 |
|
Obecny czas: Wto, 23.06.2026, 5:27
|
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy
|
Strona 1 z 1
|
[ 13 posty(ów) ] |
|
| Autor |
Wiadomość |
|
Wilu
Postów: 22089
|
 K1 Attack
_________________ https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/
|
| Czw, 02.12.2004, 23:37 |
|
 |
|
AddMaster
Postów: 1522
|
Bad Look... 
|
| Czw, 02.12.2004, 23:42 |
|
 |
|
Seth
Postów: 9968 Miejscowość: z krainy wiecznego zachodu słońca
|
pikne, panie, pikne... agresor 
_________________ Moderator nie obraza innych - moderator dobitnie zwraca uwage I zaprawdę powiadam wam, sama znajomość z OBRem nie powoduje, że jesteście szybsi od włoskich hatchy FWD - bo nie jesteście
|
| Czw, 02.12.2004, 23:53 |
|
 |
|
Reanimator
|
K1 to mi sie tylko jedno kojaĹĽy,i lepiej niech tak zostanie.to jakaĹ› padaka!!!!!!!!! niepotrzebna motoryzacji!!!!!
|
| Pią, 03.12.2004, 1:21 |
|
 |
|
DeusZ
Postów: 2541
Samochód: YS3D i G21 M340i
|
Powstaje na bazie starego Accorda - silniki (zdajsie) 2.0 - 225 kucy , i przedewszystkim całkiem przyzwoita cena (bynajmiej w zeszłym roku zdajsie , gdy było to jeszcze "mało sławne" auto - wprzeliczeniu na złotówki to jakoś 55 tys. kosztowało ). Jest możliwość kupna jako Kit-car , więc fajna zabawka dla domorośnych mechaników  Mnie sie podoba 
|
| Pią, 03.12.2004, 5:43 |
|
 |
|
el_
Postów: 9888 Miejscowość: Gród Kraka
Samochód: 1.4 + 2.0
|
Wyjeb*ście zajeb*sty :mrgreen:
_________________ ExoticCars.pl - rzadkie auta z polskich dróg!
|
| Pią, 03.12.2004, 10:02 |
|
 |
|
HARNAŚ
Postów: 1683 Miejscowość: Kalisz
Samochód: Espace & Megane
|
Wspaniały i jeszcze raz wspaniały 
|
| Pią, 03.12.2004, 12:20 |
|
 |
|
Kobi
Moderator
Postów: 23638 Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
|
Super bojowy wyglÄ…d  ciekawe jak osiÄ…gi 
_________________ Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.
|
| Pią, 03.12.2004, 12:59 |
|
 |
|
Spark^
Postów: 7080 Miejscowość: Sokółka -----> Belastok
Samochód: das Astra von Opel
|
el_payaco napisał(a): Wyjeb*Ĺ›cie zajeb*sty :mrgreen:
Jakbym słyszał siebie :mrgreen: 
_________________ "Najpierw słyszysz rap, dopiero potem wjeżdża fura, na 17 calach, na których moja Astra kula!!" 8)
http://www.astraklub.pl
|
| Pią, 03.12.2004, 14:55 |
|
 |
|
Ice
Moderator
Postów: 24507
|
AAaaaa..... WYPAS  Zarąbisty, ciekawe jakie osiągi. Z wygladu nie mam ŻADNYCH zastrzeżeń.
_________________ | pajacyk.pl • polskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.
|
| Pią, 03.12.2004, 15:36 |
|
 |
|
Wilu
Postów: 22089
|
Noo, zajebiste, ale o osiagach niestety nie piszÄ… 
_________________ https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/
|
| Pią, 03.12.2004, 16:34 |
|
 |
|
Kobi
Moderator
Postów: 23638 Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
|
_________________ Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.
|
| Pią, 14.07.2006, 10:19 |
|
 |
|
Neken
Postów: 1417 Miejscowość: z południa
|
K1 ATTACK Dane tech.
Jako że montowanych jest kilka różnych silników, większość pochodzących od Hondy (2.0 i 2.2L) ale nie ma do nich danych to podaje tylko najmocniejszy montowany silnik.
Silnik: 3.0L V6 24V pochodzÄ…cy z Forda Mondeo ST220
moc: 226KM (166kW) przy 6150obr/min (jest teĹĽ wersja z 240KM)
moment: 300Nm przy 4900obr/min
0-100km/h: 4.9s
v-max: 250km/h
śr. spalanie: 8L
waga: od 850-985kg
PS. Strasznie mnie kręci ten kit-car, normalnie świetny jest 
_________________ Ab alio exspectes, alteri quod feceris !
|
| Sob, 15.07.2006, 15:16 |
|
|
|
Strona 1 z 1
|
[ 13 posty(ów) ] |
|
Kto jest online |
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość |
|
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum Nie możesz edytować swoich postów na tym forum Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
|
|  |