Dźwigi, pojazdy przeładunkowe, budowlane, rolnicze i wszelkie inne
Nie, 11.06.2006, 10:43
mimo iz kocham te marke ale ten model mi sie nie podoba... wyglada jak pinokio w krainie termitow!bleee
Nie, 11.06.2006, 10:51
beznadzieja, wiem producęci fendt-a byli zalani w 3 du*y rozpoczeli produkcje tego syfu i nie byli świadomi że tak zbestwestwili tą markę, wytrzeźwieli i zatrzymail produkcje. THE END
Nie, 11.06.2006, 11:16
a mi siÄ™ bardzo podoba

tylko kabinke bym unowocześnił
- to nie jest typowy rolniczy traktor, może służyć też jako pojazd komunalny i do wielu innych zastosowań
Nie, 11.06.2006, 13:36
ixxos napisał(a):a mi siÄ™ bardzo podoba

tylko kabinke bym unowocześnił
- to nie jest typowy rolniczy traktor, może służyć też jako pojazd komunalny i do wielu innych zastosowań
zgadzam sie! do komunalnych spraw nadaje sie,,,bardzo wszechstronna ale ja bym tego nie kupil
Nie, 11.06.2006, 17:36
No fajne urzadzonko.Mniejszy nosnik narzędzi
Nie, 11.06.2006, 17:53
stylistykę mogliby lekko podciągnąć na miarę czasów obecnych. A pozatym to lubie te maszyny - typowe sprzęty do roboty a nie na wystawe
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.