Obecny czas: Nie, 28.06.2026, 20:28




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Volvo vs Renault!!! Kto lepszy?? 
Autor Wiadomość

Postów: 13
Miejscowość: ułęż
Post Volvo vs Renault!!! Kto lepszy??
Volvo fh12 czy renault magnum??

ktĂłry jest lepszy i dlaczego ??

_________________
kocham TIR-y


Wto, 04.04.2006, 18:26
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3246
Miejscowość: Kraków
Samochód: F02 750Li/Panamera T
Post 
Nigdy takim tirem nie jechałem ale wybrałbym Volvo.Jakos bardziej zaufałbym szwedom.Magnum ma strasznie wysoką szoferka i troche to uciążliwia wsiadanie.

_________________
Polakom gratulujemy Wisły Kraków

Aston Martin Lagonda Limited & Top Gear


Wto, 04.04.2006, 18:49
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2501
Miejscowość: Gdynia
Post 
jeżeli ci zależy na komforcie to bierz śmiało magnumka. Ma największą kabinę, spokojnie się w niej ze wszystkim pomieścisz. Tylko trochę niewygodna na dziurach, jadąc z kołbaskowa do szczecina ma się wrażenie jakby się miało szurać przednią szybą o asfalt i wszystko na głowę leci.
O Volvo się nie wypowiem, bo nie jechałem.

_________________
Primusville


Wto, 04.04.2006, 20:25
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5892
Miejscowość: Kraków
Samochód: Audi A3 1.8 `98
Post 
Ja juz bym wolał fh 16 :mryellow: a tak na serio nie jechałem żadnym więc chciałbym najpierw sie przejechać a potem głosowac - na razie biore oba :D :D


Śro, 05.04.2006, 9:49
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9296
Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
Post 
Phantom! napisał(a):
Magnum ma strasznie wysokÄ… szoferka i troche to uciÄ…ĹĽliwia wsiadanie.

ale w srodku masz totalnie plaska podloge i kabine wysokosci 2metrow (?) w ktorej swobodnie sie przeciagniesz... dla mnie oba te auta sa super i gdybym mial wybierac... wybrałbym oba ;-)

_________________
locha lover


Śro, 05.04.2006, 22:46
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4056
Miejscowość: tu i tam....
Post 
ja bym wybrał Actrosa Merca

_________________
A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :


Czw, 06.04.2006, 5:38
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5892
Miejscowość: Kraków
Samochód: Audi A3 1.8 `98
Post 
ixxos ale zaóważ że On nie podał Mersedesa do wyboru :lol: :lol:


Czw, 06.04.2006, 10:08
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 271
Miejscowość: Sosnowiec
Post 
Toteż dlatego wybrałby Actrosa, to taka przekorność Polaka... z jednej strony wygoda w Magnum, a z drugiej strony zaufanie do Volvo... cieżki wybór, ale wolałbym FH12... :D

_________________
Wielki miłośnik
- Scanii R i T
- Volvo FH12 i FH16
- FIAT'a
- MKS'u Dąbrowa Górnicza
- Philadelphi 76ers
- Carlsberga i Lecha
- Gronhoelma i Hołowczyca
- STAR WARS i LotR'a...


Śro, 12.04.2006, 9:48
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 488
Miejscowość: yście wzieli ta kabina
Post 
osobiście wolałbym Volvo, miedzy innymi dlatego, że robi chyba najlepsze autobusy-o wiele lepsze od manów....

_________________
Don't drink and drive, smoke and fly...


Pią, 14.04.2006, 22:21
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 570
Miejscowość: [KBR] Brzesko
Post 
ja wybieram volvo nh12. renault nie umie robić swoich silników, dobrym przykładem jest magnumka, jej serce pochodzi z macka, albo ciągniki renault są na podzespołach fenda :!: :!: :!: :mryellow: :> :>

_________________
Miłośnik samochodów z okresu PRL


Czw, 27.04.2006, 8:31
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 529
Miejscowość: Ruda Śląska/Głuchołazy
Samochód: Volvo 480 Turbo
Post 
Ja bym wybrała Scanie FreighLiner FLD120, czy jakoś tak :roll:


Czw, 27.04.2006, 11:09
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3246
Miejscowość: Kraków
Samochód: F02 750Li/Panamera T
Post 
Ostatnio bardziej dokąłdnie [rzyjrzalem sie Renault Magnum i naprawde nieźle wygląda,strasznie wysoka szoferka ale to daje dużą widoczność,sam juz ne wiem co lepsze.

_________________
Polakom gratulujemy Wisły Kraków

Aston Martin Lagonda Limited & Top Gear


Czw, 27.04.2006, 11:23
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3319
Miejscowość: Miechów
Post 
Cytuj:
albo ciągniki renault są na podzespołach fenda

Ciagniki renault przejał Claas i od tej pory są ciagniki Claas Ares i Celtis i Nectis

_________________
[']Zulu-2.X.1990-11.II.2007-PAMIĘTAMY!!!![']


Czw, 27.04.2006, 14:57
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 72
Miejscowość: Wiązownica
Post 
magnumka :D :D :D :D :D


Pią, 28.04.2006, 9:30
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 570
Miejscowość: [KBR] Brzesko
Post 
http://bedmet.pl/bedmet/imagepages/001.html

_________________
Miłośnik samochodów z okresu PRL


Sob, 29.04.2006, 15:15
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9296
Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
Post 
no i po co to zdjecie??

:?

czlowieku, nie rob syfu tutaj... juz wystarczajacy jest :twisted:

_________________
locha lover


Sob, 29.04.2006, 22:52
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4056
Miejscowość: tu i tam....
Post 
spoookĂłj "Dzieci neostrady" :mryellow:

_________________
A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :


Nie, 30.04.2006, 8:35
Profil

Postów: 16
Post 
zależy które volvo i która wersja magnumki. Magnum jest produkowane od 1990 roku, volvo od 1995. Mysle że truckerowi chodzi o najnowsze wersje tych ciężarówek. W Magnum ogromna kabina i idealnie plaska podloga. W volvie kabina niewiele mniejsza i mocne silniki. Dużym minusem magnumki jest wsiadanie do kabiny-po prostu trzeba się przyzwyczaić do tych schodów i częstego mycia rąk. Volvo jest chyba droższe. Ja bym wybral volvo bo renówka to renówka-francuski sprzęt który nigdy nie należal do najlepszych a volvo to marka renomowana i samochody ze szwedzkiej stali ;D


Nie, 07.05.2006, 17:52
Profil

Postów: 1378
Miejscowość: Jarocin, Poznań
Post 
porownujac volvo do renault zdecydowanie wybralbym volvo mimo iz w zadnym z nich nigdy nie siedzialem...ale sadzac po marce... volvo wygrywa

_________________
http://www.prisonplanet.com/


Sob, 03.06.2006, 13:18
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 871
Miejscowość: z brzucha mamy:D
Post 
Volvo oczywiście że wygra.Zobacz sobie dane techniczne,wyposażenie a sam sie przekonassz.Ale jeszcze poczekaj troche bo wyjdzie Volvo FH16.Piekna maszynka z silnikiem 500KM


Nie, 11.06.2006, 20:07
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018