÄ… mnie juĹĽ mnie te przekombinowane prototypy Renault. Wymagana zmiana stylistĂłw... 
_________________ Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram
|
| Pią, 08.09.2006, 20:16 |
|
 |
|
Osiek
Moderator
Postów: 4079 Miejscowość: WROCŁAW
Samochód: VOLVO
|
FILMIK
(u mnie skacze klatkami  )
_________________ >>>
|
| Pią, 08.09.2006, 21:21 |
|
 |
|
Rules
Postów: 4465
|
hm na pewno jest interesujący i bardzo ciekawy, moze bedzie zaczerpnięte coś z tego z tego w przyszłych modelach tej firmy, kto wie moze tak będa wyglądały te samcchody.
|
| Pią, 08.09.2006, 22:38 |
|
 |
|
RR ltd Co.
Moderator
Postów: 20837 Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
|
A te dziwacznie podnoszone drzwi sÄ… juĹĽ w ogĂłle bez sensu... 
_________________ Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram
|
| Pią, 08.09.2006, 23:38 |
|
 |
|
aston
Postów: 3945
|
Osiu napisał(a): :arrow: FILMIK(u mnie skacze klatkami  )
dziwne, ze skacze, spóbuj moze zapisac na dysku i dopiero otworzyć:
prawy - zapisz jako
|
| Sob, 09.09.2006, 7:48 |
|
 |
|
Kobi
Moderator
Postów: 23638 Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
|
Albo spróbojcie tu obrzejeżeć, może będzie lepiej:
http://autoweek.nl/videodisp.php?ID=163&cache=no
_________________ Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.
|
| Sob, 09.09.2006, 8:09 |
|
 |
|
Osiek
Moderator
Postów: 4079 Miejscowość: WROCŁAW
Samochód: VOLVO
|
aston napisał(a): Osiu napisał(a): :arrow: FILMIK(u mnie skacze klatkami  ) dziwne, ze skacze, spĂłbuj moze zapisac na dysku i dopiero otworzyć: prawy - zapisz jako
Wystarczyło, że durny Osiu da jakość 56 
_________________ >>>
|
| Sob, 09.09.2006, 11:36 |
|
 |
|
Kurai
Postów: 1424 Miejscowość: Wrocław
Samochód: Smutna Jazda
|
Wow, fantastyczny!
Co prawda z tymi drzwiami kogoś nieźle porypało, ale całość wygląda świetnie. Mnóstwo ciekawych, stylowych szczegółów i dużo, dużo stylu, jak to u Renault. Ten długi tył też mi się podoba. Auto wygląda futurystycznie a jednocześnie jakoś tak.. trochę arystokratycznie 
|
| Sob, 09.09.2006, 14:35 |
|
 |
|
Makaveli7
Postów: 580
|
Kosmos tylko tym to umiem określić XD
|
| Pon, 11.09.2006, 20:14 |
|
 |
|
VW_Marcin
Postów: 17041 Miejscowość: Mrągowo
Samochód: Opel Astra G Sedan
|
_________________ Motocykle, Quady, ATV, Mule, Skutery Wodne, Ubrania i Akcesoria Kawasaki!
|
| Pią, 29.09.2006, 12:08 |
|
 |
|
ixxos
Postów: 4056 Miejscowość: tu i tam....
|
_________________ A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :
|
| Pią, 29.09.2006, 15:26 |
|
 |
|
VW_Marcin
Postów: 17041 Miejscowość: Mrągowo
Samochód: Opel Astra G Sedan
|
Auto Koncepcyjne Renault. 
_________________ Motocykle, Quady, ATV, Mule, Skutery Wodne, Ubrania i Akcesoria Kawasaki!
|
| Sob, 30.09.2006, 8:43 |
|
 |
|
Wilu
Postów: 22089
|
Nie wiem czy mi sie przedem podobał ale teraz mi sie już podoba 
_________________ https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/
|
| Sob, 30.09.2006, 18:36 |
|
 |
|
elCoyote
Postów: 2567 Miejscowość: Gdzieś na zachodnich rubieżach
Samochód: Volvo S80
|
Bardzo wysmakowany ten concept - podoba mi siÄ™.
_________________ Licencja na miłość Embargo na sen
|
| Sob, 30.09.2006, 18:38 |
|
 |
|
ixxos
Postów: 4056 Miejscowość: tu i tam....
|
Oley napisał(a): Nie wiem czy mi sie przedem podobaĹ‚ ale teraz mi sie juĹĽ podoba 
a mi już właśnie NIE - jak go poootwierali to wygląda jakby miał się zaraz rozlecieć 
_________________ A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :
|
| Sob, 30.09.2006, 18:49 |
|
 |
|
Kobi
Moderator
Postów: 23638 Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
|
_________________ Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.
|
| Pią, 10.11.2006, 7:52 |
|
 |
|
Wiesiek Grzybiaż
Postów: 176 Miejscowość: Rzeszów
|
Juz chyba designerom sie nudzi ze wymyslaja takie kosmiczne samochody....
_________________ Porsche Carrera 911, szybko zabija owady...
|
| Pią, 10.11.2006, 16:40 |
|
 |
|
Wilu
Postów: 22089
|
_________________ https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/
|
| Pon, 30.04.2007, 22:20 |
|
|
Kto jest online |
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość |
|
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum Nie możesz edytować swoich postów na tym forum Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
|
|  |