 |
 |
 |
|
Obecny czas: Nie, 28.06.2026, 19:58
|
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy
|
Strona 1 z 1
|
[ 13 posty(ów) ] |
|
| Autor |
Wiadomość |
|
Globetrotter
Postów: 330 Miejscowość: Sobótka
|
 Maz Powraca!!
Pierwsze ciężarówki MAZ pojawiły sie na polskich drogach w latach wielkiej budowy socjalizmu. Wykonane były z typową prostą ZSRR,ale wszystkie dawały sobie rade z ciężkimi warunkami i kierowcami.
Maz ma sześciocylindrowy turbodiesel niemieckiej firmy Deutz, o pojemności skokowej 7,1 litra i mocy 285 km,wszpółpracuje z dziwięciostopniową skrzynią biegów ZF 9s1. W chwili obecnej wszystkie Mazy speniają normę EURO3, lecz litwini pracują nad uzyskaniem EURO4. Najtańszy Maz kosztuje 31.700 euro. [/b]
|
| Wto, 22.08.2006, 8:53 |
|
 |
|
Ursus
Postów: 1182 Miejscowość: Oborniki Śląskie
Samochód: Renault Clio
|
Czy ja wiem czy powraca - cały czas chyba je produkują...
A tak wyglądały "tamte" Mazy.
http://www.travelblog.org
_________________ Elastyczne maty piaskowe ELASTON - nowość na rynku --> www.ELASTONE.pl
|
| Wto, 22.08.2006, 8:57 |
|
 |
|
ixxos
Postów: 4056 Miejscowość: tu i tam....
|
ojjjjjj ale złomy 
_________________ A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :
|
| Wto, 22.08.2006, 10:07 |
|
 |
|
Globetrotter
Postów: 330 Miejscowość: Sobótka
|
Sorki za te duże zdjęcia!!
|
| Wto, 22.08.2006, 13:36 |
|
 |
|
rafcio14
Postów: 379 Miejscowość: Chełm
Samochód: Sedan RWD
|
Bardzo fajne te Mazy! PodobajÄ… mi siÄ™. Na budowy sÄ… w sam raz. Dla mnie ten Maz jest konkurentem dla Renault Kerax 
_________________ już trzy GT-R`y :D Czekam na resztę :P
http://picasaweb.google.com/rczeryna
|
| Wto, 22.08.2006, 14:39 |
|
 |
|
Ursus
Postów: 1182 Miejscowość: Oborniki Śląskie
Samochód: Renault Clio
|
Oto stronka Maza  Ale dla mnie nieczytelna
http://www.maz.com.by/
EDIT
Jak ktoĹ› woli po "angielskiemu"
http://www.maz.com.by/index.php/en/news/
_________________ Elastyczne maty piaskowe ELASTON - nowość na rynku --> www.ELASTONE.pl
|
| Wto, 22.08.2006, 15:21 |
|
 |
|
Globetrotter
Postów: 330 Miejscowość: Sobótka
|
rafcio14 napisał(a): Bardzo fajne te Mazy! PodobajÄ… mi siÄ™. Na budowy sÄ… w sam raz. Dla mnie ten Maz jest konkurentem dla Renault Kerax 
To prawda, czytałem w gazecie że Maz będzie pracował na budowach, lub przy dystrybucji opału!!
|
| Wto, 22.08.2006, 19:58 |
|
 |
|
witek11
Postów: 1378 Miejscowość: Jarocin, Poznań
|
hm.. 1 raz widze te marke.... spoko nawet...
_________________ http://www.prisonplanet.com/
|
| Wto, 22.08.2006, 22:15 |
|
 |
|
Guardian
Postów: 271 Miejscowość: Sosnowiec
|
czy ja wiem, takie trochę toporne wschodnioeuropejskie ciężarówki, jak zobaczę przejeżdżającą pod blokiem to może zmienie zdanie...
_________________ Wielki miłośnik - Scanii R i T - Volvo FH12 i FH16 - FIAT'a - MKS'u Dąbrowa Górnicza - Philadelphi 76ers - Carlsberga i Lecha - Gronhoelma i Hołowczyca - STAR WARS i LotR'a...
|
| Czw, 24.08.2006, 10:59 |
|
 |
|
Gienek
Postów: 14
|
jako ciągniki siodłowe te stare mazy sprawdziły się. A tak na marginesie można by było pozbierać ze złomowisk te stare ciężarówki, odrestaurować i zrobić muzeum ciężarówek świata.
_________________ Witam wszystkich
|
| Nie, 19.11.2006, 14:33 |
|
 |
|
stoszek
Postów: 129
|
Dobry pomysł. mazy to nawet kozackie trucki. zaczynamy kase zbierać
|
| Nie, 19.11.2006, 18:31 |
|
 |
|
Mibay
Postów: 1357 Miejscowość: Kolonia Łucka
|
U mnie w pobliżu jest kopalnia piasku i jeżdzą właśnie tam najnowsze maszyny ze stajni MAZ. Spróbuje srobić foty i pokazać wam na forum.
|
| Śro, 22.11.2006, 19:17 |
|
 |
|
Gienek
Postów: 14
|
Cytuj: Spróbuje srobić foty i pokazać wam na forum.
bardzo chętnie bym obejżał
_________________ Witam wszystkich
|
| Śro, 22.11.2006, 23:23 |
|
|
|
Strona 1 z 1
|
[ 13 posty(ów) ] |
|
Kto jest online |
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość |
|
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum Nie możesz edytować swoich postów na tym forum Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
|
|  |
|