Obecny czas: Nie, 28.06.2026, 21:44




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Volvo vs Renault!!! Kto lepszy?? 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 1658
Miejscowość: Grudziądz
Post 
czolgista55 napisał(a):
ja wybieram volvo nh12. renault nie umie robić swoich silników, dobrym przykładem jest magnumka, jej serce pochodzi z macka

to mocno dyskusyjna sprawa, a to co mówisz mozesz jakoś uargumentować? reno ma jeszcze oprócz silnika E7 z amerykana, system kontroli pojazdu (obsługa i nadzorowanie silnika, zachowanie pojazdu podczas jazdy i pracy, plan konserwacji itp.) To zaden wstyd ani ujma, ze francuzi korzystają ze swojej amerykańskiej filii, czerpiąc silniki. Kooperacja opłaca sie wszystkim ;)

rumun19 napisał(a):
Ale jeszcze poczekaj troche bo wyjdzie Volvo FH16.Piekna maszynka z silnikiem 500KM

słyszałes kiedys o przepałach? na polskei, jak i europejskie warunki w zupełnosci wystarcza silnik o mocy 400-420KM, mocniejsze i wieksze wiecej palą, są mniej ekonomiczne. a ładunki z jakimi mozna jeździć po drogach mają taką mase, ze owe silniki sobie dobrze z nimi radzą :)
(to nie moje zdanie tylko zawodowego kierowcy z ponad 20 letnim staĹĽem)

_________________
"mój samochód powstał dawno temu, gdy reklama zachwalała przyśpieszenie i pęd, wolność dalekich podróży, a nie schowki, uchwyty, oszczędność paliwa i ładowność bagażnika..."


Nie, 11.06.2006, 20:41
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9968
Miejscowość: z krainy wiecznego zachodu słońca
Post 
czolgista55 napisał(a):
ja wybieram volvo nh12. renault nie umie robić swoich silników, dobrym przykładem jest magnumka, jej serce pochodzi z macka


biorÄ…c pod uwagÄ™, ĹĽe mack naleĹĽy do renault, to moĹĽe jednak na odwrĂłt ;)

_________________
Moderator nie obraza innych - moderator dobitnie zwraca uwage
I zaprawdę powiadam wam, sama znajomość z OBRem nie powoduje, że jesteście szybsi od włoskich hatchy FWD - bo nie jesteście


Nie, 11.06.2006, 21:46
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3
Post 
Volvo fh12 bez wÄ…tpienia


Czw, 15.06.2006, 14:13
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2386
Miejscowość: Miechów [KMI]
Samochód: FIAT Punto Evo
Post 
No oczywiscie ze Volvo. Tylko Volvo a bo nie lubie Francuzow i nie ufam im co innego Szwedom (solidny narĂłd to solidny produkt) :lol:

_________________
[']Zulu - 2 X 1990 - 11 II 2007[']
PAMIĘTAMY


Czw, 15.06.2006, 18:16
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 570
Miejscowość: [KBR] Brzesko
Post 
Mac_Abra napisał(a):
rumun19 napisał:
Ale jeszcze poczekaj troche bo wyjdzie Volvo FH16.Piekna maszynka z silnikiem 500KM


ale 660 koni w 16-stce to dopiero coĹ›

http://www.volvo.com/trucks/poland-mark ... /intro.htm

_________________
Miłośnik samochodów z okresu PRL


Czw, 15.06.2006, 19:54
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3
Post 
no zdecydowanie lepiej Volvo :!: :!: :!: volvo tez wygodne


Pią, 16.06.2006, 17:35
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 148
Miejscowość: mam wiedziec....
Post 
NAwet nie ma co porĂłwnywac oczywiscie ze VOLVO, magnumka sie chowa. i te renĂłwki sie psuja. A Szwedzkie volvo to chyba najlepsze europejskie ciezarowki.


Pon, 26.06.2006, 22:42
Profil

Postów: 35
Miejscowość: wrocław
Post 
zdecydowanie wybrał bym Volvo!! Jechałem i Volvo i Magnumką i jest ta wygoda w Volvo i ta moc!! :D :D


Wto, 27.06.2006, 13:59
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 148
Miejscowość: mam wiedziec....
Post 
Nie ma sie co zastanawiac oczywiscie ze Volvo.

_________________
(\_/)
(O.o)
(> <)
http://www.kopaczka.pl


Śro, 28.06.2006, 10:29
Profil

Postów: 35
Miejscowość: wrocław
Post 
Ale reno też nie jest złe :wink: :wink:


Śro, 28.06.2006, 20:40
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1658
Miejscowość: Grudziądz
Post 
czolgista55 napisał(a):
ale 660 koni w 16-stce to dopiero coĹ›

no jak chcesz robic za wóz specjalistyczny to tak, ale do normalnej jazdy starcza volvo z około 400KM, wiecej nie potrzeba, bo przepały, wyzsza cena itd.

_________________
"mój samochód powstał dawno temu, gdy reklama zachwalała przyśpieszenie i pęd, wolność dalekich podróży, a nie schowki, uchwyty, oszczędność paliwa i ładowność bagażnika..."


Śro, 28.06.2006, 21:24
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 148
Miejscowość: mam wiedziec....
Post 
Pewnie ze volvo

_________________
(\_/)
(O.o)
(> <)
http://www.kopaczka.pl


Pią, 30.06.2006, 19:28
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018