Również firma Damman ma opryskiwacze do lotnisk.Spryskuja one powierzchnie lądowiska.Pojemnosć zbiornków waha sie 2000 do 20000 litrów,a szerokosć belki od 20 do 40 metrów.
Czw, 11.05.2006, 20:13
witek11
Postów: 1378 Miejscowość: Jarocin, Poznań
moim zdaniem opryskiwacze montowane na ciezarowkach to bardzo dobry pomysl lecz ustawiony tylko na (tak mysle) trawniki,pola golfowe... poniewaz w polu ceizko samochody sa ciezkie i mocno ugniataja glebe co nie sprzyja roslinkom,poza tym taki sprzet w polu moze latwo ugrzasc i nie wyjechac...
o co chodzi z opryskiwaniem lotnisk ? czy to słuzy tylko myciu nawierzchni czy też spryskuje się pasy startowej substancją poprawiającą przyczepność kół samolotów?
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum Nie możesz edytować swoich postów na tym forum Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum