Postów: 5892 Miejscowość: Kraków
Samochód: Audi A3 1.8 `98
Nie sądze żeby w Polsce cos takiego wprowadzili w najbliższym czasie a szkoda bo sprzęsty naprawde świetne
Pon, 22.05.2006, 11:16
sosna119
Postów: 16
nastepna krytyka kolego ixxos: wywrotka do przewozu zwierzÄ…t? tego jeszcze nie grali!! coĹ› tu jest nie tak hehehe
Pią, 02.06.2006, 13:29
Seth
Postów: 9968 Miejscowość: z krainy wiecznego zachodu słońca
ixxos napisał(a):
wywrotki, skrzyniĂłwki, do przewozu zwierzÄ…t- np koni
Cytuj:
wywrotka do przewozu zwierzÄ…t?
w zdaniu ixxosa jest przecinek... on wymienia, a nie mówi, że to wywrotka do przewozu zwierząt... czepianie się na siłę
_________________ Moderator nie obraza innych - moderator dobitnie zwraca uwage I zaprawdę powiadam wam, sama znajomość z OBRem nie powoduje, że jesteście szybsi od włoskich hatchy FWD - bo nie jesteście
Pią, 02.06.2006, 15:36
witek11
Postów: 1378 Miejscowość: Jarocin, Poznań
fajne rozwiazanie..szybkie jesli pole jest oddalone o kilkadziesiat km od farmy.. ale widze pewien problem... jesli bedzie mokro i miekko na polu to taki samochod nie pojedzie.... trzeba czekac...traktor ma mozliwosc blizniakow..wjedzie wszedzie... a taki sprzet juz niee
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum Nie możesz edytować swoich postów na tym forum Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum