Obecny czas: Nie, 28.06.2026, 18:59




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 20 posty(ów) ] 
Stahly 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 4056
Miejscowość: tu i tam....
Post Stahly
Znalazłem firme produkują cą te cięzarówy rolnicze
- teraz będą same (błyszczące jeszcze) nowości - dodam że one strasznie mi się podobają

Uwaga duĹĽa galeria :twisted: :twisted: :twisted:
(ale szybko siÄ™ wczytujÄ…)

seria: Pre / Post™
Image
Image
Image
Image
Image
Image

seria: Dry Spreaders
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Liquid Spreaders
Image
Image
Image

seria Air Machines
Image
Image

seria Sludge
5000 Gallon Elimonator
Image
Image

AeroSpread
Image
Image

Image

Peterbilt 4200 Gallon Injection
Image
Image


Image

IHC w/Knight Pro Twin 830
Image

Image

Image

Image

TENDER PACKAGE
ImageImage


Szkoda że takich ciężarówek w Europie nie ma :roll: :roll: :roll: :evil:

producent
http://www.stahly.com

_________________
A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :


Nie, 14.05.2006, 7:22
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 17041
Miejscowość: Mrągowo
Samochód: Opel Astra G Sedan
Post 
Cytuj:
http://www.stahly.com/images/products/systems/prepostliquid/sterling1600_6080_sidea_lg.jpg

tu nieĹşle wyglÄ…da.jak monster truck

_________________
Motocykle, Quady, ATV, Mule, Skutery Wodne, Ubrania i Akcesoria Kawasaki!


Nie, 14.05.2006, 7:52
Profil
Online
Awatar użytkownika

Postów: 9296
Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
Post 
RobiÄ… wraĹĽenie ;-)

_________________
locha lover


Nie, 14.05.2006, 8:16
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 871
Miejscowość: z brzucha mamy:D
Post 
Barzo fajne maszynki,tylko amerykanie niektĂłre maszyny rolnicze robiÄ… na pokaz tzn te szerokie opony na oprysk


Wto, 16.05.2006, 20:02
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4056
Miejscowość: tu i tam....
Post 
e tam to nie jest na pokaz - tylko żeby zmniejszyć nacisk na grunt
- zauważ że takie koła mają dość znaczne opory toczenia a co za tym wzrasta zużycie paliwa, takich rzeczy nie robi się dla zabawy w pojazdach użytkowych

co innego Monster Trucki - które być może właśnie się wywodzą od tych rolniczych ciężarówek (z całą pewnością także od pojazdów budowlanych -dumperów itp)
Zawsze się zastanawiałem skąd u Amerykanów wziął się pomysł na Monster-y i to jest prawdopodobnie odpowiedź

_________________
A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :


Śro, 17.05.2006, 7:21
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 8972
Miejscowość: ignorant motoryzacji
Samochód: hiszpański szajs
Post 
ixxos napisał(a):
tam to nie jest na pokaz - tylko żeby zmniejszyć nacisk na grunt


wystarczy że załozona zostanie 2x szersza opona a nacisk na podłoże spadnie dwukrotnie... jest różnica w nacisku 300 kg/cm2 a 150kg/cm2 :>

szczególnie na gruntach grząskich i mokrych ... jak również dla roslinności :>

_________________
instalacje elektryczne bielsko-biała Czysciwo Bielsko pralnia dywanów puławy Domy Mieszkalne Pościel dla dzieci fan alfa romeo na wieki Moderator też człowiek - nabija posty i trolluje i ch*j


Śro, 17.05.2006, 13:46
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 570
Miejscowość: [KBR] Brzesko
Post 
ludzie wstydzilibyście się to pokazywać :/

_________________
Miłośnik samochodów z okresu PRL


Śro, 17.05.2006, 15:27
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 561
Miejscowość: O-ca :)
Post 
Cytuj:
udzie wstydzilibyście się to pokazywać



ale ĹĽe niby o co Tobie chodzi :?: :roll:

_________________
IN ITALY NO ONE GROWS UP WANTING TO BE A TRAIN DRIVER :)


Śro, 17.05.2006, 16:25
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 8972
Miejscowość: ignorant motoryzacji
Samochód: hiszpański szajs
Post 
czolgista55 napisał(a):
ludzie wstydzilibyście się to pokazywać :/


dlaczego? przedstaw jakieĹ› argumenty

_________________
instalacje elektryczne bielsko-biała Czysciwo Bielsko pralnia dywanów puławy Domy Mieszkalne Pościel dla dzieci fan alfa romeo na wieki Moderator też człowiek - nabija posty i trolluje i ch*j


Śro, 17.05.2006, 16:26
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 92
Post 
WyglÄ…dajÄ… poprostu zabĂłjczo :shock:

_________________
Zapraszam Do odwiedzenia strony http://www.hardtrucks.lap.pl znajdziecie tam Zdjęcia z rajdów i ruzne informacje o ciężarówkach terenowych


Śro, 17.05.2006, 17:29
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 570
Miejscowość: [KBR] Brzesko
Post 
pardon napisał(a):
czolgista55 napisał(a):
ludzie wstydzilibyście się to pokazywać :/


dlaczego? przedstaw jakieĹ› argumenty


np. niedługo ciężarówka będzie orać


czolgista55 nie rób chociaż błędów ... w 1 zdaniu 4 byki :roll:

_________________
Miłośnik samochodów z okresu PRL


Śro, 17.05.2006, 19:04
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5892
Miejscowość: Kraków
Samochód: Audi A3 1.8 `98
Post 
Mnie sie podobają ale wole ciągniki rolnicze niż te ciężarówki


Czw, 18.05.2006, 14:04
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4056
Miejscowość: tu i tam....
Post 
czolgista55 napisał(a):
np. niedługo ciężarówka będzie orać


a czy to coś złego - że się tak zapytam :wink:
Jak coś jest dobre, i opłacalne to warto to stosować wszędzie tam gdzie się nadaje
Traktory a szczególnie te wielkie amerykańskie wcale nie są takie optymalne, dlatego coraz częściej stosuje się także różnorodne inne pojazdy

to tylko za komuny -wszędzie we wszystkich dziedzinach były wytyczne, że nawet trawa była odpowiednio koszona i malowana :roll: jak przyjeżdzali dygnitaże

a gospodarka leżała bo była nieopłacalna, i strasznie energochłonna

_________________
A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :


Czw, 18.05.2006, 17:24
Profil

Postów: 1378
Miejscowość: Jarocin, Poznań
Post 
fajna tylko ma zbyt szerokie ogumienie... bedzie mocno niszczyc zboza lub cokolwiek co rosnie na tym polu na ktorym jedzie...

_________________
http://www.prisonplanet.com/


Sob, 03.06.2006, 13:10
Profil

Postów: 35
Miejscowość: wrocław
Post 
Po co komu teraz traktory jak teraz takie fajne maszynki robiÄ… :wink: :wink:


Wto, 27.06.2006, 20:04
Profil

Postów: 1378
Miejscowość: Jarocin, Poznań
Post 
zwoja dorga ciekawe czy taka kontrukcja jest dopuszczona do ruchu...pewnie jest jesli takie cos produkuja...hm.. na prawde dziwne..u nas w polsce jakby miski takie cos na autostradzie zobaczyli to by sie za krzakami pochowali zeby ich widac nie bylo...hehe

_________________
http://www.prisonplanet.com/


Wto, 27.06.2006, 21:02
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 148
Miejscowość: mam wiedziec....
Post 
Karol boro
No traktory tez sÄ… potrzebne ;)

_________________
(\_/)
(O.o)
(> <)
http://www.kopaczka.pl


Śro, 28.06.2006, 10:20
Profil

Postów: 35
Miejscowość: wrocław
Post 
no potrzebne ale gdyby wprowadzili takie coś na nasz rynek to kto chciał by traktor odrazu taki sprzęcik i jazda :wink: :wink:


Śro, 28.06.2006, 15:47
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1182
Miejscowość: Oborniki Śląskie
Samochód: Renault Clio
Post 
czolgista55 napisał(a):
np. niedługo ciężarówka będzie orać


Słuchaj kiedyś to nawet Willys'y i Land Rover'y służyły farmerom do lekkiej (i nie tylko) orki. Ten drugi miał nawet wałek przekaźnika mocy :)

_________________
Elastyczne maty piaskowe ELASTON - nowość na rynku --> www.ELASTONE.pl


Śro, 28.06.2006, 17:10
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5892
Miejscowość: Kraków
Samochód: Audi A3 1.8 `98
Post 
nie wiem w ogóle o co Ci chopie chodzi - ciężarówki za chcwile będąlatać i też powież to latać mogą tylko samoloty :? :? pomyśl troche , czasy sie zmieniają :D


Pią, 30.06.2006, 10:32
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 20 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018