 |
|
Obecny czas: Wto, 23.06.2026, 6:38
|
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy
| Autor |
Wiadomość |
|
Wilu
Postów: 22089
|
 Nissan Micra 350SR
_________________ https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/
|
| Wto, 11.07.2006, 22:25 |
|
 |
|
Ice
Moderator
Postów: 24507
|
_________________ | pajacyk.pl • polskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.
|
| Wto, 11.07.2006, 22:39 |
|
 |
|
VW_Marcin
Postów: 17041 Miejscowość: Mrągowo
Samochód: Opel Astra G Sedan
|
Wilu napisał(a): 0–100 km/h in unter 5,0 s Wilu napisał(a): Spitze 240 km/h
 małe auto a jak pop*erdala.
_________________ Motocykle, Quady, ATV, Mule, Skutery Wodne, Ubrania i Akcesoria Kawasaki!
|
| Śro, 12.07.2006, 7:30 |
|
 |
|
pardon
Moderator
Postów: 8972 Miejscowość: ignorant motoryzacji
Samochód: hiszpański szajs
|
wygląd rozśmiesza mnie do łez  ... ale osiągi wzbudzają respekt 
_________________ instalacje elektryczne bielsko-biała Czysciwo Bielsko pralnia dywanów puławy Domy Mieszkalne Pościel dla dzieci fan alfa romeo na wieki Moderator też człowiek - nabija posty i trolluje i ch*j
|
| Śro, 12.07.2006, 7:38 |
|
 |
|
Wilu
Postów: 22089
|
Kursanci powinni zdawać prawo jazdy na takich autach. Wtedy juz na prawde by umieli jeździć autami jakby sobie z tym poradzili 
_________________ https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/
|
| Śro, 12.07.2006, 8:56 |
|
 |
|
POŃCZAK
Postów: 6345 Miejscowość: Bielsko-Biała
Samochód: E36 318ti / 626 gf
|
RWD  moglbym takim jezdzic ;D
_________________ http://www.tanidrift.pl
|
| Śro, 12.07.2006, 16:07 |
|
 |
|
bartez
Postów: 7825 Miejscowość: Szczecin
Samochód: nazi hacz fwd pb
|
Ice napisał(a): takÄ… "L'kÄ…" to bym sobie pobrykaĹ‚
Dobrze że u mnie tylko Pandy na L-kach są  bo wstydziłbym sie jeżdzić Micrą
_________________ PB RWD jest wysoko
|
| Śro, 12.07.2006, 19:34 |
|
 |
|
marcel911
Postów: 1645
|
jasny gwint, silnik z tylu i napęd na tył  przypomina mi Rover'a z grupy B  Albo Renault 5 Turbo.
_________________ Driving an E-Type Jaguar roadster with the top down along a winding country road in the late evening summer sun must surely rate as one of the world's finest driving experiences.
|
| Śro, 12.07.2006, 22:15 |
|
 |
|
Neken
Postów: 1417 Miejscowość: z południa
|
Wilu napisał(a): Hubraum 3498 cm³ Jak oni to tam zmieĹ›cili? Wilu napisał(a): Leistung 228 kW (310 PS)
moc bardzo duża jak na tak małe auto ale waga też mała nie jest 1250kg to zdecydowanie za dużo jak na takiego piździka, spodziewałem się coś poniżej 1000kg.
_________________ Ab alio exspectes, alteri quod feceris !
|
| Czw, 13.07.2006, 0:11 |
|
 |
|
fafal121
Postów: 94 Miejscowość: Legionowo
|
Osiagi ma naprawde interesujace tym bardziej przy jego samej wadze. Nie nalezy do najlzejszych  , kto by pomyslal ze to tyle wazy. Ale i pewnie nikt by nie pomyslal o osiagach az takich tego autka.
_________________ http://www.fan4truck.bo.pl - Zapraszam.
|
| Czw, 13.07.2006, 7:09 |
|
 |
|
polac
Postów: 3319 Miejscowość: Miechów
|
Ta micra nawet nieźle wygląda  i osiagi jak na takie małe auto są wyśmienite
_________________ [']Zulu-2.X.1990-11.II.2007-PAMIĘTAMY!!!![']
|
| Czw, 13.07.2006, 7:43 |
|
 |
|
kenji
Postów: 9296 Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
|
Wygląda świetnie...osiągi bajeczne  no i RWD 
_________________ locha lover
|
| Czw, 13.07.2006, 10:01 |
|
 |
|
sAYo
Postów: 1278 Miejscowość: Warszawa
Samochód: Skoda Octavia
|
Wilu napisał(a): Hubraum 3498 cm³
Jak oni to tam zmieścili?
Normalnie... z tyłu 
|
| Czw, 13.07.2006, 16:15 |
|
 |
|
Neken
Postów: 1417 Miejscowość: z południa
|
sayo_nara napisał(a): Normalnie... z tyĹ‚u
Wiem że z tyłu! Widzę co ma pod maską. Ale tak czy inaczej 3,5L wsadzić sobie "za plecy" to też nie lada sztuka 
_________________ Ab alio exspectes, alteri quod feceris !
|
| Czw, 13.07.2006, 21:25 |
|
 |
|
stan1906
Postów: 3246 Miejscowość: Kraków
Samochód: F02 750Li/Panamera T
|
NIe no w sumie niezła, tylko zmieniłbym brzydki wydech na środku....
_________________ Polakom gratulujemy Wisły Kraków
Aston Martin Lagonda Limited & Top Gear
|
| Czw, 13.07.2006, 22:00 |
|
 |
|
Wilu
Postów: 22089
|
TrochÄ™ inne malowanko:
(C) allcarwallpapers
_________________ https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/
|
| Pią, 14.07.2006, 14:31 |
|
 |
|
Kobi
Moderator
Postów: 23638 Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
|
Wilu to chyba nie jest to samo  spójrz choćby na wnętrze .
_________________ Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.
|
| Pią, 14.07.2006, 14:45 |
|
 |
|
Wilu
Postów: 22089
|
Na stronie allcarwallpapers piszę że to jest to samo, znaczy tak samo sie nazywa więc dałem tutaj 
_________________ https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/
|
| Pią, 14.07.2006, 15:08 |
|
 |
|
POŃCZAK
Postów: 6345 Miejscowość: Bielsko-Biała
Samochód: E36 318ti / 626 gf
|
no trudno zeby to sie micra nie nazywalo 
_________________ http://www.tanidrift.pl
|
| Pią, 14.07.2006, 18:10 |
|
 |
|
Kobi
Moderator
Postów: 23638 Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
|
POĹCZAK napisał(a): no trudno zeby to sie micra nie nazywalo
No micra siÄ™ nazywa, ale to raczej wersja 350SR nie jest 
_________________ Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.
|
| Pią, 14.07.2006, 18:15 |
|
|
Kto jest online |
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości |
|
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum Nie możesz edytować swoich postów na tym forum Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
|
|  |