Możliwe że już produkcja została zakończona, bo na stronie Fendta - nic na temat Xylona nie ma Dane tech: brak - może ktoś coś znajdzie
_________________ A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :
Nie, 11.06.2006, 9:23
witek11
Postów: 1378 Miejscowość: Jarocin, Poznań
mimo iz kocham te marke ale ten model mi sie nie podoba... wyglada jak pinokio w krainie termitow!bleee
_________________ http://www.prisonplanet.com/
Nie, 11.06.2006, 10:43
czolgista55
Postów: 570 Miejscowość: [KBR] Brzesko
beznadzieja, wiem producęci fendt-a byli zalani w 3 du*y rozpoczeli produkcje tego syfu i nie byli świadomi że tak zbestwestwili tą markę, wytrzeźwieli i zatrzymail produkcje. THE END
_________________ Miłośnik samochodów z okresu PRL
Nie, 11.06.2006, 10:51
ixxos
Postów: 4056 Miejscowość: tu i tam....
a mi się bardzo podoba tylko kabinke bym unowocześnił
- to nie jest typowy rolniczy traktor, może służyć też jako pojazd komunalny i do wielu innych zastosowań
_________________ A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :
Nie, 11.06.2006, 11:16
witek11
Postów: 1378 Miejscowość: Jarocin, Poznań
ixxos napisał(a):
a mi się bardzo podoba tylko kabinke bym unowocześnił
- to nie jest typowy rolniczy traktor, może służyć też jako pojazd komunalny i do wielu innych zastosowań
zgadzam sie! do komunalnych spraw nadaje sie,,,bardzo wszechstronna ale ja bym tego nie kupil
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum Nie możesz edytować swoich postów na tym forum Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum