| Autor |
Wiadomość |
|
ixxos
Postów: 4056 Miejscowość: tu i tam....
|
 Stahly
_________________ A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :
|
| Nie, 14.05.2006, 7:22 |
|
 |
|
VW_Marcin
Postów: 17041 Miejscowość: Mrągowo
Samochód: Opel Astra G Sedan
|
Cytuj: http://www.stahly.com/images/products/systems/prepostliquid/sterling1600_6080_sidea_lg.jpg
tu nieĹşle wyglÄ…da.jak monster truck
_________________ Motocykle, Quady, ATV, Mule, Skutery Wodne, Ubrania i Akcesoria Kawasaki!
|
| Nie, 14.05.2006, 7:52 |
|
 |
|
kenji
Postów: 9296 Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
|
RobiÄ… wraĹĽenie 
_________________ locha lover
|
| Nie, 14.05.2006, 8:16 |
|
 |
|
rumun19
Postów: 871 Miejscowość: z brzucha mamy:D
|
Barzo fajne maszynki,tylko amerykanie niektĂłre maszyny rolnicze robiÄ… na pokaz tzn te szerokie opony na oprysk
|
| Wto, 16.05.2006, 20:02 |
|
 |
|
ixxos
Postów: 4056 Miejscowość: tu i tam....
|
e tam to nie jest na pokaz - tylko żeby zmniejszyć nacisk na grunt
- zauważ że takie koła mają dość znaczne opory toczenia a co za tym wzrasta zużycie paliwa, takich rzeczy nie robi się dla zabawy w pojazdach użytkowych
co innego Monster Trucki - które być może właśnie się wywodzą od tych rolniczych ciężarówek (z całą pewnością także od pojazdów budowlanych -dumperów itp)
Zawsze się zastanawiałem skąd u Amerykanów wziął się pomysł na Monster-y i to jest prawdopodobnie odpowiedź
_________________ A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :
|
| Śro, 17.05.2006, 7:21 |
|
 |
|
pardon
Moderator
Postów: 8972 Miejscowość: ignorant motoryzacji
Samochód: hiszpański szajs
|
ixxos napisał(a): tam to nie jest na pokaz - tylko ĹĽeby zmniejszyć nacisk na grunt
wystarczy że załozona zostanie 2x szersza opona a nacisk na podłoże spadnie dwukrotnie... jest różnica w nacisku 300 kg/cm2 a 150kg/cm2
szczególnie na gruntach grząskich i mokrych ... jak również dla roslinności 
_________________ instalacje elektryczne bielsko-biała Czysciwo Bielsko pralnia dywanów puławy Domy Mieszkalne Pościel dla dzieci fan alfa romeo na wieki Moderator też człowiek - nabija posty i trolluje i ch*j
|
| Śro, 17.05.2006, 13:46 |
|
 |
|
czolgista55
Postów: 570 Miejscowość: [KBR] Brzesko
|
ludzie wstydzilibyście się to pokazywać 
_________________ Miłośnik samochodów z okresu PRL
|
| Śro, 17.05.2006, 15:27 |
|
 |
|
WaSyL__
Postów: 561 Miejscowość: O-ca :)
|
Cytuj: udzie wstydzilibyście się to pokazywać
ale ĹĽe niby o co Tobie chodzi 
_________________ IN ITALY NO ONE GROWS UP WANTING TO BE A TRAIN DRIVER
|
| Śro, 17.05.2006, 16:25 |
|
 |
|
pardon
Moderator
Postów: 8972 Miejscowość: ignorant motoryzacji
Samochód: hiszpański szajs
|
czolgista55 napisał(a): ludzie wstydzilibyĹ›cie siÄ™ to pokazywać 
dlaczego? przedstaw jakieĹ› argumenty
_________________ instalacje elektryczne bielsko-biała Czysciwo Bielsko pralnia dywanów puławy Domy Mieszkalne Pościel dla dzieci fan alfa romeo na wieki Moderator też człowiek - nabija posty i trolluje i ch*j
|
| Śro, 17.05.2006, 16:26 |
|
 |
|
Nico
Postów: 92
|
WyglÄ…dajÄ… poprostu zabĂłjczo 
_________________ Zapraszam Do odwiedzenia strony http://www.hardtrucks.lap.pl znajdziecie tam Zdjęcia z rajdów i ruzne informacje o ciężarówkach terenowych
|
| Śro, 17.05.2006, 17:29 |
|
 |
|
czolgista55
Postów: 570 Miejscowość: [KBR] Brzesko
|
pardon napisał(a): czolgista55 napisał(a): ludzie wstydzilibyĹ›cie siÄ™ to pokazywać  dlaczego? przedstaw jakieĹ› argumenty
np. niedługo ciężarówka będzie orać
czolgista55 nie rób chociaż błędów ... w 1 zdaniu 4 byki 
_________________ Miłośnik samochodów z okresu PRL
|
| Śro, 17.05.2006, 19:04 |
|
 |
|
Szakall69
Postów: 5892 Miejscowość: Kraków
Samochód: Audi A3 1.8 `98
|
Mnie sie podobają ale wole ciągniki rolnicze niż te ciężarówki
|
| Czw, 18.05.2006, 14:04 |
|
 |
|
ixxos
Postów: 4056 Miejscowość: tu i tam....
|
czolgista55 napisał(a): np. niedĹ‚ugo ciężarĂłwka bÄ™dzie orać
a czy to coś złego - że się tak zapytam
Jak coś jest dobre, i opłacalne to warto to stosować wszędzie tam gdzie się nadaje
Traktory a szczególnie te wielkie amerykańskie wcale nie są takie optymalne, dlatego coraz częściej stosuje się także różnorodne inne pojazdy
to tylko za komuny -wszędzie we wszystkich dziedzinach były wytyczne, że nawet trawa była odpowiednio koszona i malowana  jak przyjeżdzali dygnitaże
a gospodarka leżała bo była nieopłacalna, i strasznie energochłonna
_________________ A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :
|
| Czw, 18.05.2006, 17:24 |
|
 |
|
witek11
Postów: 1378 Miejscowość: Jarocin, Poznań
|
fajna tylko ma zbyt szerokie ogumienie... bedzie mocno niszczyc zboza lub cokolwiek co rosnie na tym polu na ktorym jedzie...
_________________ http://www.prisonplanet.com/
|
| Sob, 03.06.2006, 13:10 |
|
 |
|
Karol boro
Postów: 35 Miejscowość: wrocław
|
Po co komu teraz traktory jak teraz takie fajne maszynki robiÄ… 
|
| Wto, 27.06.2006, 20:04 |
|
 |
|
witek11
Postów: 1378 Miejscowość: Jarocin, Poznań
|
zwoja dorga ciekawe czy taka kontrukcja jest dopuszczona do ruchu...pewnie jest jesli takie cos produkuja...hm.. na prawde dziwne..u nas w polsce jakby miski takie cos na autostradzie zobaczyli to by sie za krzakami pochowali zeby ich widac nie bylo...hehe
_________________ http://www.prisonplanet.com/
|
| Wto, 27.06.2006, 21:02 |
|
 |
|
Kerax
Postów: 148 Miejscowość: mam wiedziec....
|
Karol boro
No traktory tez sÄ… potrzebne 
_________________ (\_/)
(O.o)
(> <)
http://www.kopaczka.pl
|
| Śro, 28.06.2006, 10:20 |
|
 |
|
Karol boro
Postów: 35 Miejscowość: wrocław
|
no potrzebne ale gdyby wprowadzili takie coś na nasz rynek to kto chciał by traktor odrazu taki sprzęcik i jazda 
|
| Śro, 28.06.2006, 15:47 |
|
 |
|
Ursus
Postów: 1182 Miejscowość: Oborniki Śląskie
Samochód: Renault Clio
|
czolgista55 napisał(a): np. niedĹ‚ugo ciężarĂłwka bÄ™dzie orać
Słuchaj kiedyś to nawet Willys'y i Land Rover'y służyły farmerom do lekkiej (i nie tylko) orki. Ten drugi miał nawet wałek przekaźnika mocy 
_________________ Elastyczne maty piaskowe ELASTON - nowość na rynku --> www.ELASTONE.pl
|
| Śro, 28.06.2006, 17:10 |
|
 |
|
Szakall69
Postów: 5892 Miejscowość: Kraków
Samochód: Audi A3 1.8 `98
|
nie wiem w ogóle o co Ci chopie chodzi - ciężarówki za chcwile będąlatać i też powież to latać mogą tylko samoloty  pomyśl troche , czasy sie zmieniają 
|
| Pią, 30.06.2006, 10:32 |
|
|