Obecny czas: Sob, 27.06.2026, 19:43




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Mercedes Accelo 
Autor Wiadomość
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20837
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post 
Ursus napisał(a):
To jak tania to czemu w Polsce jej nie ma :evil: :>


To brazylijski model Accelo


Image

Image

Image


(C) http://www.mercedes-benz.com.br

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Wto, 29.08.2006, 20:57
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1182
Miejscowość: Oborniki Śląskie
Samochód: Renault Clio
Post 
No i super ciężaróweczka - jak na zaopatrzeniowca idealna. Ale czemu jej w Europie nie ma :> Szkoda, mogłaby się świetnie sprzedawać.

_________________
Elastyczne maty piaskowe ELASTON - nowość na rynku --> www.ELASTONE.pl


Wto, 29.08.2006, 21:56
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4056
Miejscowość: tu i tam....
Post 
Image

jeszcze raz dam tÄ… fote :wink:



Dlaczego nie w Europie, dlatego, że na Atego i innych można więcej zarobić :roll:
W Polsce na pewno by się całkiem dobrze sprzedawał, bo to jest właśnie ciężaróweczka narozwijające się rynki

Image
duĹĽa rozdz: http://www.daimlerchrysler.com.br/notic ... dvb_01.jpg

Image
duĹĽa rozdz: http://www.daimlerchrysler.com.br/notic ... dvb_02.jpg

Image
duĹĽa rozdz: http://www.daimlerchrysler.com.br/notic ... dvb_03.jpg

Image
duĹĽa rozdz: http://www.daimlerchrysler.com.br/notic ... dvb_04.jpg


(C)www.daimlerchrysler.com.br

wersja 4x4 rajdĂłwa

ImageImage


i jeszcze dodam kilka innych BrazylijczykĂłw nieznanych u Nas
ImageImage
ImageImage
(C)http://www.jipemania.com/

_________________
A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :


Śro, 30.08.2006, 6:22
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 271
Miejscowość: Sosnowiec
Post 
fajna nawet, ma ładne kształty, ale w Europie nie mogłaby się pojawić, bo byłaby konkurentem dla Atego, a na to Mercedes nie pozwoli ;)

_________________
Wielki miłośnik
- Scanii R i T
- Volvo FH12 i FH16
- FIAT'a
- MKS'u Dąbrowa Górnicza
- Philadelphi 76ers
- Carlsberga i Lecha
- Gronhoelma i Hołowczyca
- STAR WARS i LotR'a...


Śro, 30.08.2006, 7:18
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9296
Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
Post 
Image
Z tego co wyczytalem na lkwinfos to to jest brazylisjka odmiana LK, czyli tej popularnej ciężarówki
Image

:wink:

_________________
locha lover


Śro, 30.08.2006, 8:46
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post 
kenji napisał(a):
Z tego co wyczytalem na lkwinfos to to jest brazylisjka odmiana LK, czyli tej popularnej ciężarówki


No to ta brazyliska odmiana jest rzeczwyście sporo ładniejsza ;) Wiele europejskich producentów nie tylko Mercedes, również np Volskwagen produkuje cieżarówki, którch w ogóle nie sprzedają w Europie :)

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Śro, 30.08.2006, 8:56
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 271
Miejscowość: Sosnowiec
Post 
I czasem te produkowane na rynek np brazylijski, albo argentyński są ładniejszych od odpowiedników w Europie...

Ciekawe czy w takiej Argentynie oglądają na forach ciężarówki jakie jeżdża w Europie... :wink:

_________________
Wielki miłośnik
- Scanii R i T
- Volvo FH12 i FH16
- FIAT'a
- MKS'u Dąbrowa Górnicza
- Philadelphi 76ers
- Carlsberga i Lecha
- Gronhoelma i Hołowczyca
- STAR WARS i LotR'a...


Śro, 30.08.2006, 10:58
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1182
Miejscowość: Oborniki Śląskie
Samochód: Renault Clio
Post 
Napewno oglÄ…dajÄ… ;)
A co do tej ciężarówki to Mercedes napewno sprzedałby więcej takich ciężarówek niż tych Atego i innych. I dzięki temu by pewnie więcej zarobił ;)
Może sprowadzenie ich się opłaca :roll:

_________________
Elastyczne maty piaskowe ELASTON - nowość na rynku --> www.ELASTONE.pl


Śro, 30.08.2006, 11:27
Profil

Postów: 1378
Miejscowość: Jarocin, Poznań
Post 
podobny do hiundaya

_________________
http://www.prisonplanet.com/


Śro, 30.08.2006, 11:55
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 17
Post 
jak dla mnie to troche małe te ciężarówki ale w gorszym terenie sobie radzą doskonale patrząc na zdjęcia. ale zbytnio nie za ładne :lol:


Wto, 12.09.2006, 17:14
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018