 |
 |
 |
|
Obecny czas: Sob, 27.06.2026, 19:42
|
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy
|
Strona 1 z 1
|
[ 10 posty(ów) ] |
|
| Autor |
Wiadomość |
|
RR ltd Co.
Moderator
Postów: 20837 Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
|
Ursus napisał(a): To jak tania to czemu w Polsce jej nie ma 
To brazylijski model Accelo
(C) http://www.mercedes-benz.com.br
_________________ Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram
|
| Wto, 29.08.2006, 20:57 |
|
 |
|
Ursus
Postów: 1182 Miejscowość: Oborniki Śląskie
Samochód: Renault Clio
|
No i super ciężaróweczka - jak na zaopatrzeniowca idealna. Ale czemu jej w Europie nie ma  Szkoda, mogłaby się świetnie sprzedawać.
_________________ Elastyczne maty piaskowe ELASTON - nowość na rynku --> www.ELASTONE.pl
|
| Wto, 29.08.2006, 21:56 |
|
 |
|
ixxos
Postów: 4056 Miejscowość: tu i tam....
|
jeszcze raz dam tÄ… fote
Dlaczego nie w Europie, dlatego, że na Atego i innych można więcej zarobić
W Polsce na pewno by się całkiem dobrze sprzedawał, bo to jest właśnie ciężaróweczka narozwijające się rynki
duĹĽa rozdz: http://www.daimlerchrysler.com.br/notic ... dvb_01.jpg
duĹĽa rozdz: http://www.daimlerchrysler.com.br/notic ... dvb_02.jpg
duĹĽa rozdz: http://www.daimlerchrysler.com.br/notic ... dvb_03.jpg
duĹĽa rozdz: http://www.daimlerchrysler.com.br/notic ... dvb_04.jpg
(C)www.daimlerchrysler.com.br
wersja 4x4 rajdĂłwa

i jeszcze dodam kilka innych BrazylijczykĂłw nieznanych u Nas


(C)http://www.jipemania.com/
_________________ A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :
|
| Śro, 30.08.2006, 6:22 |
|
 |
|
Guardian
Postów: 271 Miejscowość: Sosnowiec
|
fajna nawet, ma ładne kształty, ale w Europie nie mogłaby się pojawić, bo byłaby konkurentem dla Atego, a na to Mercedes nie pozwoli 
_________________ Wielki miłośnik - Scanii R i T - Volvo FH12 i FH16 - FIAT'a - MKS'u Dąbrowa Górnicza - Philadelphi 76ers - Carlsberga i Lecha - Gronhoelma i Hołowczyca - STAR WARS i LotR'a...
|
| Śro, 30.08.2006, 7:18 |
|
 |
|
kenji
Postów: 9296 Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
|
_________________ locha lover
|
| Śro, 30.08.2006, 8:46 |
|
 |
|
Kobi
Moderator
Postów: 23638 Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
|
kenji napisał(a): Z tego co wyczytalem na lkwinfos to to jest brazylisjka odmiana LK, czyli tej popularnej ciężarĂłwki
No to ta brazyliska odmiana jest rzeczwyście sporo ładniejsza  Wiele europejskich producentów nie tylko Mercedes, również np Volskwagen produkuje cieżarówki, którch w ogóle nie sprzedają w Europie 
_________________ Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.
|
| Śro, 30.08.2006, 8:56 |
|
 |
|
Guardian
Postów: 271 Miejscowość: Sosnowiec
|
I czasem te produkowane na rynek np brazylijski, albo argentyński są ładniejszych od odpowiedników w Europie...
Ciekawe czy w takiej Argentynie oglądają na forach ciężarówki jakie jeżdża w Europie... 
_________________ Wielki miłośnik - Scanii R i T - Volvo FH12 i FH16 - FIAT'a - MKS'u Dąbrowa Górnicza - Philadelphi 76ers - Carlsberga i Lecha - Gronhoelma i Hołowczyca - STAR WARS i LotR'a...
|
| Śro, 30.08.2006, 10:58 |
|
 |
|
Ursus
Postów: 1182 Miejscowość: Oborniki Śląskie
Samochód: Renault Clio
|
Napewno oglÄ…dajÄ…
A co do tej ciężarówki to Mercedes napewno sprzedałby więcej takich ciężarówek niż tych Atego i innych. I dzięki temu by pewnie więcej zarobił
Może sprowadzenie ich się opłaca 
_________________ Elastyczne maty piaskowe ELASTON - nowość na rynku --> www.ELASTONE.pl
|
| Śro, 30.08.2006, 11:27 |
|
 |
|
witek11
Postów: 1378 Miejscowość: Jarocin, Poznań
|
podobny do hiundaya
_________________ http://www.prisonplanet.com/
|
| Śro, 30.08.2006, 11:55 |
|
 |
|
bobaz2
Postów: 17
|
jak dla mnie to troche małe te ciężarówki ale w gorszym terenie sobie radzą doskonale patrząc na zdjęcia. ale zbytnio nie za ładne 
|
| Wto, 12.09.2006, 17:14 |
|
|
|
Strona 1 z 1
|
[ 10 posty(ów) ] |
|
Kto jest online |
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości |
|
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum Nie możesz edytować swoich postów na tym forum Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
|
|  |
|